Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

Tym ludziom wstyd by było o takich pierdołach jak nowa fryzura czy kolor ściany w apartamencie mówić. Takie rzeczy to moderzy dodawali tydzień po premierze, a nie prawie półtora roku później.

 

I jeszcze ten klimacik spotkania na teamsach w korpo, nie wiem kto uznał że to się ludziom podoba. Nawet w robocie się tego unika, chociaż płacą za słuchanie. 

 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Patricko napisał:
12 minut temu, Ölschmitz napisał:
Kuuurwa w sensie moge przeniesc sejwa z ps4 na ps5 ale trofea juz nie?
 
gre przelazlem i chcialem dokonczyc platyne po apdejcie a tu musialbym od nowa grac?

Dokładnie tak. Cdpr pełną gębą

z ciekawości jest jakaś gra która wcześniej przenosiła trofea przy updejcie z PS4 na PS5? 

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, ASX napisał:

z ciekawości jest jakaś gra która wcześniej przenosiła trofea przy updejcie z PS4 na PS5? 

Spider-Man Remastered, Miles Morales, Ghost of Tsushima, Sackboy, Uncharted Legacy od Thieves i chyba Death Stranding

 

Apropo updejta to na razie wszystko legancko śmiga. Szkoda tylko, że nie zapisałem wybranych skilli przed aktualizacją, przez co nie wiem czy wybrałem ponownie te same, albo podobne co wcześniej :(

 

 

Odnośnik do komentarza

Może mam coś z optyką, ale u mnie nie widać różnicy na PS5 w stosunku do tej wersji  na Switcha PS4.

 

Taka sama bieda jeśli chodzi o ruch uliczny i mieszkańców - gdzie ta metropolia tętniącą życiem?

 

A już zaczynałem żałować, że nie wytrzymałem i ograłem to wcześniej w tej bieda wersji z PS4 :/ 

 

Rodzimi deweloperzy coś nie radzą sobie z tymi konsolami i optymalizacją...

 

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Zajcik napisał:

Może mam coś z optyką, ale u mnie nie widać różnicy na PS5 w stosunku do tej wersji  na Switcha PS4.

 

Taka sama bieda jeśli chodzi o ruch uliczny i mieszkańców - gdzie ta metropolia tętniącą życiem?

 

A już zaczynałem żałować, że nie wytrzymałem i ograłem to wcześniej w tej bieda wersji z PS4 :/ 

 

Rodzimi deweloperzy coś nie radzą sobie z tymi konsolami i optymalizacją...

 

Dziwne bo wersja na ps4 chodziła chyba w jakimś śmiesznym 1200p a tutaj niby powinno być ostrzej i niby miał być zwiększony ruch uliczny itp. 

Czyżby znowu wałek?:(

 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Patricko napisał:
Godzinę temu, Ölschmitz napisał:
Kuuurwa w sensie moge przeniesc sejwa z ps4 na ps5 ale trofea juz nie?
 
gre przelazlem i chcialem dokonczyc platyne po apdejcie a tu musialbym od nowa grac?

Dokładnie tak. Cdpr pełną gębą

 

Tak się niestety nie da w żadnym z przypadków gierki z PS4, która otrzymuje wersję PS5 - zawsze pojawia się drugi zestaw trofeów, mimo że save'y można używać - wk#rwia mnie ten brak konsekwencji - albo nowa gra po całości, albo wszystko w obrębie jednej aplikacji, jak z Destiny kiedyś.

 

54 minuty temu, ASX napisał:

z ciekawości jest jakaś gra która wcześniej przenosiła trofea przy updejcie z PS4 na PS5? 

 

50 minut temu, Figuś napisał:

Wszystkie praktycznie, platyny z automatu wpadały chyba że tak ja w Death Stranding zmieniły sie wymagania co do niektórych pucharków przez dodatkową zawartość

 

Mega słaba sprawa z tym, bo dochodzi do absurdów, że ludzie specjalnie grają najpierw w wersję z PS4 (na PS5), żeby później odpalić wersję właściwą dla automatycznej, drugiej platyny.

Powinno być jak w przypadku Destiny, albo ogólnie tak, jak na XBOXie (choć z tych informacji wyłania się niejasny obraz - na klocku też pojawi się osobna lista aczików?).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...