Skocz do zawartości

Forza Horizon 3


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

Uff, nie było łatwo, ale weszło na centymetry :obama:

 

Najlepiej chyba się rozpędzić i próbować z cofaniem czasu tak długo, aż się znajdzie to odpowiednie ustawienie i poleci odpowiednio daleko. Kluczowe jest celować w odpowiednią część lotniska (tą taką zagłębioną), żeby nie spotkać się za szybko z ziemią.

Odnośnik do komentarza

Kruku dzięki za tipa z cofaniem czasu. Nie używam w ogóle tej funkcji jednak po godzinie jazdy tam i z powrotem i nabiciu pewnie 2 mln punktów umiejętności włączyłem cofanie. Chyba ze 30 razy jeszcze tak popróbowałem i się w końcu udało. Liczyłem że mi to z kwadrans zajmie a cbyba półtora godziny skakałem.

Odnośnik do komentarza

Ogólny przepis dla tych, którzy jeszcze próbują to rozpędzenie się z szutrowej drogi przed znakiem (z pamięci to chyba był punkt po dwóch zakrętach) i jazda nią aż do drzewa, którego nie da się ściąć, jazda po jego prawej stronie i najazd na rampę po możliwie jej najbardziej skrajnej lewej stronie celując za skrzydłem z którego zrobiona jest rampa - tam mamy najdalszy punkt do lądowania i tym samym jesteśmy w stanie wbić wymagany wynik ;)

Edytowane przez Matriks_1111
Odnośnik do komentarza

Jedyne co może sprawić lekkie trudności to 3 gwiazdki w strefie pomiarowej.

 

Mam nadzieję, że mistrzostwa można skończyć już naczęte, bo właśnie robię achieva za mistrzostwa >100km czy tam mil i pewnie dopiero jutro skończę.

Odnośnik do komentarza

raven, jak masz HW to tam są banalne strefy. to samo z BM. nawet w podstawce jest wiele łatwych, które można zaliczyć bez problemu z odpowiednim tuningiem. 599xx jest fenomenalne, jak masz HW to Zonda R załatwia wszystko i wszystkich. 

 

Matrix, pół dnia to ja spałem :P

Odnośnik do komentarza

W końcu dorwałem Horizona 3. Xbox nie jest moją główną konsolą i trochę czuję sie Forever Alone patrząc na "wymarłą" listę przyjaciół i nie ma z kim rywalizować w rankingach znajomych... To w sumie odbiera frajdę gry. Może ktoś podrzuci zaproszonko do znajomych? :)

 

Po 5 godzinach mam fun. Mam wrażenie, że gra stała się bardziej czytelna i wiadomo gdzie się udać i co robić. Horizon 2 wydawał mi się chaotyczny i nie bardzo wiedziałem gdzie się udać i jakie eventy zacząć. Znaczników przybywa, jest co robić  ^_^

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...