Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

Kilka dni temu wbiłem autojock i bylo to łatwiejsze niż myślałem. Po ostatnich dwóch patchach miałem dwa razy zreseowane punkty rozwoju wiec zrobiłem sobie inżyniera z umiejką co daje bonus do sprzedaży itemów. Spamowałem pistoleciki mając obok siebie sprzedawcę i riperdoca który też miał sporo kasy i jakoś poszło.

 

Trofkę z Kerrym jednak dam rade zrobić, bo do mnie zadzwonil i zaliczyłem pare misji, ale teraz milczy xD przeczytałem na necie, że tak sie zdarza i trzeba pojechać w miejsce gdzie zaczyna sie kolejna misja i on zadzwoni. Się zobaczy :)

 

Oprócz tego zostały mi datatermy do zaliczenia i Takemura :/ Dla Takemury będę musiał zacząć jeszcze raz grę i speedrunować do jego misji, bo trofka jest highly missable i za pierwszym razem mi umknęła, bo nie grałem z opisem hehe Drugi raz zacznę na luzaku korpo babką, bo teraz miałem street kida.

 

Kurde własnie dzieki anime wróciłem do tej gry ponownie. Świetna promocja, tak to powinno wyglądać.

 

 

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Plugawy napisał:

Kilka dni temu wbiłem autojock i bylo to łatwiejsze niż myślałem. Po ostatnich dwóch patchach miałem dwa razy zreseowane punkty rozwoju wiec zrobiłem sobie inżyniera z umiejką co daje bonus do sprzedaży itemów. Spamowałem pistoleciki mając obok siebie sprzedawcę i riperdoca który też miał sporo kasy i jakoś poszło.

 

Trofkę z Kerrym jednak dam rade zrobić, bo do mnie zadzwonil i zaliczyłem pare misji, ale teraz milczy xD przeczytałem na necie, że tak sie zdarza i trzeba pojechać w miejsce gdzie zaczyna sie kolejna misja i on zadzwoni. Się zobaczy :)

 

Oprócz tego zostały mi datatermy do zaliczenia i Takemura :/ Dla Takemury będę musiał zacząć jeszcze raz grę i speedrunować do jego misji, bo trofka jest highly missable i za pierwszym razem mi umknęła, bo nie grałem z opisem hehe Drugi raz zacznę na luzaku korpo babką, bo teraz miałem street kida.

 

Kurde własnie dzieki anime wróciłem do tej gry ponownie. Świetna promocja, tak to powinno wyglądać.

 

 

To niesamowite ile dobrego zrobiła ta animacja dla tej gry. 

 

Mimo, że mam kilka gier w trakcie, to czyszczenie mapy wchodzi jak złoto w Cyberku. :)

 

Moje odczucia są podobne jak w tym filmiku 

 

https://youtu.be/zpIDwo3GvEk

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Kilka dni temu kupiłem po raz drugi CP2077. Pierwszy raz na premierę, po czym szybko oddałem do sklepu, bo gra na Series X wyglądała jak Fallout 3 i działała podobnie. 

Pierwsze godziny były kiepskie, w ogóle nie rozumiałem zachwytów. Chodzenie po jakiś biurowcach, gówniane skradanie rodem z Deus Ex, którego po prostu nie trawię w fpp, drętwe dialogi i irytujący przydupas Jack. Ale od momentu w którym

Spoiler

Jacek zdycha w samochodzie 

Gra stała się... Dobra. Nagle wszystko zaczęło być fajne, ciekawe.  Dzielnice pełne ćpunów i dziwek, łażenie po burdelach, podrzędnych clubach i ten niesamowity klimat mixu Japonii z USA coś pięknego. Widać inspiracje filmem Balderunner Dennisa. Grafa też jest mega dobra, chociaż trzeba wyłączyć te wszystkie  wątpliwe "upiększacze" i kołysanie kamery.

Cieszę się, że dałem grze drugą szansę i nie odbiłem się po pierwszych godzinach. 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mi obecnie licznik pokazuje 73h (pierwsze podejście - fabuła plus sporo pobocznych, pokazały ok. 55h) ogrywane już na wersji "nextgenowej". I ani razu gra się nie wywaliła. Fakt, że to drugie podejście i przewinąłem trochę  dialogów to trochę minut uciekło. Ale, gdybym miał czytać wszystkie teksty to doszłoby ich sporo. Z fabuły został mi punkt bez powrotu, ale się uparłem na czyszczenie mapy, bo chcę refleks wbić pod Sandevistana. 

 

Nie będę się pastwił dalej nad tym co w tej grze jest zepsute u podstaw, bo to już nie ma sensu. Momentami puste ulice, komiczne cienie bohatera, zwłoki leżące w dziwnych pozach... To już raczej bawi niż irytuje, bo defacto nie przeszkadza w grze. 

 

Edytowane przez PiotrekP
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, PiotrekP napisał:

pierwsze podejście - fabuła plus sporo pobocznych, pokazały ok. 55h

To chyba jednak sporo pobocznych opuściłeś, bo ja miałem 80+ z fabułą i pobocznymi. Nie liczę nawet tych skanerów ncpd, bo większość ich ominąłem. Po sprawdzeniu dwóch kolejnych zakończeń miałem 100h, takze jeszcze masz co robić ;) 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...