Skocz do zawartości

Remaster Resident Evil 4, 5, 6


Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieje, że dwójka będzie sztos, bo musze się przyznać, że nigdy jej nie przeszedłem  :reggie:

 

Whaaat? Żebym nie chomikował minusów na zachwyty Yano nad Ghost Recon Wildlands, to bym chyba Ci jednego podrzucił (oczywiście żartuję, z tym Yano też... chyba). To mój pierwszy Resident i jedna z najlepszych gier ever - omg, zaczynałem z pożyczoną wersją niemiecką, ale szybko porzuciłem, sprawiłem sobie własnego, prawilnego pirata i przeszedłem go chyba ze 20 razy na różne sposoby (Hunk i Tofu included, a zaciukanie nożem Brada przed komisariatem aż prosiło się o jakieś trofeum).

Oczywiście, że chcę zagrać w remake, ale ten klimat pierwowzoru, te drętwe dialogi, to intro... to wszystko na zawsze pozostanie w moim sercu, nieważne jak fajny będzie remake :)

Odnośnik do komentarza

Tego Resident Evil 4 to ja pierwszy raz skończyłem właśnie na PS3, bo przegapiłem całą generację PS2. I chyba nie muszę pisać jaki szoking gameplayowo i graficznie przeżyłem. Dopiero miesiąc później ogrywałem RE5 i wówczas skok graficzny uświadomił mi że RE4 to jednak poprzednia generacja ze wszystkimi swoimi zaletami. Czwóreczka nie miała żadnych wad. Bardzo bym chciał żeby poprawili grafikę pod PS4.  

Odnośnik do komentarza

Oj sam pamiętam to jak dziś w dniu premiery przybył mi RE4 na GaCka. Takiego opadu szczeny z Bratem to nie mieliśmy przez najbliższe kilka lat. Szkoda że się w ogóle przy RE4 nie wysilili i szczerze wolę ogrywać go na Wii/GaCku niż dać w łapę Crapcomowi za taki biedny port PC z wydania "Ultimate HD Edtion". 

Odnośnik do komentarza

Ja dla RE4 to nawet GaCka kupiłem (w zestawie z Zeldą WW), ale chwilę później ogłoszono, że gierka wyjdzie również na PS2, więc skończyło się na Verbatimie pomazanym markerem, a GC do dziś się kurzy, bo nawet ta Zelda wsiąkła kiedyś u kumpla, więc tak na dobrą sprawę nie pograłem na tosterze prawie wcale :)

Odnośnik do komentarza

Wersja między GC a PS2 to jak niebo a ziemia. Osoby, które twierdzą że wydanie na PS2 wygląda świetnie to niech sobie dalej tak wmawiają ale lepiej aby przejrzały na oczy bo p.ierdolą straszne farmazony  :yao:

 

no i wygląda (i rusza się) świetnie, jeśli weźmie się pod uwagę jak ps2 odstawała technologicznie od gc.

Odnośnik do komentarza

Debiut na Gacka w 2004 to kopniak w szczękę i szok jakiego dawno nie było.

 

Mimo wszystko wersja na PS2 to wciąż to samo doświadczenie. Pamiętam do dziś te niedowierzanie ludzi, jakim cudem Capcom zdołał grę prznieść na PS2 w takiej formie. Mówiono wówczas o magicznej mocy PS2. Cięcia były, ale na pewno to nie żadne niebo a ziemia. Ta wersja nadal wyglądała kozacko.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...