Skocz do zawartości

Days Gone


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

Na liczniku jak dotad kilkanaście godzin. Od pierwszych zapowiedzi założyłem sobie, że kupuję w dzień premiery, nie żałuję zakupu. Mówi się , że gra się rozkręca dopiero po kilkunastu godzinach, natomiast u mnie od samego początku mega wczutka. Chce się grać, zarywac noce. Dźwięk i klimat swiata robi robotę. Dawno nie wyszła taka gra, w którą chce się,tak zwyczajnie, po prostu ...grać. Dobrze, ze nie podporzadkowuje swoich wyborów w co gram na bazie recenzji..xD.

 

 

 

 

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

 

21 minut temu, Najtmer napisał:

ale jaki gul?

pisze sobie po prostu o wadach gry a wam zwieracze puszczaja i sie oburzacie "ze co ty se myslisz, ze grales biedaku" XD jak zwykle boli to tych, co zaplacili. reszta potrafi olac moja opinie. a najbardziej bola opinie o tym, co sie wypiera jakimis z dupy na sile powodami z podskorna wiedza, ze w sumie to dalo sie to zrobic lepiej... w 2013.

 

ten motor jadacy wolniej niz wozek widlowy w san andreas to jest w ogole moj ulubiony element zachwytow i piania "jaka doskonala fizyka jazdy" XD

 

prościej będzie jak Ty olejesz ten temat niż wszyscy Ciebie ; )

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Najtmer napisał:

szukam wad, by slepo  nie glosowac portfelem i zasilac kabse tworcom gier zrobionych na 7/10.

 

cos nie tak? cos zle robie?

No tak trochę, bo skoro się bronisz przed kupnem gry "7/10" to powinieneś szukać zalet

 

Co do postów, to darujcie sobie osobiste pojazdy, ok?

Odnośnik do komentarza

interesowal mnie calkiem, jak go zapowiedzieli, ale oczywiscie nie myslalem o tym ze to bedzie typowy zlepek elementow zrobionych ledwie poprawnie w bardzo fajnym settingu. teraz jak se juz go tak skreslilem i zrobilem 2 minutowy skip po longplayu to uderzylo mnie ze nie natrafilem na zadna cutscenke ktora wybiegalaby poza jalowa gadanine. gorzej to chyba tylka bethesda 'animuje' dialogi. 

 

nie jest to dla mnie gra absolutnie chu.jowa, ot po prostu pelna niedoszlifowanych elementow ktore sa skrajnie nieoryginalne.

Odnośnik do komentarza

 

6 minut temu, Square napisał:

No skoro dla Ciebie "recenzje 7/10 > opinie ludzi w tym temacie" to nie widzę sensu na siłę szukania więcej wad, bo co to da?

bo sa tu ludzie ktorzy nie potrafia radzic sobie np. z odmienna opinia poparta innym punktem widzenia i wiekszym wymaganiem wobec gier.

 

koniec koncow, zawsze jest ten sam cel: zeby ludzie troche ochloneli z hajpu, zeby sie przyjrzeli grze z odpowiedniego dystansu i wymagali od teoretcznego sequela wiecej w kontekscie jakosci. bo jesli komus pasuje, a potrzebuje tylko 'nowych' broni, 'nowych' postaci, 'nowych' (pipi), to rzeczywiscie nie ma o czym tutaj dyskutowac, tylko zachwycac sie, ze dostalismy cokolwiek. takie oczekiwania wobec branzy funduja nam anthema.

 

zeby nie byc goloslownym, to tak jak bylem nagrzany na re2remake, i tak jak uwazam ze jest dobra gra, to osobiscie liczylem na nieco wiecej i sie ostatecznie zawiodlem. dobra gra, ktora miala potencjal na wiecej mnie rozczarowuje.

