Skocz do zawartości

Forza Horizon 3


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

w tym miejscy na torach obok różowych jezior można narukać sobie punktów umiejętności. Bierzemy terenówkę i jeździmy slalomem po torach zaliczajac "kangury" w minute mamy mnożnik x5 i 5 cyfrową liczbę. w 30 minut chyba ze 40 pkt sobie wbiłem

 

Ja tam wyłączyłem wszystkie powiadomienia i cały HUD - +1000% do immersji i nie rozpraszają ciągłe powiadomienia o wbitych punktach itp. Tylko auto, droga i kapitalna muzyka :)

Odnośnik do komentarza

Pograłem wczoraj dłużej. Kiera, wyłaczony hud i pełna imersja :banderas:

 

Playground znowu to zrobiło :D

 

Pomijając optymalizację (blacharz ze mnie słaby więc co mam się przejmować jakimiś fps'ami ;) ) mamy najlepszego racera. Cud, miód i kolor zielony

 

 

Jeszcze trzeba jakoś online obadać i dołączyć do klubu. Zastanawiam się tylko jak uruchomić voice chat na PC - skoro wszystkie urządzenia wejścia muszą być wyłączone.

 

Odnośnik do komentarza

 

w tym miejscy na torach obok różowych jezior można narukać sobie punktów umiejętności. Bierzemy terenówkę i jeździmy slalomem po torach zaliczajac "kangury" w minute mamy mnożnik x5 i 5 cyfrową liczbę. w 30 minut chyba ze 40 pkt sobie wbiłem

 

Ja tam wyłączyłem wszystkie powiadomienia i cały HUD - +1000% do immersji i nie rozpraszają ciągłe powiadomienia o wbitych punktach itp. Tylko auto, droga i kapitalna muzyka :)

 

Ja tam podziwiam osoby które mają docelowo cały ekran zajebany w komunikatach a to nazwy nad samochodami a to linie pomocnicze, a to powiadomienia a to punkty i inne gówna, pierwsze co to prawie wszystko na off  :)

 

wtorku przybywaj...

Odnośnik do komentarza

Gierka jest niesamowicie wciągająca. Twórcy nie zdecydowali się wzorować na The Crew, więc kilkuminutowej jazdy przez bezkresne pustynne krajobrazy nie będzie. Natomiast i tak całkiem spory kawał terenu jest przepełniony rzeczami do zrobienia. To nawet nie jest syndrom jeszcze jednego wyścigu. Bardziej: pojadę zacząć ostatni wyścig mistrzostw, ale chwila, złapię tego drivatara dla kasy, ale to już poszukam tej stodoły z porzuconym klasykiem, ale to jeszcze zrobię ten skok, ale to jeszcze zahaczę o tę znajdźkę, itd. A przecież jest jeszcze multi.

Odnośnik do komentarza

30lvl wbity już prawie, koniec grania na weekend. Muszę spojrzeć w statsy ile nagrałem, ale dawno tyle przed konsolą nie przynerdziłem. Matko jedyna jakie to jest dobre. Aż mi żal, że przez najbliższy tydzień będzie mało czasu na granie na konsoli :smutas:

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Jedyne co mnie denerwuje to fakt, że niektórzy fumfle z forumka nie potrafią wchodzić w szybkie zakręty i później ich drivatary przed szybkimi łukami dają po heblach tak, że trzeba albo non stop restartować wyścig albo jechać z cofaniem. Przy klasie S1 to jest istna masakra jak ze dwa takie auta się trafią :P

Odnośnik do komentarza

30lvl wbity już prawie, koniec grania na weekend. Muszę spojrzeć w statsy ile nagrałem, ale dawno tyle przed konsolą nie przynerdziłem. Matko jedyna jakie to jest dobre. Aż mi żal, że przez najbliższy tydzień będzie mało czasu na granie na konsoli :smutas:

:lapka: Ja 50 wbiłem od piątku, ale siedziałbym dalej gdyby nie obowiązki. A za 2 tygodnie powtórka z Gyrosami, chociaż nie wiem kiedy je zdobędę. Najwyżej w Forzę się będzie dalej grało.

Odnośnik do komentarza

Matko hajp mi wyparuje do wtorku! :/ Jak jeszcze Sferis da ciała to będę jeszcze bardziej wk... Tylko ja czekam bo wygląda że całe forum gra. Kiedy ja dobije do jakichś wyścigów multi-online to już nikt nie będzie grał ;)

Spokojnie, ja muszę czekać do wtorku aż aktywuje się moja zwykła wersja cyfrowa... Ale odpalam co jakiś czas FH1 na zaspokojenie hype'u i dzięki temu wytrzymuję parcie na grę ;)
Odnośnik do komentarza

Jedyne co mnie denerwuje to fakt, że niektórzy fumfle z forumka nie potrafią wchodzić w szybkie zakręty i później ich drivatary przed szybkimi łukami dają po heblach tak, że trzeba albo non stop restartować wyścig albo jechać z cofaniem. Przy klasie S1 to jest istna masakra jak ze dwa takie auta się trafią :P

Nie ma sprawy specjalnie tak robię aby pro graczom utrudnić zadanie :D

Odnośnik do komentarza

Jedyne co mnie denerwuje to fakt, że niektórzy fumfle z forumka nie potrafią wchodzić w szybkie zakręty i później ich drivatary przed szybkimi łukami dają po heblach tak, że trzeba albo non stop restartować wyścig albo jechać z cofaniem. Przy klasie S1 to jest istna masakra jak ze dwa takie auta się trafią :P

 

Mój u Ciebie jeździ? Bo Twojego co chwilę gdzieś mijam :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...