Skocz do zawartości

Death Stranding


Fanek

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę że coś tam skrobnę więcej za kilka dni :lapka:

Teraz, Faka napisał:

 

Przecież to idzie bardzo łatwo zrobić te czasowe dostawy, bo tylko i aż tylko na tyrolkach bardzo szybko i sprawnie szło. A jak już od innych graczy są poustawiane to tym bardziej kwestia czasu zrobienia platyny.

No ale ten lvl masakrycznie wolno idzie  :( pewnie zejdzie na to kilka h 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Pupcio napisał:

Myślę że coś tam skrobnę więcej za kilka dni :lapka:

No ale ten lvl masakrycznie wolno idzie  :( pewnie zejdzie na to kilka h 

Za jeden przlot mozesz zgarnac nawet 4 levele. Wybrac tylko najdluzsza trase i zrobic ja w mixie: motor > tyrolka lub  tyrolka > motor i juz masz 1/3 zaliczona. Za takie mieszanie wydaje mi sie ze sa dodatkowe punkty. Nigdy nie dostalem za wiele za same tyrolki. Zawsze urozmaicalem sobie trase. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A to nie pamiętam szczegółów, ale czasami by odblokować możliwość wykonywania kursów OD niektórych bunkrów najpierw musisz do nich dostarczyć przesyłkę z innego bunkru. W sensie - zorientuj się czy w jakimś bunkrze nie masz zlecenia DO pierwszego prepersa.

 

Ale mogę się mylić, bo to było rok temu, a pamięć już nie ta.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

OK, jak na krótkie 2h które na razie z tym tytułem spędziłem przyznam, że aby móc uczynić tak prozaiczną czynność jak zwiedzanie świata i chodzenie tak przyjemną to trzeba być geniuszem. Gra od początku trzyma za jaja i intryguje, a nie dość że wygląda bajecznie to jest też fantastycznie zoptymalizowana. 

 

Jeszcze jedno: jeśli jeszcze raz ktoś przyjdzie i powie mi, że nie powinienem narzekać na open-worldy, bo maksimum co można z nich wycisnąć to zmiana formy ikonek na mapie to przysięgam, że znajdę Cię irl i przypierodlę Ci w mordę.

  • Plusik 1
  • Lubię! 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...