Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

Zaczynam przygodę w Night City. Mój pierwszy kontakt z grą. Chyba lepszego momentu nie będzie? Dodatek i najważniejsze łatki już wydane. No nie powiem - nocą miasto wygląda wybornie (XSX, 60 klatek). 

Macie jakiegoś gotowca do ustawień sterowania? Mam problem z okiełznaniem pojazdów, trudno mi utrzymać się na drodze. Reakcja na wychylenia gałki bardzo nerwowa, czuła. 

Odnośnik do komentarza

 

8 minut temu, Aleks napisał(a):

Macie jakiegoś gotowca do ustawień sterowania? Mam problem z okiełznaniem pojazdów, trudno mi utrzymać się na drodze. Reakcja na wychylenia gałki bardzo nerwowa, czuła. 

Ja nic nie zmieniałem w ustawieniach, także nie wiem nic na ten temat. Sterowanie jest różne dla różnych modeli aut/motocykli. Niektórymi dobrze się jeździ, trzymają się nieźle drogi, ale wiele jest takich, które ślizgają się po ulicy, jak po lodzie. 

Odnośnik do komentarza
17 hours ago, Aleks said:

Zaczynam przygodę w Night City. Mój pierwszy kontakt z grą. Chyba lepszego momentu nie będzie? Dodatek i najważniejsze łatki już wydane. No nie powiem - nocą miasto wygląda wybornie (XSX, 60 klatek). 

Macie jakiegoś gotowca do ustawień sterowania? Mam problem z okiełznaniem pojazdów, trudno mi utrzymać się na drodze. Reakcja na wychylenia gałki bardzo nerwowa, czuła. 

 

Spróbuj tego, swego czasu bardzo poprawiało sterowanie https://www.sportskeeda.com/gaming-tech/cyberpunk-2077-phantom-liberty-2-0-best-controller-settings

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Zgarnąłem też tego darmowego wczoraj. Wiedziałem, że można to zrobić, bo widziałem na jakimś filmiku na YT z 2 tygodnie temu, ale jakoś nigdy mi się nie chciało tam podjechać. Także teraz mam dwa Caliburny, jeden czarny, drugi biały. Jako, że nie mam co robić z pieniędzmi to kupiłem tego drugiego Rayfielda, ale on jest mocno średni. Raz się nim przejechałem i styknie. Chyba jednak kupię wszystkie pojazdy w grze, bo mam ponad 3 miliony edków, a kolejne wpadają dość szybko ze sprzedaży broni z zabitych wrogów. 

Odnośnik do komentarza

Wrażenia po około 6-7 godzinach.

 

Gra wygląda absolutnie fantastycznie. Gram na Decku, ale i na nim robi niesamowite wrażenie. Szczególnie design wymiata. Ta masa, masa szczegółów, te wszystkie reklamy, neony, no cudo. Miasto wygląda spektakularnie i bardzo chętnie powrócę kiedyś na mocniejszym sprzęcie. Dźwięki i muzyka też bardzo dobrze pasują do całości. Framerate nie jest jakoś boski na domyślnym presecie, ale jako dziecku C64 i Amigi nie przeszkadza mi to zupełnie

 

Boski jest feeling gry. Świetnie mi się nią roleplayuje że tak powiem. W takim GTA dobrze uprawia się radosną rozpierduchę, wywala ludzi z samochodów, sprzedaje piąchy losowym npcow i tak dalej. Tutaj to wszystko wydaje mi się jakoś niewłaściwe. Po tym jak skasowali mi samochód musiałem iść do siedziby tych taksówek ponad kilometr i po prostu to zrobiłem, na piechotę. Nie mogłem się przemóc żeby podejść do kogoś w korku, wywalić z auta i zabrać. Kogoś tłuką w jakimś zaułku? Nie moja sprawa, mam to w dupie. Miałem questa od jakiegoś kolesia którego nawet Silverhand nazywał frajerem. Powiedziałem mu, żeby się pierdolił i nie będę z nim pracował. Wszystko to dzięki temu jak bardzo autentyczna jest ta gra. Nie realistyczna, autentyczna. Super sprawa.

 

Redzi potrafią w questy, nie ma co do tego wątpliwości. Impreza ku pamięci Jackiego czy odzyskiwanie taksówek to coś fantastycznego. Samochód ze skłonnościami samobójczymi albo z lękiem przed ulicami - no super! Sam gameplay, strzelanie, jeżdżenie? Jest poprawnie. Tyle. I w Wiedźminie i teraz w Cyberpunku jest to po prostu poprawne. Nie przeszkadza, nie wybija z gry. Ale nie ekscytuje. Da się przeżyć. Widziałem filmiki,  że ludzie cuda wyprawiają na późniejszych etapach, ale nie jestem tym w tej chwili zainteresowany. Co mnie jeszcze irytuje to inwentarz. To samo było w Wiedźminie. Nie rozumiem po co tony tych śmieci. Takie typowe elementy gameplayowe są do poprawy żeby dorównać całej reszcie.

 

Ogólnie jestem zachwycony. W Wiedźmina zagrałem dopiero jak wyszedł drugi dodatek, w Cyberpunka dopiero też teraz. I w sumie dobrze, że sobie nie zepsułem doświadczenia wcześniejszymi wersjami, bo to gra absolutnie fantastyczna! A fakt, że mogę w nią pograć handheldowo rozwala mnie zupełnie. Żyjemy w przyszłości

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Mam podobne odczucia do Ciebie jeśli chodzi o świat i questy są świetne. A teraz po około 30 godzinach zacząłem ciągnąć wątek główny i mam pierwszą misję z Padam, bo wcześniej misje poboczne i zlecenia.

Inwentarz jest mocno chaotyczny i też miałem problem się w nim odnaleźć, a ktoś tu pisał, że po patchach ostatnich i tak jest lepszy niż na premierę więc dopiero musiało być grubo.

Odnośnik do komentarza

Od kilku ładnych dni rozpocząłem od nowa przygodę w C2077, tym razem jako Korpoświnia, a nie Nomad jak drzewiej. Mam pytanie: czy zbieractwo kart tarota po całym mieście (20 szt.) już było w pierwszej wersji na PS5, czy wprowadzono ten ficzer później, w którejś z aktualizacji? Przyznaję, że kompletnie sobie tego nie przypominam jak przechodziłem grę pierwszy raz...

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Czezare napisał(a):

Od kilku ładnych dni rozpocząłem od nowa przygodę w C2077, tym razem jako Korpoświnia, a nie Nomad jak drzewiej. Mam pytanie: czy zbieractwo kart tarota po całym mieście (20 szt.) już było w pierwszej wersji na PS5, czy wprowadzono ten ficzer później, w którejś z aktualizacji? Przyznaję, że kompletnie sobie tego nie przypominam jak przechodziłem grę pierwszy raz...

Od początku było.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...