Skocz do zawartości

Forza Horizon 3


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zgodnie z zaleceniem forumka rano włączyłem konsolę i zobaczyłem co tam trzeba zrobić. W sumie interesował mnie tylko 959. Jakieś pierwsze lepsze mistrzostwa odpaliłem, wygrałem i wpadło 959. Fajny Porszak, jeden z moich ulubionych.

Reszta wyzwań średnio mnie interesuje, chociaż jak Colin dał takiego Guida to może się pokuszę...

Odnośnik do komentarza

Jasny gwint, driftowanie coś ciężko mi wchodzi. Wczoraj się męczyłem na jednym drifcie i jak mi zabrałko 43 punkty do 3* to myślałem, że wylecę w powietrze. Muszę ogarnąć jakiś dobry samochód, dwa już kupiłem niby pod drift z domu aukcyjnego ale no średnio się nimi jeździ. Obczaiłem coś na YT, może to mi pomoże.

 

Odnośnik do komentarza

Tuningi typa w ogóle są przegięte. Driftowe do GT-R HE albo M3 HE robią robotę. Sporo ma też nastawionych na tor. Jeszcze przed pierwszą aktualizacją miał max, tysięczny, lvl. Znalazł sposób, PG i T10 go nienawidzą. Wie co robi, na kanale YT ma sporo mega filmików.

 

Z ustawień na tor i wyścig polecam też raceboy77.

Odnośnik do komentarza

Tak dobrze mi się jeździło, że wbiłem chyba z 10 drift zones. Później jeszcze kilka speed trapów, danger signs, dobiłem wreszcie do 25mln fanów i mapę zalała ostatnia fala nowych wyścigów, zrobiłem wszystkie dostępne barn finds, znalazłem wszystkie fast travel boards (trzeba było to zrobić dużo wcześniej, no ale cóż), cały Forzathon i przejechałem wszystkie drogi :D. Chyba z 4h z gierką jednym ciągiem, nie pamiętam kiedy tak miałem.

Odnośnik do komentarza

Tuningi typa w ogóle są przegięte. Driftowe do GT-R HE albo M3 HE robią robotę. Sporo ma też nastawionych na tor. Jeszcze przed pierwszą aktualizacją miał max, tysięczny, lvl. Znalazł sposób, PG i T10 go nienawidzą. Wie co robi, na kanale YT ma sporo mega filmików.

 

Z ustawień na tor i wyścig polecam też raceboy77.

 

Szkoda tylko, że ostatnio jego save szlag trafił - przypadek? ;) Chłop zrobił kilkadziesiąt rekordów świata, miał masę samochodów i kasy i nagle wszystko wyparowało :(

Swoją drogą to trochę słabe żeby nie dało się zrobić żadnego backupa swojego profilu i save'ów do gry - błąd serwera i nagle kilka miesięcy gry przepada bez możliwości odzyskania... Ja bym się załamał, a nawet nie chcę wiedzieć co on wtedy przechodził...

Odnośnik do komentarza

Teorie spiskowe :) Co komu level w ścigałce przeszkadza, to nie hajs w gta online :P Wall tapy skończyły się po pierwszej aktualizacji. Było też masę innych sposób nabijania xp. Tym bardziej że to nie były żadnego glitche czy coś. Zresztą nie on jeden. Musieli by wielu u(pipi)ć a to strzał w kolano. Oba sejwy mu padły? Zarówno na konsoli jak i w chmurze?

Odnośnik do komentarza

Standardem jest, że jeżeli pada Ci save w konsoli to uruchamiając grę zaczynasz od zera i tym samym nadpisujesz save w chmurze - wiele razy o tym czytałem na oficjalnym forum forzy :(

Inna sprawa, że były ponoć bany za takie grindowanie, ale czy to fakty czy mity, to już tak głęboko tego nie analizowałem ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...