Skocz do zawartości

Battlefield 1 (BF5)


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Be_

Im wiecej materialow ogladam tym bardziej utwierdzam sie w przekonaniu, ze B1 to nic innego jak B4 ze zmienionymi skórkami broni i pojazdów. Arcade pelna gębą. Prawdy historycznej lat nie ma w tym żadnej, co dopełnia dupstepowa muza i murzyni wśród żołnierzy. Klimatu tamtych lat ciezko sie doszukac. Charakter starc byl w 99-ciu procentach stacjonarny. Wojna okopowa na wyniszczenie. Tymczasem w B1  pojazdy za.pierdalaja jak amfibie z lat 70-tych ubiegłego wieku, a samoloty  to tak naprawde helikoptery z Wietnamu lub odrzutowce z Iraku ze skórkami dwupłatowców. Sami wojacy tez zaiwaniają jakby mieli wiatraczek w du.pie. Czepiam sie? Nie do konca, choc lekkie oszustewko tworców jest az nadto oczywiste. Dla mnie najwiekszym plusem jest przewaga pukawek jednostrzalowych i samopowtarzalnych nad maszynowymi. Jedyny uklon w kierunku powiedzmy realiow tamtych czasow. Reszta to calkowita fikcja...

 

Odkryłeś ameryke normalnie. Battlefield od zawsze był arcade mniej lub więcej ale zawsze to konkurencja dla Coda a nie dla Army. 

Odnośnik do komentarza

 

Three weeks ago, DICE’s producer David Sirland confirmed that Battlefield 1, the new entry of the series currently in development for consoles and PC, is going to sport a 60Hz default tick rate, which should make online play quite smooth. Unfortunately, it seems like things aren’t set in stone as of now, judging from what another member of the team recently revealed.

DICE LA Engineer Julian Manolov recently revealed on Twitter that the Battlefield 1 60Hz tick rate is a goal for the team, but there’s the chance that it may not be achieved. Manolov also confirmed that the game’s Alpha currently has a 60Hz tick rate on PC and 30 on consoles.

Julian Manolov also denied recently that the PlayStation 4 and Xbox One version of Battlefield 1 will come with a FOV slider, as seen in the current Alpha. He has since removed the tweet denying the feature’s inclusion, and has now confirmed that the console version of Battlefield 1 will indeed get the FOV slider.

With the lifting of the NDA for the Battlefield 1 Closed Alpha, plenty of new footage has emerged online in the past few days. One of the more interesting videos that have been made available is a comparison video which compares the console versions with the PC version at Ultra settings. The PC version obviously looks much better than the PS4 and Xbox One version, but those planning to get Battlefield 1 on consoles will still be able to get a rather good looking game.

 

http://wccftech.com/battlefield-1-60hz-tick-rate-goal-may-not-achieved-fov-slider-officially-confirmed-consoles/

 

 

Czyli znowu potężne lagi na serwerach przy 64 graczach.

 

ed. :)

 

Edytowane przez Figuś
Odnośnik do komentarza

Jak widzę tego A7V zasuwającego nie gorzej niż współczesne BWP to sam nie wiem czy mam ochotę w to dalej zagrać. 

Bf to nie symulator,chcesz realizm kup Arme na pc. Od czasow bf:bc (jak nie wczesniej) czolgi w bf to karton i jakos o to ludzie sie nie rzucaja ale o predkosc pojazdow w bf1 co chwile ktos sie rzuca :dynia:

Odnośnik do komentarza

Kompromisem to to powinno jeździć wolniej, nie wspominając już o nasyceniu rozgrywki automatami. Obejrzałem sobie powyższy filmik bo fajnie to się prezentuje i 99% gry to auto i semi-auto. Nic dziwnego że ludzie się tego czepiają skoro wybrali taki okres historyczny, a jedyne co ta gra ma wspólnego z Iwś to skiny. 

Odnośnik do komentarza

Przeczytałem tego newsa na GOLu. Nie znam tych ludzi poza tym Rockiem. Niestety ich twórczość zupełnie do mnie nie przemawiam. Dziwi mnie jednak to, że masa ludzi obrzuca ich błotem nie znając efektu pracy. Sam w to nie wierzę, że dubbing może byc udany, ale skąd ta zawiść, czy wrogość wobec całego tego pomysłu?

 

Nie spodobałoby mi się to jeśli zamówiłbym polskiego preordera i dostał PL dubbing bez możliwości zmiany języka, ale liczę, że dystrybutor nie jest na tyle głupi. Jestem jednak ciekaw jak ten dubbing wyjdzie. Według mnie BC2 był bliski ideału - Baka brzmiał świetnie. Multi w całości również. Reszta była ok, chociaż Pazura jakoś mi nie pasował.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...