Skocz do zawartości

XBOX ONE X @ Project Scorpio


Rekomendowane odpowiedzi

To powinien być next gen i tak go powinni zapowiadać, w tej generacji nie mają już czego gonić, sony już ich zdublowało. Ja w życiu nie zamienie starego x1 na scorpio bo i po co, dla paru klatek animacji więcej ,chociaz w przypadki ps4 to zadziałało (ale tam jest dwa razy większa baza użytkowniköw i śmiało można pwiedzieć, mniej świadomych ;) ). Nowa konsola scorpio to next gen , przez max dwa lata x1 suportowany , a później nara, same nowe kąski na scorpio.

Edytowane przez S_600
Odnośnik do komentarza

Tak jak kiedyś konsola miała być dla mnie konsolą, urządzeniem tylko do grania, ta teraz po przesiadce na One zacząłem doceniać inne opcje, może z racji posiadania dość słabego kompa zaczynam na konsoli robić to, co do tej pory robiłem na PC. Jeżeli nawet po Scorpio nie będzie zbyt dużego oficjalnego wsparcia jedynki, to liczę mocno na third party i indyki. Taki steam machine z X1 bardzo by mi pasował, zwłaszcza, że po szczegółowym przejrzeniu sklepu jestem w szoku, ile fajnych pozycji jest dostępnych.

 

Taki właśnie ze mnie gracz konsolowy się zrobił na stare lata...

Odnośnik do komentarza

Bo nie za bardzo kupuje gadki o jednolitym ekosystemie między Scorpionem a One i One S. Dla mnie te gadki Spencera w stylu "beyond generatorów" to tylko potwierdzenie, że traktują Scorpio jako next-gena a nie mocarny dodatek.

 

Czyli porzucą bazę użytkowników X1 i zaczną zbierać ją od nowa, gdy PS4 zaraz dobije do 60 mln? Widzisz to jakoś? X1 będzie dostawać gry do usranej śmierci, gorsze pod względem graficznym, ale będzie. To już nie czasy 6 generacji, gdzie granica między generacjami była jasna i klarowna. Teraz cross-gen będzie standardem - takie Cyberpunk choćby pewnie ukaże się na PS4/X1, Pro/Scorpio i PS5/Xbox Two.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza

Przecież XO na ten rok nie ma nic. Może piraty będą fajne, ale tak to nic tam nie ma do końca roku. Mi tam pasi, bo jest co robić na innych konsolach/pc. Posiadacze XO trochę wydymani.

No podobno Scorpio to ulepszony XO, a mi się wydaję że to jakby nowa generacja. 

Różnice teraz będą takie, że nie będzie trzeba trzymać poprzednich konsol, bo dzięki ekosystemowi odpalimy na Scorpio wszystko z One'a. Dobra opcja. Wymiana samej konsoli co 2/3 lata- jestem ZA.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Jak nic nie ma XD

 

Wyszło Halo Wars 2, a w drugiej połowie roku poza SoT mają wyjść State of Decay 2, Crackdown 3 i Forza Motorsport 7.

 

Ja rozumiem, że są różne gusta, ale nie pisz bzdur. 

Odnośnik do komentarza

Jak nic nie ma XD

 

Wyszło Halo Wars 2, a w drugiej połowie roku poza SoT mają wyjść State of Decay 2, Crackdown 3 i Forza Motorsport 7.

 

Ja rozumiem, że są różne gusta, ale nie pisz bzdur. 

 

Dla mnie tylko piraciki są na celowniku. Reszta meh :) A ostatnia pozycja jakieś info?

 

 

+ niezapowiedziane tytuły

 

tak swoją drogą to Sony też nic nie ma na drugą połowę roku poza Gran Widmouismo

 

Wierzysz w słowa Spencera że na E3 coś pokażą? Oby... Dla mnie na E3 będzie Scorpio. 

Odnośnik do komentarza

Trzeba zrozumieć, że obecne czasy konsol to już nie dzielenie na generacje bo to się zwyczajnie nie opłaca. Teraz istotne jest tworzenie tzw ekosystemu z jak największą bazą użytkowników. Im ich więcej tym gry sprzedają się lepiej, tym subskrybentów więcej, ogólnie wszędzie więcej kasy. Tworzenie nowej generacji to już przeżytek, sposób przestarzały, niemodny... po co "ubijać" kurę znoszącą złote jaja i zaczynać od nowa.

Chyba najmądrzejszy post w tym temacie. Jak ktoś będzie miał mętlik w głowie czym jest Skorpio niech sobie to przeczyta tyle razy aż zrozumie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...