Skocz do zawartości

XBOX ONE X @ Project Scorpio


Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

 

Chu.j z tym Scorpio skoro wszystkie gry będzie można ograć na PC. Sony to wyróżnia, że mają swoje gry dla których sie kupuje ich sprzęt. MS wszystko oddał blacharzom. Dla posiadacz PC i PS4 nie widzę najmniejszego sensu kupna tego ustrojstwa.

 

Tylko ze wtedy MS tez wygrywa bo dla korpo nie ma roznicy czy ty masz xboxa one, fat, scorpio czy blache. Jezeli kupujesz gry na ich storze to kasa leci do nich., jeszcze cyfra za full cene. 

 

 

Warto podać przykład takiego FH3, gdzie na Windows Store kupiono ok. 300 tys. kopii gry. Niby nie dużo, ale przy cenach nie niższych niż 50$ za sztukę to jakieś 15 mln $ czystego zysku bez jakichkolwiek pośredników, więc wątpię żeby płakali, że ktoś nie kupi ich gierki akurat na Xone.

Odnośnik do komentarza

dwie opcje : 
MS jest tak pewny siebie, że daje Diżital Fałdry Skorpionka do zjechania

lub

Daje dużego pieniążka, by po zapowiedziach DF nie zjechali tych 6teraflopów itd.

w sumie to nawet nie wiem czy na tą konsolę czekam (?) 
-no ale chyba zapowiedź ma na celu zdobycie klienta.
niemniej jednak w świecie elektronicznych gadżetów to jest duże wydarzenie, jestem bardzo ciekaw CO tam siedzi w środku -bo na tej podstawie pojawią się ceny, nawet nieoficjalne. 

jeśli to coś stanie się zamkniętym hardwareowo PCtem z daszem Xboxa to i tak mi taki układ pasuje.
sam ma niezłą blachę, która tylko służy do fejsbuka, jak nie czuć sznytu konsolowego to mi się chce rzygać.
community, balans gier fpp na padzie i headset - to jest to.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

:sorcerer:

ogólnie jarango, ale nie pamiętacie chyba jaka dezinformacja panuje zawsze po dużych eventach ms, to co jest na planszach potem w wywiadach jest przekręcane i co wywiad praktycznie mówione jest co innego, każde e3 każda konfa ms z windowsem, oni nie potrafia w pr i marketing, jedyny pewniak jaki będzie to ew jak ta konsola będzie wyglądać xd

Odnośnik do komentarza

Siedzę jak na szpilkach! Zapowiedzi nowego sprzętu zawszę wyczekuję z wywieszonym jęzorem. Liczę też na jakieś miłe zapowiedzi lub daty premier interesujących mnie tytułów (Phantom Dust i Below), zwłaszcza, że nie pozbyłem się Xa <3

Odnośnik do komentarza

No faktycznie, jak Xboxa zapowiadali to ludzie przez pół roku się zastanawiali czy to konsola czy dekoder tv. Nie mogę się doczekać analizy technicznej Xbox one X. Ktoś wyżej wspominał o tym, że nie ma hype, podjaranka ani żadnych tajemniczych trailerow. No to my chyba w innym internecie siedzimy. Były już niewyraźne zdjęcia tych ulotek marketingowych, o których wspominali Windows central oraz wściekła oficjalna nazwa: Xbox One X.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Siedzę jak na szpilkach! Zapowiedzi nowego sprzętu zawszę wyczekuję z wywieszonym jęzorem. Liczę też na jakieś miłe zapowiedzi lub daty premier interesujących mnie tytułów (Phantom Dust i Below), zwłaszcza, że nie pozbyłem się Xa <3

 

Remaster Phantom Dust to może jeszcze przed E3 trafi na rynek. Spencer ostatnio wrzucał screena na twitterze. Przy grze grzebali jednak więcej niż początkowo zapowiadali, bo gra jest 16:9 i natywnie chodzi w 720p albo 1080p.

Odnośnik do komentarza

 

Siedzę jak na szpilkach! Zapowiedzi nowego sprzętu zawszę wyczekuję z wywieszonym jęzorem. Liczę też na jakieś miłe zapowiedzi lub daty premier interesujących mnie tytułów (Phantom Dust i Below), zwłaszcza, że nie pozbyłem się Xa <3

 

Remaster Phantom Dust to może jeszcze przed E3 trafi na rynek. Spencer ostatnio wrzucał screena na twitterze. Przy grze grzebali jednak więcej niż początkowo zapowiadali, bo gra jest 16:9 i natywnie chodzi w 720p albo 1080p.

 

 

Czy to żart? Przy grze grzebali więcej niż zapowiadali bo jest w 16:9 i 1080p?

 

2014:

 

The new Phantom Dust appears to be an upgraded remake of the original with new gameplay and remade graphics.

 

To w ogóle miał być reboot, a nie remaster do 2015 roku, aż MS chamsko anulował development gry (o czym były nieprzyjemne artykuły).

 

Odnośnik do komentarza

 

Siedzę jak na szpilkach! Zapowiedzi nowego sprzętu zawszę wyczekuję z wywieszonym jęzorem. Liczę też na jakieś miłe zapowiedzi lub daty premier interesujących mnie tytułów (Phantom Dust i Below), zwłaszcza, że nie pozbyłem się Xa <3

 

Remaster Phantom Dust to może jeszcze przed E3 trafi na rynek. Spencer ostatnio wrzucał screena na twitterze. Przy grze grzebali jednak więcej niż początkowo zapowiadali, bo gra jest 16:9 i natywnie chodzi w 720p albo 1080p.

 

 

No wow xD Miałbyć remake a nie zwykły remaster.

Odnośnik do komentarza

 

Remake został anulowany dwa lata temu. 

 

No i co z tego? Kolejna porazka MS i Specnera. 

 

 

ale zrozum że ten remake nie istnieje bo został anulowany i się nie liczy. teraz jest to remaster i jeszcze zrobili z nim więcej niż planowano bo będzie 16:9, brawo MS za dodatkowy wysiłek.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...