Skocz do zawartości

The Grand Tour


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 424
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jakiś czas temu widziałem pierwsze odcinki TG gdzie Hammonda jeszcze nie było jak Jeremy z "afro" próbował używać Ferrari na co dzień i chciał wepchnąć choinkę do bagażnika. Jak kolega wyżej pisał ich odejście idealnie wpasowuje się w koniec pięknej epoki prawdziwej motoryzacji kiedy samochody byle różne, odmienne było po prostu jakieś 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Sedrak napisał(a):

Jakiś czas temu widziałem pierwsze odcinki TG

 

No kawał życia, do tej pory pamiętam jakie wrażenie robiły na mnie niektóre rzeczy, np. próby zniszczenia Hulixa, pierwsze pływające samochody, czy ich nietypowe wyścigi auto vs. No i chyba pierwszy special jaki pamiętam do wyścig na biegun zaprzęg vs Hilux. No i wiele wiele innych.

Moje top jeżeli chodzi o wyprawy to Boliwia, Wietnam i Birma.

 

Pozostaje obejrzenie ostatniej wyprawy (jako właściciel forda capri tym bardziej jestem ciekawy ;) )

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
5 hours ago, ginn said:

a ostatni Sand Job faktycznie taki słaby? Zostało mi do nadrobienia.

 

Nie no zły nie był. Trochę śmiesznych motywów, fajne auta. Na pewno leszy epizod od tego z amerykańskimi autami w Anglii. :facepalm: Dlatego Sand Job'a warto obejrzeć. Ja polecam a narzekaczem jestem i uważam że już pora skończyć te farsę, i nawet się cieszę że to definitywny koniec. Jadę po pizze 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Obejrzane, moim zdaniem jeden z najlepszych, jak nie najlepszy odcinek Grand Tour. Bez zbędnych udziwnień, wybuchów, żartów na siłę. Bardzo przypominał czasy Top Gear, gdzie to wszystko było prostsze i trzeba było kombinować ze stosunkowo niskim budżetem.

 

Ech, szkoda się zrobiło pod koniec, ale lepiej skończyć tak niż ciągnąć na siłę.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jestem po seansie i łezka się w oku kręci. Panowie dostarczyli masy godzin świetnej zabawy i już nigdy nie zobaczymy takiego show, dlatego tym bardziej należą się im wszelkie słowa uznania. Były lepsze i gorsze odcinki, ale zawsze się oglądało z uśmiechem na ustach. Lata lecą, więc najwyższa pora dać sobie spokój, szczególnie gdy się wciąż jest na szczycie. 

 

Sam odcinek świetny, mocno przypominał dawne lata Top Gear i pewnie taki mieli cel. Stare kultowe fury, trochę udziwnień na drodze, dziwne przeróbki, itd. Zdecydowanie jeden z lepszych odcinków specjalnych GT (dla mnie ten ze składaniem dżipka wciąż #1). No i końcówka bardzo nastrojowa, ale nie przeciągnęta. Widać, że dali od siebie co mogli na swoje lata i brawo. 

 

Na pewno będę wracał wielokrotnie do starych TG i GT, ale kończy się pewna era. Człowiek sobie uświadamia jak ten czas zapierdala, a jeszcze niedawno oglądaliśmy Jeremiego w Atomie. Masakra... Niech panowie korzystają w pełni z emerytury, najwyższa pora. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ja chyba podczas odcinku, który kończył cykl w studiu bardziej się wzruszyłem, ale tutaj już dawno się pogodziłem, że to koniec. Najbardziej do mnie jednak trafiły słowa Clarksona, że już się znudził motoryzacją, bo mam podobnie.

 

Czy jest jakaś opcja obejrzeć stare odcinki TG, ale bez polskiego lektora tylko z napisami? Bo wydanie BBC na DVD chyba jest tylko z lektorem? 

Edit: znalazłem kilka odcinków specjalnych na DVD z lektorem i podobno polskimi napisami, więc dam znać jak przyjdą paczki jak to wygląda 

Edytowane przez Sedrak
Odnośnik do komentarza

Odcinek obejrzałem w niedzielę i też się jakoś tak smutno na serduchu zrobiło.

Rzecz jasna GT to już nie był stary TG, gdzie po szkole/robocie wypatrywało się nowego odcinka, bo człowiek w tv nie miał jak oglądać. 

 

A sam finałowy odcinek? O wiele lepszy od Sand Job, taki "skromniejszy", bez odjechanych przeróbek aut. Nie ma też przynudzania i czas za szybko leci. 

Pozostaje teraz tylko wracać do starych odcinków- głównie speciali.

:hi:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...