Skocz do zawartości

Days Gone


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Ryo-San napisał:

Btw jak ktoś chce zniżkę na 100 zeta na zwykłą wersje w MediaExpert to pisać na priv. Rzucili mi ten ochłap jako rekompensatę za anululowanie kolekcjonerki. Miałem im to wsadzić w doope ale może ktoś zrobi z tego lepszy użytek :unknown:

edit: już nieaktualne, kodzik poleciał do @Faka

LO pan a właśnie miałem iść tam odebrać preorder xd

Takze dzisiaj będzie granie :)

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Fanek napisał:

Gracie normal czy hard? duża różnica?

za hard trofy chyba nie ma?


Trofika nie ma, ale i tak zastanawiałem się nad Hard, bo wszelkie survivalowe gierki lubię tak właśnie ogarniać.
Mimo wszystko zacząłem na Normal z myślą, że jak będzie za łatwo to zmienię, ale chyba zostawię, bo jedno drapnięcie poyebańca i tak zabiera mi 50% energii, więc nawet nie chcę wiedzieć, co zrobiłaby ze mną horda.

A oceny "urynalistów" to wypadkowa błędów, które najwyraźniej zostały wyeliminowane patchem, którego jeszcze wtedy nie było, niechęci do sandboxów (zwłaszcza z zombie) z lekką domieszką dziwacznych, aczkolwiek modnych poglądów, oraz przelatywania na pałę, byle szybciej wrzucić na portal i liczyć hajs z kliknięć gawiedzi.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Pupcio napisał:

Może Faka myśli że jak gra ma 70% na meta to nie można się przy niej dobrze bawić? :ragus: 


Kuźwa! Ja zayebiście wspominam Splatterhouse z PS3 - sztosik gierka, mega klimacik, czadowa muza, rzeźnia fhooy, a po latach wlazłem na meta... 59 :reggie:

Edytowane przez Wredny
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Takie asasyny far cry czy cody co roku9/10 zreszta większość gier dostaje takie oceny ...

 

Recenzje quaza są dobre ponieważ nie ma ocen tylko sensowne argumenty a wnioski wyciągamy sami

 

w ogóle nazwy misji są fajne właśnie mam misje „spizgany jak delfin”

Edytowane przez Banan91PL
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Banan91PL napisał:

Takie asasyny far cry czy cody co roku9/10 zreszta większość gier dostaje takie oceny ...

 

Recenzje quaza są dobre ponieważ nie ma ocen tylko sensowne argumenty a wnioski wyciągamy sami

każda recenzja ma sensowne argumenty tylko zamiast czytać patrzysz na cyferki. Rozumiem youtubera łatwiej ci obejrzeć niż jedną stronę a4 przeczytać.  Ja czy czytam psx extreme czy cd action zawsze czytam recke a nie patrzę na ocene. Mam autorów których lubię czy to w tych magazynach czy w necie i wiem że mamy podobny gust. Wiem np że z Zaxem i gruszczykiem raczej nigdy nie dogadamy się co do pewnych gierek za to z rogerem lub papkinem jak najbardziej :) Te portale jak metacritic zrobiły dużo złego całej branży i to nie tylko growej. Pewnie 99 % tylko patrzy na średnią i ma w dupie treść czy odczucia recenzenta. Ehhh ludzie to (pipi)ane ameby. 

 

Assasyny często były niszczone w reckach i dostawały (pipi)owe noty. Szczególnie ostatnio miały dobre oceny ale patrz na unity czy syndicate... Far cry chyba w tym roku jakiś wyszedł który miał gówniane recki bo i gra jest podobno gówniana. Co do codów to nie wiem bo te gry mnie nie interesują więc nie sprawdzałem ale strzelam że nie co roku 9/10 ;)  Jak gra dobra to nie ważne czy to gra ea, ubi czy sony obroni się. Gry AAA i tak mają łatwiej to indyki mają prze(pipi)ane. Często są po prostu przez duże portale pomijane i nie wybijają się bo nikt o nich nie słyszał.

 

Przeżywacie te oceny a to jest po prosu ok gra do ogrania i zapomnienia jakich wiele. Dla jednego będzie to może nawet goty dla nikogo raczej nie będzie crapem. Przeżywacie jakby ktoś wam matke obraził a to tylko jedna gierka jest. :)

Edytowane przez blantman
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Gra jest po prostu świetna! I ta krew na maczecie, kiedy pociachamy zombiaki! Aha, można odcinać kończyny

 

Bugów nie widzę, gra działa płynnie i jest świetny klimat. Czuć ciągłe zaszczucie a jak goni nas horda to aż ręce się pocą. Muzyka również dodaje smaku (potrafi być jak z horroru).

