Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Krew i Wino


Nemesis

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

A ja mam takie pytanie. Otóż biore pod uwagę rozpoczęcie NG+ i zastanawia mnie kwestia przeniesienia ekwipunku. Rozumiem ze zostaje ze mną cały staf poza kartami i fabularnymi? Wiec jesli na stojakach w corvo mam pełno sprzętu to jesli go nie zdejmę ze stojaków i nie wrzucę do ekwipunku to przepadnie w plusie?

 

Skoro wcześniej go zdobyłeś to w NG+ powinien być dostępny. 

Odnośnik do komentarza

Ale ten wyścig na koniach jest z(pipi)any , detekcja uderzeń to jakaś porażka, nie trafia, przylatuje..

 

Jeszcze mi nie zalicza bramek, ja (pipi)e, jakiś bug czy cus

 

dziwiły mnie opinie ludzi na temat tej dyscypliny, zarówno trening jak i właściwa rozgrywka przebiegły u mnie bez najmniejszego problemu, moze wystarczy kapka... umiejętności? :dunno: atakuj kukłę odpowiednio wcześniej i bedzie git.

Odnośnik do komentarza

Gdzie sie podział temat z wiedzminem 3 ale podstawka? Ogolnie zacząłem wczoraj sobie ng+. W sumie juz drugi raz ale za pierwszym razem nie było jeszcze dodatków i jakos szybko odpuściłem. Teraz myśle ze polecę do konca z gierką te drugie przejście. Oczywiście teraz na najwyższym poziome trudności. Troche mnie irytuje ze czasem moge dostać spokojnie 4 hity od bandyty a czasem łucznik mnie palnie raz pałka i zgon gdzie miałem pełne zycie. Ale narazie jest raczej wporzadku. I Wieśka 2 chyba jednak ciekawiej przechodziło sie wielokrotnie. Tam zrobiłem 3 przejścia prawie pod rząd bo fabularnie jednak gra mogła mocno sie różnic w zależności od podjętych wyborów. No i boje sie ze kolejne 200 godzin nie dotrwam przy trójce bo tyle mniej wiecej zajęła mi podstawka z dodatkami ;0

Edytowane przez kacprzak1991
Odnośnik do komentarza

 

Ale ten wyścig na koniach jest z(pipi)any , detekcja uderzeń to jakaś porażka, nie trafia, przylatuje..

 

Jeszcze mi nie zalicza bramek, ja (pipi)e, jakiś bug czy cus

Drewniane sterowanie.

 

yebalem sie z tym dobre pół godziny, aż wreszcie się udało.

 

 

nie wspominam juz o tym, ze nie warto wygrywać tego całego turnieju bo dostajemy jakieś rupiecie. no chyba, ze dla satysfakcji, albo zeby 'odhaczyc'

Edytowane przez Andżej
Odnośnik do komentarza

 

 

Ale ten wyścig na koniach jest z(pipi)any , detekcja uderzeń to jakaś porażka, nie trafia, przylatuje..

 

Jeszcze mi nie zalicza bramek, ja (pipi)e, jakiś bug czy cus

Drewniane sterowanie.

yebalem sie z tym dobre pół godziny, aż wreszcie się udało.

 

 

nie wspominam juz o tym, ze nie warto wygrywać tego całego turnieju bo dostajemy jakieś rupiecie. no chyba, ze dla satysfakcji, albo zeby 'odhaczyc'

Ja ze trzy razy to powtarzałem. Dopiero zwalniając i okrążając manekiny mi się udało. Gorsza była ta walka konna z synem królowej.
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

W podstawce mialem dobre zakonczenie, ale jak ktos mial zly ending i gral w krew i wino to czy dostaje się wtedy zadanie o damie i rycerzu?

Swoja droga bardzo fajne poboczne zadanie, które nawet wrzucilo mnie ciary, ale zastanawiam się czy

wiedźma z tego zadania nie jest czasem ta, która uciekla pod koniec gry(ta tez potrafi się zmieniac w stado ptakow)? a może to Pan lusterko choć watpie, bo  inne kozackie nawiązanie do niego wychwyciłem w zadaniu pogłos, które już na bank odnosi się do niego.

 

 

 

 

Po ukończeniu moge potwierdzić, ze ten dodatek tak samo jak SzK jest jednym z lepszych DLC ever i nie, tylko jeśli chodzi o zawartosc, ale tez stosunek cena/jakośc. Chociaz SzK to glownie watek fabularny z garstka srednich pobocznych, ale jednak fabule miał lepsza, zresztą ciężko bylo przebic takiego gościa jak Lusterko.

Krew i Wino ma z kolei 2 razy dluzszy watek glowny i calkiem sporo swietnych zadań pobocznych rodem z podstawki, dużo smaczków, nawiazan do książek/rzeczywistości, często zrozumiałych, tylko dla Nas. Nawiazanie do

trailera z ruda, Pana lusterko swietne, epilogi w zaleznosci od naszych decyzji tak samo, czuc, ze wszystko zostało pozamykane, a ukryty to taki budzący groze sku.rwiel, ze tylko Ciri moglaby mu wp.ierdolic albo wczesniej wymieniony lusterko.

.

Przy jednym wyborze pod koniec poszli fajnie w strone w, która szli już podczas podstawki w wielu momentach, ale tutaj już bez domyslow i na pelnej ku.rwie. Troche takie pomieszanie komedii i dramatu i

 

basnie/bajki,ktore znamy zostały pokazane w krzywym zwierciadle. Super pomysl.

 

 

Bylaby dycha, bo jednak KiW to nowa, calkiem spora miejscowka, która była chyba najlepszym wyborem, bo tez mocno kontrastuje z tym z czym mielismy do czynienia wcześniej(choć Kovirem bym nie pogardzil) to jednak wystawiam 9 palców na 10 z związku z kilkoma zadaniami  rodem z dragon s.raki, które miały wydluzyc sztucznie czas gry, czyli hanza,winnice itd.Nienawidze takich rzeczy typu zrob to samo razy 20/15/10/5.

W podstawce i SzK unikali tego, tutaj trochę się złamali w postanowieniu, ale i tak za caloksztalt nie jest to cos co mogloby zniszczyć ogolne, bardzo dobre wrazenie.

Polecam,bo nie ma nic  lepszego na tej generacji niż kupno Wiedzmina 3 w wersji GOTY.

Edytowane przez SlimShady
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...