Skocz do zawartości

XBOX ONE X @ Project Scorpio


Rekomendowane odpowiedzi

a odblokowanie klatek i generowanie obrazu w wyższej rozdzielczości niż ta z One wymaga technologii Nasa ? 

nie, wymaga PROSTEGO pacza.
to może zaoferować prawie każdy dev.

duży pacz i wybór między 
"dobre efekty" "lepsze tekstury" a "rozdzielczość" itd na wzór PS Pro to coś co zaoferują tylko wew studia, czyli w przypadku MS-nikt.HEHE.

nie dopier.alam się do was bo może faktycznie niejasno napisałem 2 posty wyżej.

Odnośnik do komentarza

dla mnie scorpio to ma być PRZEDE wszystkim supersampling i podwojone klatki BEZ specjalnych łatek.

 

a odblokowanie klatek i generowanie obrazu w wyższej rozdzielczości niż ta z One wymaga technologii Nasa ? 

 

nie, wymaga PROSTEGO pacza.

 

 

 

nie dopier.alam się do was bo może faktycznie niejasno napisałem 2 posty wyżej.

 

A tak wiesz, no nie wiem, no może, czy ja wiem.

Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

Optymistyczny scenariusz zaklada, ze gry na Scorpio to beda wersje z PC wiec naprawde moze byc 1080/60 FPS i wiecej.

Po prostu wejdzie sie w ustawienia i przesunie suwak. Niech juz dodadza jeszcze zmiane ustawien graficznych jak klatki dropia i bedzie z glowy.

Odnośnik do komentarza

nie muszą być w wersji pc

 

teksturki 4k były już nagrywane na blureje zanim zapowiedzieli scorpio

płyta rozpozna konsole i wczyta super jakość a 60 się odblokuje jak sie troche rozgrzeje bo na początku wolniej się wczytuje grafika,

a rozdzielczość dopiero na końcu.

 

ClH7I1oWkAEAs5a.jpg

 

sorry za rozdzielczosc, jpg sie jeszcze nie rozgrzal.

Odnośnik do komentarza

no tak sie dzieje jak sie komputer nie rozgrzeje dobrze

/dwójka łyknęła, co do 3 nie jestem pewien.

btw. "sterowniki" dedykowane konkretnym grom to już były za czasów 360tki, gdzie dany tytuł wymagał np. minimum dasha w wersji 21.37 'lub nowszego'.
-i nie musiałeś pobierać tego z internetu, paczka softu dla konsoli leżała na dvd z grą.

Edytowane przez II Noxx II
Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

No zaczyna się pisanie cudów jak przed premierą ps4 pro czego to nie zrobi, może lepiej poczekajcie do jutra do 15:00  xD

 

Innej opcji na 1080/60 FPS nie ma.  Kolejna rzecz, ze rowniez moznaby umiescic wersje Ultra co oznaczaloby najlepsza jakosc dla goscia z TV 1080p.

A takie cuda masz np. w Nioh i wszyscy sie ciesza.

Zdecydowanie lepsza opcja niz Pro, pierwszy z brzegu przyklad Wiedzmin 3, pokazac na konfie i forum obesrane.

Roboty tyle co kot naplakal, a wszyscy klaszcza uszami z radosci.

Edytowane przez aphromo
Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

I tak juz duzo gier chodzi w 60fpsach, a jak ktos liczy na Wieska czy Forze Horizon w 60 klatkach to zapomnijcie bo te gry sa od poczatku pisane pod 30.

 

Dlatego port z PC na Scorpio robi robote poniewaz tam jest wersja nawet 4K60FPS. Oczywiscie 4K Scorpio nie wydoli ale 1080p60FPS jak najbardziej. I nie sadze zeby byly jakies problemy licencyjne, to bedzie taki Boost Mode do kwadratu.

Praktycznie wszystkie gry poza Sunset Overdrive i czymstam jeszcze - w teorii - mozna latwo, szybko i przyjemnie zrobic w 1080p60FPS na Scorpio.

Mam nadzieje, ze taka droge obrali w MS. Serio kogo obchodzi czy gra jest w natywnym 4K czy checkerboard ? 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...