Skocz do zawartości

The Grand Tour


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 424
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mi w TG (głównie) i GT podobały się według kolejności:

1. Speciale- w sumie nic dziwnego

2. Przerabianie aut, dziwne projekty, stare auta itp- np. Amfibie, motorhomes, auto elektryczne, hothatche itp. 

3. Wyścigi wszelkiego rodzaju.

 

Całą resztę w TG po prostu przeklikiwałem.

Co do Touru- zrobiłem sobie rewatche trzech ostatnich odcinków i porównując do Mongolii czy Wietnamu, to strasznie sztuczne mi się wydają. Najbardziej Sand Job. Skandynawia była spoko, oprócz "zjazdu" Hammonda ze stoku. 

  • This 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jak zmienią formułę i styl to może coś z tego wyjdzie, o ile wogóle się podejmą. Jak będą próbować robić to samo z inną ekipą, to :reggie:

Zresztą już po tym triu widać było zmęczenie i brak pomysłów. Wystarczy porównać Sand Job z lepszymi specialami z TG i widać różnicę.

 

Swoją drogą TG i GT też by tak dobre nie były, gdyby nie cały sztab od realizacji. Niektóre ujęcia to :banderas:

 

Odnośnik do komentarza

Pomysły były, ale sami mówili, że zrobili samochodami wszystko co się dało i byli wszędzie gdzie 3 starszych grubych panów da radę wjechać (poza przejechaniem Rosji, co było w planach wielokrotnie ale nigdy się z różnych przyczyn nie udało, głównie politycznych). Plus chcieli skończyć na swoich zasadach, a nie kiedy któryś się zabije albo zostanie kaleką.

Odnośnik do komentarza

Moga zatrudnic nawet z Bestie z Wadowic i Iwone Wieczorek, i tak kazdy wie ze nie ma to znaczenia. Top Gear i TGT ogladalo sie dla tej trojki i ich relacji. Samochody i widoczki sa tam jedynie tlem i ciekawostka, gdyby wymienic je na hulajnogi, motocykle czy lodki (co juz sie wydarzylo przeciez) to i tak bez roznicy . Bez nich po prostu ten format sie konczy, lepiej zrobia jak zatrudnia nowa ekipe do nowego programu, a nie stana sie memem jak TG po ich odejsciu

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...