Skocz do zawartości

Forza Horizon 3


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

Wam się to naprawdę podoba? Kurde, dla mnie to tak beznadziejnie dlc, że wyłączyłem w trakcie drugiego wyścigu... :/

 

Edit : Dobra, jak się dłużej pogra to robi się spoko. Ale do pierwszego DLC jednak brakuje :)

 

Edit 2: Dobra, za(pipi)iste w (pipi) !!!!!

Jednak presja forumka jest silna. Wychodzi słaba psycha :/

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

ok. napierniczam od wczoraj, został mi tylko finał i później odhaczanie mistrzostw. po wielu godzinach grania zauważyłem jeden poważny problem:

 

to ostatnie rozszerzenie do godrizon :(

 

 

wszystko inne wymiata. ciesze się że mieli pomysł i jaja by coś takiego stworzyć. czuję się jak resorak zasuwając 300km/h między bandami, robiąc chore skoki i driftując po ślimakach. te wielkie silniki napędzające turbo przypominają mi brutal legend. a propos brutal, Zonda R z tuningiem Don Joewon Song to istny szatan na kołach. jak ten potwór leci przez trasę to normalnie struś pędziwiatr, zero litości, zero szans dla konkurencji. polecam.

Odnośnik do komentarza

I trzecią dla córki...

Ech.

 

Wystarczy na razie, że padziory dzieciakom do XO dokupiłem.

 

 

Forza Motosport ma.

Ale nie daje takiej frajdy jak zakręcone tory. Na tym polu akurat cebulowo zdobyte Joyride Turbo idealnie się sprawdza, chociaż im się lekko przejadło i Burnout Paradise na zmianę atakują :)

Odnośnik do komentarza

No to Forzathonik zaliczony. Posiadanie dodatku raczej ułatwiło sprawę, ale nie wydaje mi się, żeby bez niego było jakoś specjalnie trudno. Raz obczaisz miejsce gdzie wpada ten Kaskader/Hot Wheels Air i cofasz czas 20 razy :P.

 

BTW ten dodatek Hot Wheels ja pier,dolę jaka to jest kopalnia miodu :obama:. Jak oni na to wpadli, ale uchylam fedorę. FH3 z season passem to był jeden z lepszych zakupów w życiu, ostatnio sprawdzałem i ponad 80h mam już nabite, a mam dopiero 52% ukończenia podstawki i ledwo tknięte dodatki (a chcę mieć wszystko na 100%). Cudowna gierka.

 

Jedynie małe zastrzeżenia mam co do tego jak się na kierownicy gra, ale to może jak jeszcze dzisiaj trochę na PC popróbuję.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...