Skocz do zawartości

Forza Horizon 3


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co wiem to działa od bardzo dawna :) Kiedyś był darmowy weekend z grą i od tego czasu ponoć nie wymaga płyty w napędzie ;) 
Ktoś tu kiedyś nawet o tym pisał, ale zapomniałem o tym i jakieś 2 tygodnie temu się o tym przez przypadek przekonałem :D Warunek jest jeden - trzeba być podpiętym do Live :)

Odnośnik do komentarza

Prawda jest taka, że ja kupiłem FH3 w bundlu z konsolą i pograłem w nią kilka godzin i odłożyłem na półkę na jakieś 2 tygodnie - wróciłem potem i wsiąkłem na dobre, ale żadnego EP nie widziałem jeszcze wtedy :P

 

EDYTA: Czytanie ze zrozumieniem nie boli  :yao:  Tak czy wspak, jak kupie teraz sam dodatek HW, to myślę że spokojnie wyjdzie na to samo co EP w promo :P On chyba najtaniej stał 130 zł czy jakoś tak ;)

EDYTA vol.2 : Prawie wyrwałem kod w cebuli, bo rozdawali na streamie, ale się spóźniłem o kilka sekund - ehh :(

Edytowane przez Matriks_1111
Odnośnik do komentarza

przecież to wygląda za(pipi)iście, czekam aż będzie w promo :banderas: BM kupiłem jakiś czas temu, przejechałęm 1 wyścig i w sumie tyle xD 

 

ALE! Sprawdziłem wczoraj czy faktycznie działa bez płyty no i po odpaleniu xboxa (i przeczekaniu 3.6GB aktualizacji systemu i update'a do horizona) faktycznie, odpala się bez płyty :obama: 

Odnośnik do komentarza

Przez takich ludzi jak Wy Don popełnił rytualne bukkake :/. Kozak k,urwa dodatek, a pierwsze co piszą, to że kupią w promocji jak będzie.

 

idźcie zamówić tetrisa za 200 zł w preorderze lepiej

Odnosiłem się do promo na season pass, ale jeżeli cena będzie znośna, w końcu to reklama resoraków, to chętnie wezmę w premierowej, bo wygląda świetnie. O ile samo FH3 dla młodego to tak nie bardzo, to ten dodatek go zachwyci.

Odnośnik do komentarza

Wam się to naprawdę podoba? Kurde, dla mnie to tak beznadziejnie dlc, że wyłączyłem w trakcie drugiego wyścigu... :/

 

Edit : Dobra, jak się dłużej pogra to robi się spoko. Ale do pierwszego DLC jednak brakuje :)

 

Edit 2: Dobra, za(pipi)iste w (pipi) !!!!!

Edytowane przez PiPoLiNiO
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...