Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Krew i Wino


Nemesis

Rekomendowane odpowiedzi

Tak miałem ta sytuacje ;) poczułem sie wykorzystany wtedy jak kurtyzana. No wracam do niego i mowię handel lub gwint i mowi do mnie czego chce juz nauczyłem Cie wszystkiego o alchemii cxy jakos tak. A w celu calu czas odnajdź chatę ale wchodząc do niej nic sie nie dzieje.

 

to albo Ci się coś zglitchowało, albo nie wiem ;) 

 

PS na przyszłość pisz o questach z podstawki w temacie do  tym przeznaczonym. Czy jakiś miły moderator mógłby przenieść tę wymianę zdań? 

Odnośnik do komentarza
Gość Soul

Pograłem wczoraj troszkę w podstawkę (bo obecnie serce nawet mam nietknięte) i co mogę powiedzieć GOTY patch, grafika dostała pięknego buff'a, animacja jazdy na koniu została poprawiona, sama animacja chodzenia chyba też jakoś inaczej fajniej Gerlat teraz się porusza:) No i to menu <3 obecnie jadę n+ na najtrudniejszym 48 poziom prawie cała gra do zrobienia plus serca plus wino o tak!

Odnośnik do komentarza

Wrzuci ktoś skrina nowego interfejsu? On jest w paczu 1.20 czy w dlc KiW? Wczoraj pobrałem pacza 1.20 a teraz zastawiam się nad season pass, bo to chyba najlepsza opcja by mieć oba DLC w tańszej cenie.

 

 

EDIT: OK, wyguglałem, całkiem fajny ten nowy wygląd. Jak ktoś chce rzucić okiem: https://imgur.com/a/a6fvj

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

No wczoraj ostro testowałem do 1 w nocy. :kaz: Dziś pewnie będzie podobnie.

 

Póki co jedyne 'złe' co rzuciło się w oczy, to brak aktualizacji na liście osiągnięć o te dochodzące wraz i dodatkiem i bolączka z frameratem w miastach. Choć sama stolica Toussaint na XO działa zauważalnie lepiej od Novigradu, który i tak dla większości osób będzie teraz nikogo. Zresztą nie jest to nowy problem.

Poza tym większych problemów nie uświadczyłem. Na konsolach to działa po prostu dobrze, co mnie bardzo mile wczoraj zaskoczyło. Nawet typowo filmowe momenty - skrypty, które czasami odpalają się niejako z marszu i zaskoczenia, np po wejściu w określony obszar włączają się bez żadnej zwiechy. Animacje są świetne, płynne, o wiele bardziej dynamiczne i filmowe względem podstawy czy nawet SzK. Widać tu duży progress u redów.

 

W samym dodatku gra mi ewidentnie ścięła tylko raz - przy dojechaniu do areny. Może jak ktoś ma licznik fps wbudowany w oczy - zauważy więcej.

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

Wjazd do Toussaint i od razu wielkie Wow - miło zobaczyć krainę tak odmienną od Velen i Skellige, w których spędziło się grubo ponad 100 godzin.

 

Wieczorem trzeba będzie trochę ruszyć wątek główny, a potem pełna eksploracja. :)

Tak jak Hum pochwalę też cutscenki, które ogląda się jeszcze przyjemniej niż te z podstawki czy Serc z Kamienia.

Odnośnik do komentarza

czy nowy patch poprawia choc troszke framerate (ps4) ?

tak

 

5 godzin gry za mną i poza zbyt łątwym poziomem "łatwosci" death march (zwłaszcza z bossami, pokonalem ich juz 3 i nie wiem czy mam takiego dopakowanego builda, bo padają po 15-20 sekundach) to mamy goty 2016.

 

sku.rwysyny znowu to zrobiły.

 

 

a technicznie wszystko u mnie śmiga pięknie (ps4)

Edytowane przez Andżej
Odnośnik do komentarza

no ja juz 10 raz próbuję i nezłe wiązanki się cisną na usta w kierunku redów. toż to jakaś kpina, hitboxy zalicza jak chce. jak oni mogli dodać takiego questa w grze która ma najgorszą mechanikę jazdy konnej od lat.

 

 

czy ustawiony poziom trudności jakoś na to wpływa? bo juz mi sie nie chce, pół godziny sie z tym pier do lę, a loadingi jedynie dodają animuszu wku rwie nia

 

wreszcie, uff :/

Edytowane przez Andżej
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Pamiętacie to

???

 

 

 

To nie był żart. XDDD

Właśnie miałem questa gdzie po zażyciu specjalnego eliksiru Płotka zaczęła przemawiać. Normalnie prowadziło się z nią dialogi, można było wypytać o parę rzeczy. W dodatku fajnie wybrnięto z tego dlaczego ona jest taka tępa, czemu się blokuje na obiektach itp. xD

 

Końcówka filmowa gdzie mówi o obudzeniu się to faktycznie scenka z gry, z tego questa, którego miałem. 

 

Redzi bogowie. :obama:

 

 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Pamiętacie to

???

 

 

 

To nie był żart. XDDD

Właśnie miałem questa gdzie po zażyciu specjalnego eliksiru Płotka zaczęła przemawiać. Normalnie prowadziło się z nią dialogi, można było wypytać o parę rzeczy. W dodatku fajnie wybrnięto z tego dlaczego ona jest taka tępa, czemu się blokuje na obiektach itp. xD

 

Końcówka filmowa gdzie mówi o obudzeniu się to faktycznie scenka z gry, z tego questa, którego miałem. 

 

Redzi bogowie. :obama:

 

 

 

Czy głos podkłada Wojciech Mann ??

Odnośnik do komentarza

Pamiętacie to

https://www.youtube.com/watch?v=KoL1NRh8JOI

???

 

 

 

To nie był żart. XDDD

Właśnie miałem questa gdzie po zażyciu specjalnego eliksiru Płotka zaczęła przemawiać. Normalnie prowadziło się z nią dialogi, można było wypytać o parę rzeczy. W dodatku fajnie wybrnięto z tego dlaczego ona jest taka tępa, czemu się blokuje na obiektach itp. xD

 

Końcówka filmowa gdzie mówi o obudzeniu się to faktycznie scenka z gry, z tego questa, którego miałem.

 

Redzi bogowie. :obama:

 

 

Jak sie nazywa i gdzie go zdobyc?

 

Ten poboczny quest w banku. O Jezusku. :obama:

Gdzie to? :D

Odnośnik do komentarza

Nie no to co płotka odpie.rdala, nie może przejść przez most, niewidzialna ściana dla koni.. w podstawce mnie szczęśliwie omijały takie denerwujące bugi to mam teraz. Poza tym dodatek CUDO a ilość nowych questów aż przytłacza.

Zgadza sie, nie wiadomo za co sie zabrac.

 

Niestety to juz TRZECI raz gdy mam zbugowanego questa, wybieram zadanie i mam odwiedzic pewna osobe... Ale nie ma znacznika na mapie, ja yebie

Edytowane przez Heavy Deszcz
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...