Skocz do zawartości

XBOX ONE X @ Project Scorpio


Rekomendowane odpowiedzi

wiecie co to gadanie o 50% więcej mocy

 

zeby jeszcze to dawalo przelozenie na kompleksowość gier itp ale to w obecnych czasach wiąże sie ze skalowaniem rozdzielczości

 

czyli typ z tv 1080p i typ z tv 4k widzą to samo tylko bardziej dostosowane do swojego telewizora

 

osobiście wolałbym więcej detali ale spoko, w końcu dla kogoś to scorpio powstaje

Odnośnik do komentarza
 

serio mam dać +/-2500pln żeby grać w te same gry

ma mnie jarać forza 7 gdzie tą serią rzygam, piraciatka które po ograniu alphy od razu skreśliłem, crapdał 3 czy pan świeczka?

 

oni nie mają absolutnie żadnego pomysłu co ze sobą zrobić a każda ich decyzja to fail za failem

No ale maciek, JAKA GRAFIKAAA :yao: Bardzo mnie cieszy, że nudna i płytka oferta tej generacji jest jeszcze ładniejsza i płynniejsza na pro i scorpio. Zawsze wierzyłem, że jak góvno by podać na złotym talerzu to zamieni się w tatar.

Odnośnik do komentarza

Scorpio najbardziej ciekawi mnie pod względem jakości wykonania i kultury pracy. Jeśli będzie cicha i dobrze chłodzona przy małych rozmiarach i takiej mocy to będzie duże osiągnięcie.

No chyba tutaj nikt nie ma wątpliwości. Scorpio bedzie o klasę wyższy pod tym względem niż konsole Sony. S-ka może i świerszczy ale to i tak o klasę lepiej niż to, co w pewnych momentach odstawia PS4i jej mocniejszy odpowiednik.

Odnośnik do komentarza

wiecie co to gadanie o 50% więcej mocy

 

zeby jeszcze to dawalo przelozenie na kompleksowość gier itp ale to w obecnych czasach wiąże sie ze skalowaniem rozdzielczości

 

czyli typ z tv 1080p i typ z tv 4k widzą to samo tylko bardziej dostosowane do swojego telewizora

 

osobiście wolałbym więcej detali ale spoko, w końcu dla kogoś to scorpio powstaje

No ale to nic nowego. Tak jest najłatwiej i nie tylko M$ to robi. Gry od czasów przeskoku z PS2/X1/GC na PS3/X360 nie zyskały za bardzo na interaktywności i szczegółowości, co doskonale udowadnia Zelda na Wii U robiąc pośmiewisko z gry od mistrzów wyciskania ostatnich soków z konsoli, czyli Horizon pod względem złożoności i interaktywności świata przedstawionego. Moc idzie w świecidełka od wielu lat. Tak czy siak, mocniejsza konsola w stosunku do innych to atut. Dzięki temu, że ta sama gra będzie musiała działać na słabszych sprzętach, Scorpio jak PS4 Pro teraz będzie miał zapas mocy, który wyrówna wszelkie spadki fps i pozwoli ogrywać gierki w ludzkich warunkach.

Scorpio najbardziej ciekawi mnie pod względem jakości wykonania i kultury pracy. Jeśli będzie cicha i dobrze chłodzona przy małych rozmiarach i takiej mocy to będzie duże osiągnięcie.

Będzie dobrze jeśli tylko się przyłożą do tego jak przy pierwszym One. One S też byłby spoko, gdyby nie to świerszczowanie. W stosunku do Sony będą o lata świetlne do przodu (a to wie każdy, kto widział obie konsole gdzieś indziej niż na youtube i neogaf), bo oni tną koszty wypuszczając odrzutowce z kiepskim chłodzeniem, bo i tak każdy kupi.

Odnośnik do komentarza

...a może w końcu ? 

geometria auta i tak nie jest taka sama jak w menu, więc może i nawet się to zgadza.
ekhm.

Z drugiej strony 60fps w motorsporcie jest od zawsze najważniejszą rzeczą
felgi aut z 3D przechodzą w 2D, a tam gdzie było 10 trójkątów - są 2...
1 auto vs 24 auta i niezmienna płynność - to musi kosztować.
 

Taka jest Forza Motorosport i wątpię by cokolwiek mogło to zmienić.

Edytowane przez II Noxx II
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

W takie bajki nie chce mi się wierzyć że 24 samochody na trasie tak samo wykonane.

 

W tym demie były. Ale wiadomo, że w FM7 tak nie będzie bo to zwyczajne marnotrawienie zasobów systemowych. Demo miało tylko pokazać potencjał Scorpio nawet bez jakiejkolwiek optymalizacji.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Teraz czas na hejt, że Scorpio wspiera technologię której nie ma inna konsola (jeszcze?)

Fakt, to niszowy dodatek - ale jakiś procent ludzi na tym skorzysta. 
Nic by się nie stało bez tego freesynca - ale jeśli jest, to spoko, widać że ktoś tam współpracując z AMD użył głowy 
-MS mógłby robić to częściej...

Edytowane przez II Noxx II
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...