Skocz do zawartości

XBOX ONE X @ Project Scorpio


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli tak to ok bo ja nie rozumiem kultu plastiku i jakiegoś metafizycznego traktowania konsol. Przez ostatnie lata miałem kilka konsol i na każdą coś fajnego wychodziło. Na starych kompach (atari, c64, amiga) i pc też grałem w fajne gry. Po co się ograniczać. Na pc było też halo i riddick i tam w nie grałem mimo że brat miał xboxa. Chyba dobrze by było jakby skorpion wyglądał jednak inaczej niż s bo od tych różnych wersji konsol to ludziom może się popierdzielić w łepetynach.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie psx ma ogromna wartosc sentymentalna, w sumie moze i zalazek kultu bo jakby nie patrzec w moim odczuciu to kultowa konsola. I calkowicie to rozumiem jak ktos pisze jak kolega wyzej. Tyle ze to odnosi sie konkretnie do psxa. Tylko do niego. Ale wlasnie jak mialem mozliwosc zagrania na n64 czy potem dreamcascie to nie bylo na zasadzie tego ze zalozylem rekawiczki i z obrzydzeniem chwycilem pada. Byly fajne gry, siedzialo sie z kumplami, dobrze sie bawilo wiec czego tutaj sie doszukiwac negatywnego na sile?

Odnośnik do komentarza

Nie pisalem konkretnie o tobie ze sie doszukujesz czegos negatywnego tylko ze idzie to zrozumiec. Tak samo w druga strone , jeden jest bardziej sentymentalny drugi mniej. Fizycznie to kawalek plastiku wiec rozumiem tez tych ktorzy nie przywiazuja sie za bardzo do czegos co jest jakby nie bylo tylko rzecza.

 

Powiedz to Karolowi, on jakby mógł to by wziął ślub z ps3.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

 

Nie pisalem konkretnie o tobie ze sie doszukujesz czegos negatywnego tylko ze idzie to zrozumiec. Tak samo w druga strone , jeden jest bardziej sentymentalny drugi mniej. Fizycznie to kawalek plastiku wiec rozumiem tez tych ktorzy nie przywiazuja sie za bardzo do czegos co jest jakby nie bylo tylko rzecza.

 

Powiedz to Karolowi, on jakby mógł to by wziął ślub z ps3.

 

 

W Japonii pewnie by dali.

Odnośnik do komentarza

 

Nie pisalem konkretnie o tobie ze sie doszukujesz czegos negatywnego tylko ze idzie to zrozumiec. Tak samo w druga strone , jeden jest bardziej sentymentalny drugi mniej. Fizycznie to kawalek plastiku wiec rozumiem tez tych ktorzy nie przywiazuja sie za bardzo do czegos co jest jakby nie bylo tylko rzecza.

 

 

Powiedz to Karolowi, on jakby mógł to by wziął ślub z ps3.

 

Nie pisalem konkretnie o tobie ze sie doszukujesz czegos negatywnego tylko ze idzie to zrozumiec. Tak samo w druga strone , jeden jest bardziej sentymentalny drugi mniej. Fizycznie to kawalek plastiku wiec rozumiem tez tych ktorzy nie przywiazuja sie za bardzo do czegos co jest jakby nie bylo tylko rzecza.

 

 

Powiedz to Karolowi, on jakby mógł to by wziął ślub z ps3.

Dlatego kupuje tylko nowe konsole. Nigdy nie wiadomo jak bardzo ktos byl zwiazany z konsola i jakie ma fetysze

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Konsola to również wygoda. Odpalam i jestem w jednym systemie, nie muszę odpalać aplikacje Xbox, steam, czy coś tam od ubi osobno. Wszędzie inni znajomi.

 

Argument wrzucam płytę i gram już nie przejdzie, więc szukam innych :reggie:

 

No ale u mnie przynajmniej tak to wygląda, wolę jedno środowisko niż kilka, więc dla mnie Scorpio ciągle ma sens.

Edytowane przez Moldar
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mnie osobiście Scorpio nie porywa, miałem oryginalnego X Boxa i świetnie się bawiłem przy serii DOA, Ninja Gaiden, Orta, ale już 360 dość szybko sprzedałem, pograłem w Blue Dragon, ale już Dead Rising, Halo czy Forza w ogóle mnie nie pociągają. Co do dzisiejszej wojenki, to jest nic w porównaniu z 2000-2003, "konsola-pecet" "Bill wykupuje firmy i zabija rynek" :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Post z liczbami, więc jak kogoś nie interesuje dalej nie czytaj.

 

Zbliżony PC z bebechami ze Scorpio wyceniony został na 770$  (870$ ale odliczmy koszt win10), cena konsoli pewnie w przedziale 500-600$ co brzmi całkiem rozsądnie i nie przesadnie. Dolar aktualnie poniżej 3.86zł.

 

Z testowanych gier w żadnej nie udało im się osiągnąć 4K i 60fps na ultra detalach. Po zjechaniu detali tu mniej tu więcej, można powiedzieć, że jest natywne 4K/60fps. Dodatkowo na konsoli przy zamkniętej architekturze powinno być łatwiej osiągnąć takie liczby.

 

https://www.gamespot.com/articles/heres-how-a-pc-with-xbox-scorpio-specs-performs/1100-6449878/

 

 

edit: co Mazzeo za drogo dla Ciebie?

Edytowane przez Fanek
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

No tak ale tu się raczej rozchodzi o optymalizacje . Przecież mimo że zbudowałem komputer topowy za 1500e i tak nie mam możliwości odpalania gier w 4k/60fps na ultra ze względu na optymalizacje właśnie. Tutaj wydaje mi się że jednak  4k natywne w 60fps nie jest  czymś nierealnym.

Edytowane przez SpacierShark123
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...