Skocz do zawartości

Forza Horizon 3


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba nigdy nie wydałem tyle na gre co na Forza Horizon 3 xD expansion pass oczywiście biorę bo czego nie się nie robi dla najlepszej gry wyścigowej na świecie ?

Mnie nie przebijesz dla hdr w forzie wydałem 1349 zł na xboxa one s i 349 zł na ulrimate forze :D Swoją drogą sprzedałem xboxa one z dwoma padami za 900 zł to aż tak drogo nie wyszło. Ludzi co kupują Bf1 może nie przebiję ;)

Odnośnik do komentarza

i5 2500k 4,2 GHz

MSi GTX 1070 8GB

16GB RAAM

Grę odpaliłem wyłączając wszystkie urządzenia do nagrywania - mikrofony itp.

 

I (pipi) na wszystkich ustawieniach ultra, medium, low co chwila dropy do 46-50 kl. A raz spadło do 26..... Na żadnych ustawieniach nie działa w 60fps, nawet w 720p

Jedyne co działa bez dropów to 30fps, nawet w DSR 4K - ale przecież to wszystko to jakaś to parodia :/

 

Widać jak bardzo MS ma w (pipi)e graczy blacharzy. Ten brak dema od początku wydawał się podejrzany.

Dodatkowo obsługa dlc'ków nie została zaimplementowana bo mi i wielu innym po prostu nie działa, część dodatków w WinStore jest "zainstalowana" a część trzeba kupić ponownie xD 360 Złoty Polskich w (pipi)e....

 

Jednym słowem na PC (na ten moment) ta gra to paździerz.

 

 

:master:

 

PS: @easye - no chyba w 60fpsach nie zobaczysz.

  Edytowane przez Krizz
Odnośnik do komentarza

Ojej spada do 45fps...

Na XOne jest stałe 30. Lepiej Ci? To gra typowo konsolowa. Pełna funu z jazdy i oglądania co się dzieje na ekranie. Widzę że niektórzy nieprzyzwyczajeni do tego typu atrakcji, bo gra zyskuje +5 do oceny jak chodzi w 4K i 60+ fps :pac:

Wyluzuj, baw się grą. To aż tak Cię razi, że jest 45 klatek?

Odnośnik do komentarza

Ja mam pc'ta dobrego ale wszystkie exy zamówiłem na xbox one. Ot takie doświadczenia z przeszłości. Jedyny ex który mi dobrze działał na piecu to ori. Dead rising 3 to był skopany port. Dodatkowo nie mam monitora 4k a hdr robi dla mnie większą robotę z oddali. 4k w pewnym momencie nie widzisz testowane na wiedźminie 3.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

i5 2500k 4,2 GHz

MSi GTX 1070 8GB

16GB RAAM

Grę odpaliłem wyłączając wszystkie urządzenia do nagrywania - mikrofony itp.

 

I (pipi) na wszystkich ustawieniach ultra, medium, low co chwila dropy do 46-50 kl. A raz spadło do 26..... Na żadnych ustawieniach nie działa w 60fps, nawet w 720p

Jedyne co działa bez dropów to 30fps, nawet w DSR 4K - ale przecież to wszystko to jakaś to parodia :/

 

Widać jak bardzo MS ma w (pipi)e graczy blacharzy. Ten brak dema od początku wydawał się podejrzany.

Dodatkowo obsługa dlc'ków nie została zaimplementowana bo mi i wielu innym po prostu nie działa, część dodatków w WinStore jest "zainstalowana" a część trzeba kupić ponownie xD 360 Złoty Polskich w (pipi)e....

 

Jednym słowem na PC (na ten moment) ta gra to paździerz.

 

 

:master:

 

PS: @easye - no chyba w 60fpsach nie zobaczysz.

 

 

 

1080, 4790k, 16gb ram - 60 fps na ultra jak ta lala non-stop z wyjatkiem miasta.

 

Optymalizacja gry na pewno nie jest najlepsza, pewnie bedzie jakis paczyk czy dwa ale juz teraz mozna jak najbardziej grac.

Odnośnik do komentarza

Blacharze ból(pipi)ą o klatki, a ja po kilkunastu godzinach gry mogę powiedzieć tylko jedno, Panowie mamy niszczatora, jak to kiedyś jeden troll na PPE głosił. Gra jest przeza(pipi)ista, wciągająca, piękna oprawa, świetne udźwiękowienie i wciągająca jak narkotyk, ode mnie w pełni zasłużone 10/10.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

1080, 4790k, 16gb ram - 60 fps na ultra jak ta lala non-stop z wyjatkiem miasta.

 

Optymalizacja gry na pewno nie jest najlepsza, pewnie bedzie jakis paczyk czy dwa ale juz teraz mozna jak najbardziej grac.

 

 

No nie można, większosć ma jakies mega dropy, gra sie wywala w dowolnym momencie, scinki na 5s, wystarczy zajrzec http://forums.forzamotorsport.net/turn10_topics92_Forza-Horizon-3-Support----PC.aspx. Co jak co, ale Forza 6:Apex jako pole doswiadczalne widocznie zawiodlo, chociaz na koniec dzialalo idealnie, a Horizon wyszla padaka na rowni z premiera ostatniego Batmana od Rocksteady.

Odnośnik do komentarza

No wlasnie Panowie - w dziale Xbox jest subforum Win10, zeby nie robic burdelu w tematach konsolowych o problemach - moglby ktos tam zalozyc temat, bo sam upgredowalem kompa pod Horizon wlasnie, ale jak na i7 ma to nie dzialac jak trzeba to zaraz bedzie szybki zwrot - niech ktos tam zalozy temat Horiozn jakis admin przeniesie posty.

JA poki co wracam na plaze!

 

beam1.jpg

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...