Edytowane przez Najtmer
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Najtmer napisał:

no nie wiem, wklep moze url w spoilerze do czegos co mnie przekona. moze byc dobra cutscenka, misja. byle nie ostatnia horda, bo te to juz w trailerze widzialem

Ciezko bo tu nie chodzi o cutscenke , trzeba zagrać poczuć ten klimat samemu wsiąknąć w świat inaczej jest jak się ogląda to z boku a inaczej samemu grając  masz wtedy inny odbor inne doświadczenie 

Edytowane przez Banan91PL
Odnośnik do komentarza

Do premiery sobie gdybamy, możemy się obrzucać kupą bo wszyscy wiemy o grze tyle samo, czyli nic.
Ale w tym momencie ciężko dyskutować z osobami, które nie grają bo one zostały na poziomie sprzed premiery.
Najtmer jest trochę jak postać Matta Damona z filmu "Buntownik z wyboru" czyli chłopaczek, który głośno szczeka, że wie najlepiej o całym świecie bo przeczytał dużo książek ale nigdy nie wyjechał ze swojego miasta i tego świata na oczy nie widział.
Najtmer polecam jednak zakupić gierę jak najszybciej, nie umoczysz kasy bo szybko sprzedasz jakby co.

Edytowane przez giger_andrus
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Banan91PL napisał:

Ciezko bo tu nie chodzi o cutscenke , trzeba zagrać poczuć ten klimat samemu wsiąknąć w świat inaczej jest jak się ogląda to z boku a inaczej samemu grając  masz wtedy inny odbor inne doświadczenie 

 

no czyli gra nie przekona do siebie niczym poki sie nie zmusisz do zagrania i nie osiagniesz syndromu sztokholmskiego?

dobra panowie, przepraszam za balagan, raczej odpuszczam, milego granka w majoweczke zycze! 

Odnośnik do komentarza

Poki co bardzo przyjemny tytuł. Ale 8 oczek w dół jak odpalilem polski dub. 

Klimat z automatu wypierdala na czereśnie. 

No nie umiem grac z polskim dubem i chuj. Tylko Wiesiek ma sens, nic więcej. 

 

Pieknie wygląda to wszystko. Plastyczne widoczki, zmienne warunki potęgują klimat. Gra sie nadzwyczaj milo. Otwieram mapę i.. Ok. Tak powinno być. A nie jak w AC czy FC ze juz po samym spojrzeniu na nią chce mi się rzygać od najebanych znaczników i bzdet. Zdaje sobie sprawe z glupot, np npcety kilka lat chodzą po mapie i nie znaleźli żadnego obozu, chujże obóz kilka metrów dalej. Choby ludzie z dałnem. Ale to wszystko i tak pierdoły.

 

Stwierdziłem że warto dać nowemu IP szansę. Nie jest to nic odkrywczego, na nowo koła nie wymyślono ale po prostu siadł mi set i tyle. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kolejny "koneser gejmingu", który wymaga więcej, bo dzięki temu branża będzie lepsza... W konsekwencji nie gra w NIC, w ten sposób wspierając tę branżę, o którą tak bardzo walczy, ale wchodzi praktycznie do każdego tematu, żeby się przypyerdalać, bo grę widział na YouTube...
Podziwiam @Square, że chciało Ci się prowadzić merytoryczną dyskusję, ale ja od jego występów w tematach RE2 i RDRII już wiem, że to nie ma sensu, bo to albo ciężka choroba, albo uporczywy trolling, co również świadczy o niezbyt stabilnym stanie umysłowym.

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Wredny napisał:

Kolejny "koneser gejmingu", który wymaga więcej, bo dzięki temu branża będzie lepsza... W konsekwencji nie gra w NIC, w ten sposób wspierając tę branżę, o którą tak bardzo walczy, ale wchodzi praktycznie do każdego tematu, żeby się przypyerdalać, bo grę widział na YouTube...
Podziwiam @Square, że chciało Ci się prowadzić merytoryczną dyskusję, ale ja od jego występów w tematach RE2 i RDRII już wiem, że to nie ma sensu, bo to albo ciężka choroba, albo uporczywy trolling, co również świadczy o niezbyt stabilnym stanie umysłowym.

Dałbym ci plusika ale już nie moge

 

a tak w ogóle patch 1.06 wazy 100 Mb poprawia błędy 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...