Skocz do zawartości

XBOX ONE X @ Project Scorpio


Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko powyżej 499$ będzie miało fatalne skutki dla One. Żeby konkurować cenowo z PS4 muszą postawić na silną reklamę, jak swojego czasu PS4 z "najpotężniejsza konsola na świecie", i korzystną cenę. Na 399 się nie napalam, 449$ to optimum, ale wypadnie raczej 499$.

Odnośnik do komentarza

Sprzęt w cyferkach prezentuje się nieźle - teraz jeszcze +1 gigabajt ramu dla gier, to już będzie więcej niż ma moja blacha, a odpaliłem na ultra większość "gier - benchamarków"
procesor jak procesor, za to 8 rdzeniowy i bardzo wydajny GPU - sądzę że jest to warte 2000zł, a nawet 2500 
POD WARUNKIEM
że MS pokaże coś ekskluzywnego, co wykorzysta w pełnie to pompowane wszędzie 6TF

MS w tej generacji wielokrotnie dał du.py, ale miał też kilka dobrych strzałów, głownie w 2016r.
w sumie liczę, że czymś mnie czymś zachęcą to kupię tą skrzynkę za pół roku

Edytowane przez II Noxx II
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Scalebound to u mnie tylko się kwalifikuje na iksde.

ze świętej trójcy która u MS i tak trzyma mnie od lat, to tak:

z Forzy Horizon moim zdaniem nie da się wycisnąć więcej niż z ostatniej, była rewelacyjna - starczy.
dobry moment na coś ...innego

GoW5 - za wcześnie, większość hejtuje że znów GoW, a ja czekam, bo to jedna z moich ulubionych serii
w czwórce spędziłem chyba godzinowo ze 12dni
-wiem że GryOnline dali tej grze 7, a gracze 9 z hakiem - to o czymś świadczy, tu nie liczy się kampania sp.

Halo6 - to już teoretycznie ten moment, czas na zapowiedź- ale podobno jej nie będzie.... 

na co mi pozostaje liczyć ?
niech zrobią coś nowego
póki co w to nie wierzę ale mam nadzieję że mnie zaskoczą na tyle żebym chciał sprzedać One i wziąć Scorpio

Edytowane przez II Noxx II
Odnośnik do komentarza

Ta cena 399$ jest nawet prawdopodobna, konsola nie może być za droga aby gonić konkurencje, która cene PRO może też zbić.

Zarobek może być niewielki dla MS, ale cena musi być dobra.

399$ i u nas ok 2000zł takie ceny ode mnie po spojrzeniu w kryształową kulę :hi:

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Z gier to moja cicha nadzieja tli sie ku Scalebound, ale pewnie to za wczesnie jak robia wszystko od nowa.

 

Na pewno pokaza Crackdown, bo pewnie One byl za slaby na te zniszczenia jakie chcieli osiagnac i nowa FM, ktora zabije grafika. Jeszcze jakas fajna przygodowka i erpeg i moze byc niezle

Koper kto ci wstrzyknąl mocarza?

 

Scalebounda nie będzie, Crackdown i tak musi smigać na Onie a FM będzie przyzwoite jesli chodzi o grafike ale 60 fpsów oznacza, że nie będzie to poziom nawet DriveCluba

Odnośnik do komentarza

Stosujesz nieadekwatne porównanie i próbuję zrozumieć skąd z nim wyjechałeś? Mam pewne podejrzenie, że z dvpy, ale wolę się upewnić.

 

No i nie mam zamiaru robić CW, broń Boże.

 

Swoją drogą masz jakieś kompleksy z tym Białymstokiem, czy co?

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza

No bo nie wiem ty masz oczy albo coś? Bo DriveClub wypala gałki oczne jakością modeli aut i oświetleniem. Warunki atmosferyczne to jest jakiś kosmos i wątpie, że do tego zbliży sie FM 7 z 20 autami na trasie i w 60 fpsach. Kończe te cw. 

 

DistantEnlightenedGuineapig-size_restric

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...