Skocz do zawartości

XBOX ONE X @ Project Scorpio


Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

Domysły, ale o rzeczach oczywistych. S'ka ma napęd 4K, więc trudno żeby Scorpio nie miał. Supersampling jest w Pro dla gier w FHD, więc tak samo, trudno żeby Scorpio nie miał tego ficzeru skoro obie firmy dostają sprzęt od tych samych producentów. S'ka domyślnie boostuje wydajność w grach, to Scorpio będzie robił to samo, bo to rozwinięcie tej samej platformy, zresztą już na samym początku było mówione, że tak będzie. Jedyna nowość to wzmianka o SM6, ale nie znam się więc nawet nie wiem co to znaczy, ale pewnie lepsze IQ itp.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Mam nadzieję, że MS wykorzysta fakt, że od jakiegoś czasu robią gry na Xone/Win10 i wszystkie ich nowe produkcje będą miały na Scorpio w FHD tryb betonowych 60 fps, tak samo Gears of War 4 oraz Forza Horizon 3 powinny dostać taki update do pełnych 60 fps w FHD. 

Odnośnik do komentarza

no dobra.... jak po E3 dawałem MS jakieś 20% szans na powodzenie z tym Scorpio, to teraz może dostaliby ode mnie połowę - jeśli nie bełkoczą (a wymagałoby to odwagi).
stawiają całą markę Xbox pod ścianą - niczego nie pokazali, tylko mówią, mówią, zachwalają, ale zdają się być przy tym nawet wiarygodni 

..bo teoretycznie nie można być aż takim pr-wym debilem by otwarcie kłamać 

-niestety mam w pamięci co zrobili z Xbox One zapowiadając go...z kinectem i cała afera z pożyczaniem gier. 


teoretycznie uczą się na własnych błędach (One się nie psuje), wszystko odkręcili w kwestii XBone, prócz takiego sobie GPU i mamy 900p w multiplatformach  :dunno: 
może, może teraz nie dadzą dupska 
50%

Edytowane przez II Noxx II
Odnośnik do komentarza

DX12 jako żywy mit jest akurat dla mnie nieco dziwny, trochę szkoda.

a moc chmury jest w moim odczuciu jaką żenującą beką.
nigdy nie szanowałem. 


edit:
Ja z Xbone jestem zadowolony, bo gram w multi i single z zeszłego roku, natomiast... MS prowadzi obecnie tak ŹLE swoją kampanię reklamową, że mnie (jako fana marki) tylko odstraszają,  nie mówiąc już o tym by mogli kogoś zachęcić do zielonego obozu.

czytając tłitki itp odnoszę wrażenie:
"bla bla bla bla, mamy to w (pipi)e, E3 = orgazm, scorpio krul" 

no zobaczymy.
wolałbym nie wyrzekać się ulubionej platformy:
gamertagów, acziwmentów, xblpartiz, gow i halówki.....

Edytowane przez II Noxx II
Odnośnik do komentarza

MS zaliczył wtopę. Wygląda jakby od góry ktoś im kurek podciągnął, a wydawanie gier na PC, to taka średnia opcja dla mnie. Ale MS liczy profity, bo specjalnie nie czuję klimatu tego rynku. 

Mieli tragiczny początek- online, używki. To będzie, a oni za szybko wyskoczyli przed szereg. Długoooo to się im utrzymało. Z tego co opowiadają ludzie pracujący w sklepach z grami, to nawet w 2016 potrafiło paść pytanie czy na X są używki. 

Potem jakby się ogarnęli i zaczęło to spoko wyglądać. 

Potem nadszedł bełkot o chmurze, Kinect okazał się zbędny, bo jednak konsola działa bez kamerki- a na początku gadka ze to niezbędna rzecz tej konsoli. Finalnie skupili się na nowej konsoli i One'a mają w pompie. To samo było jak miał wyjść 360. 

Kupna nie żałuję, MS jako główna konsola od dawna, ale nie pasuje mi to co robią i zobaczę Scorpio jak wyjdzie i będzie w sklepie. Na teraz nie słucham nawet ich PR gadki i kompletnie się tematem nie interesuję. 

Edytowane przez iluck85
Odnośnik do komentarza

Wyobrażam sobie jaki meltdown będzie jak w czasie konferencji wyjdzie Rockstar i z głośników:

 

"Red Dead Redemption 2 - Holiday 2017 confirmed. Best experience, no compromises, native 4K - only on Scorpio."

 

To wcale nie jest takie nieprawdopodobne :obama:

R* ma deal z Sony na rdr2. Edytowane przez hav7n
Odnośnik do komentarza

Łan jako platforma i jako system jest o niebo lepszy niż na początku :

-kiedy startująca konsola obecnej generacji była gorsza niż 360tka.

czy MS olewał łoniaka na rzecz Scorpio  ? nie bronię ich, ale ten uber-mocny Xbox nawet nie ma zdjęcia obudowy na ich stronie, natomiast biała S'ka jest puszczana gdzie się da, jak przy niemieckiej propagandzie. 
w 2016 gry wydali dobrze - crossplay i Xbox Play Anywhere sprawdza się u mnie super 
-kupiłem raz grę, kumple grają w hordę GoW przy piwku na TV, a ja obok na PC. 
(zbiegiem okoliczności PC to liczy w 60fps), no i fajnie.

natomiast początek 2017 i bełkot o Scorpio wygląda jak pier.dlenie gówniarza z podstawówki :
-"mam, ale nie pokażę, bo mi się nie chce" 
tym samym marka Xbox nie ma pola by się bronić, nie ma ....właściwie niczego, żyje ale do E3 już naprawdę brakuje tlenu.

dlatego PR msu oceniam na 21/37

Edytowane przez II Noxx II
Odnośnik do komentarza

 

Wyobrażam sobie jaki meltdown będzie jak w czasie konferencji wyjdzie Rockstar i z głośników:

 

"Red Dead Redemption 2 - Holiday 2017 confirmed. Best experience, no compromises, native 4K - only on Scorpio."

 

To wcale nie jest takie nieprawdopodobne :obama:

R* ma deal z Sony na rdr2.

 

 

Jakieś legitne źródło?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...