Skocz do zawartości

XBOX ONE X @ Project Scorpio


Rekomendowane odpowiedzi

Czyli co, bo nie rozumiem? Nie bedzie gier w 1080/60? Co oznaczają te tabelki?

 

W sumie to ch,uj wie. Ale sądze, że ogarną. 

 

 

Jaguar? Serio?

Umiesz czytać? Jest napisane, że custom.

 

 

Nintendo tez tłumaczyło, że custom...po czym dali słabszą tegrę niż w android shield tv.

 

 

Racja. Tak czy siak to overclocked jaguar. 

Odnośnik do komentarza

Jak Forza 6 w pełnym 4K w dwa dni nie jest imponująca, to ja nie wiem co by niektórych miało zadowolić. Ale odpowiadam też na posty osób, które na xboksa by nawet się nie wys,rały i w sumie nie wiem po co tutaj się udzielają, nie wiem czego ja oczekuję.

  • Plusik 8
Odnośnik do komentarza

Co to w ogóle był za pomysł, żeby zacząć prezentacje konsoli od specyfikacji? Ja rozumiem ostatnio podczas premiery procesorów Ryzena, gdzie na fora i DF wchodzili ludki, co sie tym interesują i ogarniają te tabelki. Ale na konsoli?

 

a od czego mają zacząć? od gier eksluzywnych żeby widzowie usnęli?

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Na przykładzie FM6 który podawał widać, że zapas mocy jest bardzo duży. Gra bez żadnych tweaków przeniesiona na nową konsolę w dwa dni ze zużyciem zasobów między 50 a 70% w 4K/60 fps robi wrażenie.

Odnośnik do komentarza

12GB ddr5 384-bit to też wyjątkowo mało.

powinno być 64

wydajność na poziomie GTX 980 Ti to mało
 

powinno być 1080 Ti

procesor- kpina
mógłby być i7 8-rdzeniowy
przecież gry z Xbox One nie muszą na tym działać - nikogo to nie obchodzi xDD

aha - no i cena poniżej dwa koła, koniecznie

jabierdole.
 

Edytowane przez II Noxx II
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Co tu dużo mówić?

 

Na chłodno:

>ulepszony CPU, który nie dość, że podkręcono, to dodatkowo o 50% odciążono w grach opartych na DX12

>6TFPSów GPU

>12GB szybkiego RAMu

>prościutkie patchowanie gier z XO do 4K

>świetna usługa sieciowa i pad

 

Mnie mają.

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza

Co tu dużo mówić?

 

Na chłodno:

>ulepszony CPU, który nie dość, że podkręcono, to dodatkowo o 50% odciążono w grach opartych na DX12

>6TFPSów GPU

>12GB szybkiego RAMu

>prościutkie patchowanie gier z XO do 4K

>świetna usługa sieciowa i pad

 

Mnie mają.

Mnie mają jak zapowiedzą gry. Tabelki to (pipi)olo dla nerdów.

Odnośnik do komentarza

na chvj mi nowa, mocniejsza konsola jak gier nie ma? jak na E3 nie dowalą do pieca nowymi, dobrymi grami, to stawiam na skorpionie krzyżyk. Prezentacja mnie nie zachwyciła, jasne, 4k@60fps w FM6 robi wrażenie, zwłaszcza, że silnik przenieśli w 2 dni, no ale...  

 

Zresztą, śmiesznie tak oglądać prezentację Sony dotyczacą PRO i te filmy od DF dotyczące SCORPIO, a potem przypomnieć sobie prezentację Switcha. Widać jak bardzo odmienne podejście do gier wideo mają te 3 firmy. Dwie pierwsze skupiają się na terafankach, ramach, 4k, hdrach i innych pierdołach nie pokazując w zasadzie żadnych gier. Nintendo? A na chvj komu specsy, łapcie tu listę gier w jakie zagracie w najbliższym czasie na naszym nowym sprzęcie, have fun! 

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

@Kyo: Osobiście jestem bardzo zadowolony z One, więc jego ulepszona wersja podchodzi mi aż miło. Poza tym dla samego multi w Halo6 kupię Scorpiona.

No ale jak miałem Ona i ograłem to co w sumie chciałem (może ze 2 pozycje zostały) to jak nie będzie czegoś "nowego" to dla mnie zbędny zakup. Będą gry - będzie wydawanie siana. Poczekam na E3 i na gierki to podejmę decyzje. 

Odnośnik do komentarza

Nie chcę nikomu psuć zabawy, ale E3 jest dopiero w czerwcu. Poza kilkoma pewniakami na ten rok, możemy liczyć na zapowiedzi i najlepsze wersje multiplatform. Osobiście kibicuję projektowi Scorpio, bo Microsoft pokazał poprzedniej generacji, że jak nikt potrafi robić sprzęt dla hardcorowych graczy.

 

@Kyo: to oczywista oczywistość, najlepiej mieć kilka i mieć wybór :lapka:

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...