Skocz do zawartości

Forza Horizon 3


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

Moze ma ktos zdublowane BMW M4 HE i sprzeda mi za rozsadna cene?

 

Edytka: Mam jedno pytanie odnosnie achivka "To. Jest. FORZA!" - chodzi o stworzenie jednych mistrzostw, na conajmniej 161km i 10 roznych wyscigow? Czy mozna zrobic np 5 mistrzostw po 30km kazde zeby wpadlo?

Edytowane przez Koleś88
Odnośnik do komentarza

Musi się składać z 10 wyścigów i mieć co najmniej 161 km.

 

Z tą ustawką to ja  na pewno będę nagniatał w sobotę po południu do wieczora, także jak ktoś chętny o tej porze to wbijać na party i zapraszać do znajomych kogo nie mam. Tylko widzę tylu chętnych, że chooy wi czy pomieścimy się w 16 :obama:

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

dzieki za dolaczenie do moich nudnych wojazy uzytkownikowi Masamune oraz za pozniejsze dolaczenie Humowi :) bylo milo i interesująco z kilkoma gliczami (sekundowa zamiana nocy na dzien i z powrotem i ponownie w dzien goty doznanie)

Dzięki również. Kampania we współpracy bardzo na propsie, dodatkowe efekty atmosferyczne to fajny dodatek :D
Odnośnik do komentarza

po 21h zrobilem final :obama:

 

czas na podsumowanie, zaczne od minusow 

 

za malo wyscigow pokazowych i bardzo slaby final ;/

wpier,dalajace sie pod kola non stop drivevatary 

brak mozliwosci po zawodach powrotu do swojego samochodu 

 

na plus cala reszta :banderas: Vagrant Station goty 

Muszą to zmienić w kolejnym patchu. Wystarczy zadać pytanie po zakończony  wyścigu CZY CHCESZ KONTYNUOWAĆ GRĘ W TYM SAMOCHODZIE.  Póki co to dla mnie największy minus to SI przeciwników. Przy tych z FM6 wypadają na prawdę słabo. Chciałbym również elektroniczny odpowiednik  radia Epitaph Records. Bass Arena i Hospital jest super, niestety brakuje w nich kawałków (nie licząc kilku z Hospitala), które dadzą kopa podczas sprintów za kierownicą  LaFerrari. 

Może zadam noob'owskie pytanie... Czy da się ściągnąć, może jest jakaś strona, gdzie można obejrzeć zdjęcia wykonane w grze?

no jest jest. Nazywa się... Forza Motorsport

 

http://forzamotorsport.net/en-us/ :P

Edytowane przez chris85
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Raven, auto musi się wywodzić z D. Nawet na S2 może być byle fabrycznie pochodziło z D. Czasami trzeba się przemęczyć ze dwie rundy zeby w głosowaniu wybrać dobre zawody.

 

Panowie, jak będzie mieć dobry namiar na chory tuning do draga do ekstremalnej zabawki torowej to dajcie znać. Sypnę plusami. Trzeba się zbroić do trzeciego eventu :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...