Skocz do zawartości

Battlefield 1 (BF5)


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

Najbardziej wkurzajace w tej grze to brak contentu,z ciekawości wpisałem ile broni było w ww1 i tam dla samych Austro -Węgier mamy ich więcej niż dla tych 3 nacji w bf1.

W verdun który miało budżet za 5 zł też ma ich sporo, dice w tym aspekcie spierdzielilo po całości.

Odnośnik do komentarza

Kaziu, tu chodzi o czysty balans i dopasowanie rozgrywki pod masy. W Verdun było masę broni, ale w Battlefieldzie nie przeszłoby, bo większość stanowiłyby karabiny powtarzalne i samopowtarzalne. DICE wyciągnęło nawet bronie prototypowe, czy praktycznie w ogóle nie używane (jak Huot, czy Hellriegel), żeby wcisnąć broń maszynową. Historycznie tak to nie wyglądało, no ale to już chyba każdy wie.

 

 

Jestem ciekaw, jakie nowe bronie dostaniemy w DLC z Francuzami. Berthier i Lebel to pewniaki, ale co jeszcze? Chauchat? St. Etienne?

Odnośnik do komentarza

Kupiłem wczoraj cyfrówkę i gra się bardzo dobrze. Nie testowałem jeszcze szczególnie wszystkich klas, ale wczoraj świetnie grało mi się medykiem, podczas gdy w innych klasach irytuje jednak wolno odnawiające się życie. Coś za coś, wobec czołgów medyk jest bezsilny, ale przynajmniej jego pukawki doskonale sobie radzą na krótkim i średnim dystansie, a i dalszy cel da się ubić.

 

Jaką polecacie czułość rozglądania się? Zwiększyłem wczoraj na bodajże 60 i zastanawiam się czy nie podnieść jeszcze.

Odnośnik do komentarza

Mapa/radar w swojej podstawowej formie jest beznadziejnie nieprzydatny. Rozmawiałem z wieloma osobami na ten temat z czego większość mówiła, że równie dobrze mogłoby tego elementu nie być. Główne zarzuty - mało czytelna, zbyt krótki promień zasięgu, niektórym przeszkadza dynamiczna orientacja. Pogrzebałem w opcjach i ustawiłem nasycenie na 75, średnicę zasięgu na 90, zwiększyłem rozmiar do 120% - teraz działa elegancko.

Dużo osób pyta się o ustawienia czułości gałek. Z początku mówiłem - kwestia indywidualna. Teraz jestem zdania, że im wyższą czułość jest się w stanie ogarnąć - tym lepiej. Najlepiej maksymalna, jeśli dla kogoś to za szybko, to polecam stopniowo się przywyczajać. Możliwość natychmiastowego obrotu jest niesamowicie przydatna podczas bliskich starć. Ci którzy ogarniają czułość 100% na multi robią wrażenie jakby grali na myszkach (kulawo, ale na poziomie konsolowym mistrzowsko).

Mam też od samego początku FOV podkręcone do 80. Przeszkadzał mi ograniczony zasięg widocznośi przy przycelowywaniu. Pomogło włączenie ADS.

Jak ktoś jeszcze tego nie zrobił, to polecam też podkręcenie jasności obrazu i wyłączenie blura przy obracaniu.

Niektóre z tych elementów mają znikomy wpływ na jakość rozgrywki ale każdy procent przewagi ma znaczenie. ;) 

Odnośnik do komentarza

Indywidualna kwestia. Z czasem wyrobisz się tak, że nawet na 100% będziesz sprawnie grał. Czułość w celowaniu tak jak Mysza pisze.

 

LoL,100% w bf1to jak 65% w bf4. Tym "zolwikiem" ciezko zrobic dobry wynik agresywna piechota. 

 

Jutro bede mial Ps4 Pro, i cholernie ciekawi mnie czy bedzie zauwazalnie lepsza plynnosc na Duzym Podboju.

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...