Skocz do zawartości

Forza Horizon 3


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

Też właśnie skończyłem finał. Szybko poszło, wiele za szybko. Powinni grę spaczować, żeby pod koniec tych kibiców nie leciało po 200tyś za wyścig, a znacznie mniej, żeby mapa sama naturalnym sposobem się czyściła. No a tak jak jest, to finał za mną i miliard wyścigów jeszcze do zrobienia.

Edytowane przez Masamune
Odnośnik do komentarza

Wczoraj wleciał finał więc czas na podsumowanie  :)

 

Plusy

- fantastyczny model jazdy i SI które można dowolnie dopasować chcesz żeby było cholernie trudno z wymagającym modelem jazdy lub casual'owo-arcade'owo? Nie ma problemu

- cysterny miodu, wciąga i ciężko się oderwać

- od kilkudziesięciu do kilkuset godzin grania

- fenomenalna oprawa wizualna i świetne audio, oświetlenie i dynamiczne skyboxy to nowy poziom w grach

- duży zróżnicowany świat, metropolia, miasteczko, wioski, las deszczowy, pustynia, lotnisko, łąki, klify, plaże, jaskinie, kanion, pola uprawne...itd.

- ponad 350 samochodów z autovistą 

- co-op

- możliwość tworzenia własnych wyścigów lub przechodzenie singla w tym co znajomi z listy zrobili, wybierasz dowolną porę dnia, pogodę i typ wyścigów...smerfastycznie!

- dużo nowości jak rozbudowanie festiwali, tryb drona, itd

 

Na minus

- doczytywania jak to w sandboxach

- sterylne miasto

- za dużo nasranych drivatarów podczas jazdy dowolnej

- brak możliwości powrotu do własnego samochodu po zawodach

- brak PL dubbingu

- słabiutki finał

- wiem że to racer ale brakuje mi fabuły na miarę jedyneczki 

 

10  Grafika

9    Dźwięk

10  Grywalność/Żywotność

 

Mocne 10-/10 

 

Tak to najlepszy arcade racer ever, FH1 i PGR4 zostały pobite do tego najpiękniejszy w jaki można aktualnie zagrać i piszę o wersji bez HDR. Takich gier już poza FH się nie robi, gatunek na wymarciu, dlatego moje GOTY i obok W3 najlepsza gra tej generacji.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Dla mnie FH3 to połączenie prawie wszystkich najlepszych elementów z pierwszej i drugiej części. Widać, że PG wyciągało wnioski zarówno z tego co było zrobione dobrze, jak i z pomniejszych potknięć i znalazło to odzwierciedlenie w ich ostatniej grze. Ciekawe czy uda im się jeszcze czymś zaskoczyć w tych dwóch dodatkach. 

Odnośnik do komentarza

Dla mnie FH3 to połączenie prawie wszystkich najlepszych elementów z pierwszej i drugiej części. Widać, że PG wyciągało wnioski zarówno z tego co było zrobione dobrze, jak i z pomniejszych potknięć i znalazło to odzwierciedlenie w ich ostatniej grze. Ciekawe czy uda im się jeszcze czymś zaskoczyć w tych dwóch dodatkach. 

Mam tylko nadzieję, że nie wrzucą motorów. Nigdy nie lubiłem takich mixów w grach.  Strzelam, że jednym z DLC będzie Nowa Zelandia nastawiona na offroad i długie proste w Lambo ;)

 

 

Visit-New-Zealand-Landscape-With-Road-an

 

:banderas:

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

Jaka jest różnica między Forza Motosport 6 a Horizon 3?

Nie wiem którą kupić .

Seria Motorsport to wyścigi na zamkniętych, ulicznych torach. A seria Horizon to wyścigi z otwartym światem aka zapierdylanie po polach buraków.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

 

Jaka jest różnica między Forza Motosport 6 a Horizon 3?

Nie wiem którą kupić .

Seria Motorsport to wyścigi na zamkniętych, ulicznych torach. A seria Horizon to wyścigi z otwartym światem aka zapierdylanie po polach buraków.

 

 

Z tymi ulicznymi to bym nie przesadzał, chyba raptem 3 lokacje ;) Po prostu FM to racer na torach wyścigowych z całego świata.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...