 

Fabuła jest fajnie poprowadzona i póki co nie czuję rozmycia historii, jak to ma miejsce w innych soundbox'ach. Ciągle chce się eksplorować okolice. Days Gone to dla mnie takie połączenie TLoU z The Walking Dead.

Moim zdaniem gra została skrzywdzona tymi ocenami...

 

Idę grać!

 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

No pograłem trochę i nie rozumiem tych ocen , w dzisiejszych czasach ocena 5/10 to przecież niegrywalny szrot pokroju left alive. Nie wiem czy tutaj chodzi o jakiś rodzaj kontrowersji ale od czasów Wieśka 3 i obniżonej oceny polygon za brak czarnych przestałem kompletnie im ufać. Nie liczę że gra będzie 10/10 GOTY ale pewnie jest to porządne 8/10 czyli dobra giereczka ale bez żadnych rewolucji . Z tego ci mi wiadomo jest przyjemna platynka więc zakładam że podobnie jak w Spider-Man wleci na spokojnie z uśmiechem na twarzy. 

PS. No i wersja PS4pro działa na 2-3 biegu , nie jak premierowe God Of War w trybie Jet więc fajnie że się postarali o to. Na obecny moment RDR2 tylko wali po uszach.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Wredny napisał:


Trofika nie ma, ale i tak zastanawiałem się nad Hard, bo wszelkie survivalowe gierki lubię tak właśnie ogarniać.
Mimo wszystko zacząłem na Normal z myślą, że jak będzie za łatwo to zmienię, ale chyba zostawię, bo jedno drapnięcie poyebańca i tak zabiera mi 50% energii, więc nawet nie chcę wiedzieć, co zrobiłaby ze mną horda.

Ja zacząłem od razu na hardzie bo chce żeby ten świat na mnie polował i jest na razie ok. Uderzenie Freakersa zabiera mi nie 50 a 60

procent życia. Ale te uniki dużo dają wiec myśle, że dalej wraz z rozwojem postaci będzie robić się łatwiej :)

 

Niw pograłem dużo bo dotarłem dopiero do pierwszego savepointu i jest wybornie. Klimat TLoU i The Walking Dead plus Sons of Anarchy. Od razu mam ochotę nadrobić TWD i zacząć oglądać Sons of Anarchy właśnie. 

 

To co na razie wyraźnie rzuciło mi sie w oczy to minus i plus związany z cutscenkami. Minus jest taki że denerwują te czarne ekrany i loadingi przed każdym z nich przy takiej ich ilości, ale zagrane są na poziomie Sony - kapitalnie. Reżyseria i aktorstwo top notch. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Zakupiłem i ja, :lapka: Dave. 

Pogralem 2h+ narazie macanie sie jak na poczatku kazdej gierki wiec nie ma co za duzo opowiadac o mechanikach itd. 

Graficzka spoko, klimacik spoczko. Polski dubbing beznadzieja, wiec radze ang + napiski. 
Szału sie nie spodziewam, ale mam nadzieje spędzić milo czas.

 

Jutro spobota , odpale i pogram z 5h i zobaczymy czy zmarnowane PLN czy cos z tego wyjdzie

Odnośnik do komentarza

Moja pierwsza horda :obama::obama::obama:
Natrafiłem przypadkiem, widziałem jak się pakują do wagonu, więc najpierw chciałem cichaczem opyerdolić wszystko i się zmyć, ale mnie czujki łażące na zewnątrz namierzyły, no i skończyło się dość chaotyczną bieganiną w panice i zgonem w błocie :)
Po respawnie przypomniałem sobie o mołotowach, plus mniej więcej znałem położenie wybuchowych przeszkadzajek, więc zacząłem morderczy slalom - coś pięknego :banderas:

A jeśli chodzi o polski dubbing... Jak już pewnie wszyscy wiedzą - nienawidzę, ale... Zapuściłem żonie początek na YT, bo chciała poznać fabułkę, no i muszę przyznać, że o ile Deacon ma po polsku wkurzający głos i nienaturalną manierę, tak intro było zagrane całkiem nieźle, nawet naturalnie, no i przekład naprawdę niczego sobie - te wszystkie swojsko brzmiące przekleństwa itp - oczywiście, że oryginału nie przebije, ale jak ktoś musi, to myślę, że klimat oddano całkiem nieźle.

Edytowane przez Wredny
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...