Skocz do zawartości

Days Gone


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

Każdy ocenia sam jak mu gra odpowiada. Miesiąc tremu ogrywałem Shadow of Mordor które jedno wybitne czasopismo potrafiło ocenić na 10/10 a tam jest takie ubigame w wiekszosci ze to jest max 6/10. Ogram ocenie, ale ten setting czy to co wynika z recenzji wskazuje że jak najbardziej Days Gone mi podejdzie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Patche chyba poprawiły co nieco na amatorce chodzi ładnie nie ma dropsów graficznie mega klimat sztos  półtora godziny za mną i czuje ten efekt przyciągania przed konsole. Najlepiej zagrajcie sami jak uwielbiacie takie klimaty będziecie w niebie dropsów praktycznie nie ma 

Edytowane przez Banan91PL
Odnośnik do komentarza

W ktorejs tam recce sie czepiaja (chyba arhn), ze nie ma zbyt wielu zadan pobocznych, jak w innych sandboksach. Hehe no ja bym nie chcial kolejnego Assassyna albo Far Cry’a pod tym wzgledem, wiec to imo plus, ze gra jest bardziej „zbita”. Rozumiem zarzut, ze nie ma jakiejs innowacji na tym polu, ale nie ze za malo, bo gra ponoc i tak jest dluga.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Banan91PL napisał:

Patche chyba poprawiły co nieco na amatorce chodzi ładnie nie ma dropsów graficznie mega klimat sztos  półtora godziny za mną i czuje ten efekt przyciągania przed konsole. Najlepiej zagrajcie sami jak uwielbiacie takie klimaty będziecie w niebie dropsów praktycznie nie ma 

Ok dzięki za relacje na pewno zagramy fajna gra nie ma co słuchać nikogo 10/10 lubie taki klimat Jeszcze fabuła chyba daje rade z tego co piszą dropsy itp dzięki zaraz do sklepu Jade na pewno

  • Haha 7
Odnośnik do komentarza

Pograłem godzinę z najnowszym patchem 1.04.

 

na duży plus

- klimat, grafika, efekty pogodowe, freakersi

 

na średni plus

- główny bohater jest śmiesznym white traszem, dialogi, jazda motórem

 

ni to plus, ni to minus

- przekombinowana walka oraz crafting i używanie przedmiotów, dziwny gunplay (nie do końca czy broń)

 

na minus 

- na pro czasem gubi klatki, motocykle strasznie nienaturalnie się pochylają (jak się jedzie to wszystko jest ok, ale jak oglądasz jak jadą inni to masakra), dźwięki motocykla są fatalne, dziwna brutalność (niby dużo krwi, ale jakbyśmy nic nie robili przeciwnikom)

Edytowane przez kislawa
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Lukas_AT napisał:

W ktorejs tam recce sie czepiaja (chyba arhn), ze nie ma zbyt wielu zadan pobocznych, jak w innych sandboksach. Hehe no ja bym nie chcial kolejnego Assassyna albo Far Cry’a pod tym wzgledem, wiec to imo plus, ze gra jest bardziej „zbita”. Rozumiem zarzut, ze nie ma jakiejs innowacji na tym polu, ale nie ze za malo, bo gra ponoc i tak jest dluga.

https://naekranie.pl/recenzje/days-gony-recenzja-gry

Z tej recenzji wynika, że misji pobocznych jest sporo. 

Odnośnik do komentarza

Recenzenci nie kończą gier? Szok i niedowierzanie

 

No fajnie, tylko Days Gone nie jest żadnym wyjątkiem. Tak samo traktuje się wiele innych gier, jeśli nie wszystkie. Ale gdyby ci sami januszowi recenzenci dali 8/10 czy 9/10 mielibyśmy tu spusty że to kolejny mesjasz i klejnot generacji.

 

Proponuję po prostu przestać jojczeć i płakać i ruszyć dalej, jeśli gra was interesuje to kupcie i sprawdzcie sami czy wam się spodoba to wasza własna opinia jest tutaj najważniejsza, a nie urządzacie polowanie na czarownice, lustracje  recenzentów pod kątem płci i poglądów politycznych czy badanie profili na playstation

Edytowane przez ASX
  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

Damn, ale piękne akrobacje tutaj wykonujecie. Szukacie każdego możliwego wytłumaczenia, żeby tylko usprawiedliwić oceny i nie wiem, utwierdzić się w przekonaniu? Budować propagandę sukcesu? Zracjonalizawać zakup? Czytać się tego nie da.

  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza

Rozumiem jesteście absolutnie pewni, że gdyby typiara grała do końca to ocena magicznie podskoczyłaby o 2 oczka? Że Bend na koniec gry przygotowało jakiś kosior, który dramatycznie poprawia radość z zabawy do tego stopnia, że nie przeszkadza już (rzekomo) nudne pierwsze 20h? I ten kosior z jakiegoś powodu nie jest dostępny wcześniej? No ma to sens, zdecydowanie.

 

Bo póki co za granie w za długie gry nigdy nie poprawiało mi ich w oczach. God of War byłby zdecydowanie lepszy moim zdaniem, gdyby był mniej rozwleczony. Spiderman też miał za dużo pobocznych i powtarzalnych aktywności, więc granie w tą grę z czasem mi tylko obniżało jej ocenę.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, balon napisał:

 

A ja mam dziwne wrażenie, że wchodzisz do tego tematu głównie aby poczytać takie posty i dla „beki”,  bo wydaje mi się, że gierki raczej nigdy nie kupisz. 

 

Po wczorajszej recce Arhona doszedłem do wniosku, że gra przypomina take budżetowe The Last of Us na komórki, więc kupić raczej nie kupię. Nie teraz, raczej nigdy.

 

Sytuacja tutaj jest komiczna.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, balon napisał:

A ja mam dziwne wrażenie, że wchodzisz do tego tematu głównie aby poczytać takie posty i dla „beki”,  bo wydaje mi się, że gierki raczej nigdy nie kupisz. 

 

A to w danych tematach można pisać tylko jeśli kupujesz grę? Asax musi teraz być bardzo smutny, że dopiero teraz takie zasady wprowadzamy :(.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Ale też i @ASX napisał jedno cholernie trafne zdanie, które powinno przyświecać każdemu, kto kupuje gierki:

19 minut temu, ASX napisał:

Proponuję po prostu przestać jojczeć i płakać i po prostu ruszyć dalej, jeśli was gra was interesuje to kupcie i sprawdzcie sami czy wam się spodoba to wasza własna opinia jest tutaj najważniejsza, a nie urządzacie polowanie na czarownice, lustracje  recenzentów pod kątem płci i poglądów politycznych czy badanie profili na playstation

Życie staje się prostsze, gdy po prostu kupujecie tytuł, który Wam się podoba z tych czy innych względów i cieszycie się nią.

Edytowane przez Bzduras
Odnośnik do komentarza

Jest dobrze, po patchu 1.4 nie wiedzę póki co większych baboli. Jest klimat!

To sandbox a wiec fabuła musi być lekko rozjechana ale podobno jak ktoś dobrze zrozumie założenia gry w tym otwartym świecie to zrozumie, że dobrze jest to ze sobą splecione i poczuje się jakby żył w tych realiach (oczywiście to tylko gra).

Czas pokaże czy ja będę należał do tej grupy ale początek obiecujący!

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...