Skocz do zawartości

Battlefield 1 (BF5)


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

Nie. Te najważniejsze powypisywałem. Gumowe ekwipunki na żołnierzach czy inne bugi, zbyt małe ikony powalonych kamratów dla medyka, usprawnienie konia, gówniane menu, oznaczanie przeciwników do poprawy czy zmiany w ekwipunkach, itd. Plus liczę na jakieś zwarte mapki dla piechoty (coś jak Sekwana z 3-ki).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Chyba pierwszy raz w zyciu tak dobrze sie bawilem na multi w fps. Nigdy nie przepadalem za CSami itd. Jakos ta szajba mnie ominela. Nie liczac dwoch pierwszych czesci Girsow to czuje ze ten multi w fullu mnie wessie na ament. Te przeladowania broni  :banderas:

Edytowane przez KoBik
Odnośnik do komentarza

Podobno Dice zmniejsza ilość opcji dostępnych ustawień własnego serwera na PC :) teraz będzie przypominał ten z konsol. Jak dla mnie to strzał w stopę 

 

What does this mean? - Set server preferences by EA DICE

  • Player caps for certain modes

  • Ticket/Time caps for certain modes

  • No RCON tools

  • No RCON restrictions like restricting explosives etc on certain maps

  • Basically for Console nothing has changed

  • For PC we are now basically consoles in terms of server management.

Odnośnik do komentarza

Trójeczka była piękna swego czasu, mapa metro na zawsze w moim serduszku :usmiech:

ooo tak, Metro to moja ulubiona mapa ze wszystkich Battlefieldów i chyba najbardziej popularna, ma też bardzo szczególne miejsce w moim sercu, zawsze było z nią najwięcej serwerów i ludzi w trójce, nie wiem czy uda się im zrobić jeszcze kiedyś tak wciągającą mapkę, zastanawiałem się nad tym by nawet dali w nowym bfie wersje "Metro 1916", oczywiście miejscówka odpowiednio dopasowana do realiów ale z bardzo podobnym dizajnem i rozłożonymi flagami, myślę że ludziom taki pomysł by się bardzo spodobał, no ale jak nie będzie to liczę i tak na jakąś mapkę wyłącznie dla piechoty

Odnośnik do komentarza

Metro 1916 XDDDDDDDDDDDD

 

Głupszego pomysłu nie widziałem. Do nabijania killi będziecie mieli mapy miejskie, albo mapę, bo pewnie zbyt dużo takich nie będzie. Ewentualnie jakąś typowo okopową (taką jak Champagne w Verdun). Chciałbym w końcu naprawdę zespołowe granie, ale na tę społeczność nie ma co liczyć.

Odnośnik do komentarza

Bazaar i metro to 2 rozne mapy. Na bazarze bylo lav ktore jezeli ktos potrafil grac to mozna bylo kontrolowac 2 flagi. Do flagi B bylo kilka dojsc zawsze mozna bylo poleciec na flage przeciwnika bokiem i troche ich odciagnac od flagi B. Metro to nic innego jak nawalanka na fladze B lub jezeli przeciwnik byl slaby to zamykanie ich na respie i nabijanie killi przez kilka min.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...