Skocz do zawartości

Forza Horizon 3


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

no do motorsporta to nie bardzo by było :P za to do horizon i funstralii w sam raz. ciekaw tylko jestem jak technicznie to będzie dostępne. widać że nakładka na główną lokalizację, chyba że się mylę. czy będzie jakiś osobny tryb, centrum dowodzenia, przystanek itd. niebawem się okaże ale parę rzeczy nurtuje.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Niektóre elementy tras będzie można wymieniać:

 

 

 

The Horizon Festival and Hot Wheels have teamed up to create the ultimate playground for cars! Located off the coast of Australia, this chain of islands is here to make your Hot Wheels fantasies come to life with loops, corkscrews, boost pads, high bank turns, half-pipes, insane jumps - and even mechanical dinosaurs! Use the new Stunt Swap feature to modify stunt track sections and dare your friends to try them. Race ten new cars including Hot Wheels icons like the Twin Mill and Boneshaker. Discover a new hidden barn find car, earn new Xbox Live achievements, and more.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jaram się jak pochodnia tym nowym dodatkiem. Fantastycznie to wymyślili. Coś nowego, szalonego, niekonwencjonalnego. Od tego są gierki wideo, szczególnie te mniej poważne takie jak Forza Horizon właśnie. Mam nadzieję, że będzie możliwość edycji torów w jakimś satysfakcjonującym stopniu.

Odnośnik do komentarza

Model jazdy pewnie identyczny tyle, że z jakimiś boostami jak na filmiku.

Zobaczymy, na pewno to nie będzie 100% z klasycznej FH3, takie zwariowane trasy wymagają dużej dynamiki.

 

Co do modyfikatora tras to się nie napalajcie na budowanie własnych, raczej na mapie sobie wyznaczymy własny przebieg po gotowych i tyle :)  ale to jest dobry kierunek dla FH4 która mogła by dostać własny edytor tras.

Odnośnik do komentarza

Jaram się jak pochodnia tym nowym dodatkiem. Fantastycznie to wymyślili. Coś nowego, szalonego, niekonwencjonalnego. Od tego są gierki wideo, szczególnie te mniej poważne takie jak Forza Horizon właśnie. Mam nadzieję, że będzie możliwość edycji torów w jakimś satysfakcjonującym stopniu.

Podpisuję się pod tym wszystkimi łapkami, co prawda FH3 jeszcze nie mam, ale już widzę, że season pass to mus w tym wypadku.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

 

Model jazdy pewnie identyczny tyle, że z jakimiś boostami jak na filmiku.

Zobaczymy, na pewno to nie będzie 100% z klasycznej FH3, takie zwariowane trasy wymagają dużej dynamiki.

 

Co do modyfikatora tras to się nie napalajcie na budowanie własnych, raczej na mapie sobie wyznaczymy własny przebieg po gotowych i tyle :)  ale to jest dobry kierunek dla FH4 która mogła by dostać własny edytor tras.

 

 

Edytor tras żeby później ludzie znowu płakali, że gra za rączkę nie prowadzi? Dzisiaj ich przerasta dobieranie sobie samemu wyścigów ;)

Odnośnik do komentarza

Nooo z tym nowym szalonym bym nie przesadzał, trackmania lata temu, cunning stunts w GTA Online jakiś czas temu ;)

Tak, oczywiście, w Trackmanię grałem na premierę i pamiętam. Ale nie było jeszcze gry stricte wyścigowej o takiej skali jak FH3 z tymi możliwościami. Ciężko mi to ubrać w słowa, ale TM np. miała bardzo uproszczony model jazdy, który był sklejony idealnie pod nieziemskie wygibasy na niemożliwych trasach i tylko 3 samochody. FH to trochę coś innego. No zobaczymy co z tego będzie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...