Skocz do zawartości

Days Gone


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

19 godzin temu, PiotrekP napisał:

Gram sobie, robię misje, aktywności,  zbieram uszy świrusów oraz inny stuff do sprzedania i tak czas mija. 

Wbijam kolejny poziom, zerkam do menu a tam cztery punkty do wykorzystania, bo o nich  zapomniałem. W obozie zaś ponad 400 trofeów  i cała masa "jedzenia" do opchnięcia. Gra wciąga jak bagno i tutaj chce się to wszystko robić, bo człowiek wie, że zostanie za to nagrodzony. 

Dokładnie, jak sobie przypominam gry R*, gdzie kasa praktycznie jest nieprzydatna, bo mamy jej więcej niż najbogatszy człowiek świata i stać na wszystko w każdej chwili, to pod tym względem Days Gone robi to znacznie lepiej. Ostatnio kupiłem umiejętność widzenia roślin na mini mapie i teraz się łapie na tym, że często zjeżdża z drogi, bo widzę że coś rośnie na uboczu i trzeba to zebrać, bo w końcu lv w obozie sam się nie wbije. 

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Gra Days Gone wciąga jak bagno. Oceny przed premierą mocno mnie zniechęciły do kupna jedna zaryzykowałem i poleciałem w dniu premiery do sklepu. Była to jedna z lepszych growych decyzji w tym roku.  Jest to moja jedyna platyna, nigdy tego nie lubiłem a ta gra skutecznie mnie do tego zachęciła.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
13 godzin temu, Voytec napisał:

W każdym sandboxie za każdym jednym razem pojawia się pytanie czy po zakończeniu fabuły będziemy mogli robić zadania poboczne? Z czego to się bierze? Bo za każdym razem trzeba tłumaczyć, że będzie można. 

 

No chociażby dlatego, że w takim RDR II przepadały zadania albo w Wiedźminie 3 również :usmiech:

2 godziny temu, informator_boga napisał:

Gra Days Gone wciąga jak bagno. Oceny przed premierą mocno mnie zniechęciły do kupna jedna zaryzykowałem i poleciałem w dniu premiery do sklepu. Była to jedna z lepszych growych decyzji w tym roku.  Jest to moja jedyna platyna, nigdy tego nie lubiłem a ta gra skutecznie mnie do tego zachęciła.

 

 

xD czemu mam wrażenie, że takie posty to są boty opłacane aby dobre opinie o grze były indexowane? Czemu akurat stwierdzenie GRA DAYS GONE, może to czysty przypadek? :ragus:

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, PiotrekP napisał:

Co jak co, ale te teksty Deeka, kiedy  przerywamy transmisje radiową Copelanda, są momentami mistrzowskie. 


No tak jak uwielbiam GRĘ DAYS GONE :lapka:, a także postać Deeka, tak większość z tych jego komentarzy była raczej słaba i przerysowana - częściej zachowywał stoicki spokój w dużo bardziej porypanych sytuacjach, a tu jakiś radiowy oszołom triggerował go do tego stopnia, że chłop wydzierał się na fale radiowe.

Odnośnik do komentarza

Według danych NPD Days Gone jest siódmym najszybciej sprzedającym się exem sony w USA.  

 

Sony 1st party games (NPD):

  1. Marvel's Spider-Man (23 days) : +2.6 million (include digital)
  2. God Of War 2018 (16 days) : ~1.9 million (include digital & bundles)
  3. God Of War III (19 days) : ~1.15 million
  4. Horizon Zero Dawn (33 days) : +1 million (include digital)
  5. The Last Of Us (24 days) : ~985K (+1 million with digital)
  6. Uncharted 4 A Thief's End (19 days) : ~828K (879K include bundles & +1 millions with digital)
  7. Days Gone (9 days)
  8. God Of War II (26 days) : ~833K
  9. Uncharted 3 Drake's Deception (28 days) : ~700K (838K include bundles)

Sequel to pewniak

 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dobra gra, bez dwóch zdań.

Warunek:   grać niespiesznie, sprawdzać bagażniki i podnosić maski silników, szczególnie aut psiarni (szeryfiarni?!).

Napawać się klimatem opuszczonych redneckowych, kilkudomowych, jednoratuszowych miasteczek.

Tankować za freeeeee... na pustych stacjach benzynowych, kochać życie, jakiego prawdopodobnie nigdy nie zaznamy.

Czy to dobrze? Musisz sam sobie odpowiedzieć gejmerze.

Spoiler

GEJMERZE!!! Ku,rwa. Tak, g e j m e r z e. Tak się czułem grając w TO.  

Sam to przeżyj, poczuj chłodne, rześkie powietrze porannego lasu szczególnie z początku gry. Podryfuj w przestrzeni i śpi,eprzaj w podskokach przed kilkunastoma oponentami w czekpointach Nero, posłuchaj brzdąkania na gitarce, warkotu silnika po maksymalnej modyfikacji i wsłuchaj się w głos ukochanej.

 

Spoiler

Żyj i pozwól umierać hordom. Bo nigdzie indziej tak szybko nie odchodzą.

 

Edytowane przez MAJOCHEY_PL
  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

O jak fajnie napisałeś, leci serduszko. Gra Days Gone idealnie trafiła w mój skradankowo-eksploracyjny gust. Najwięcej czasu spędzam zwiedzając kolejne obszary i szukając paliwa. Te zamglone, skąpane w deszczu lasy, te urocze miasteczka, zajazdy i autostrady... No po prostu kocham takie gry :) Super że nie dostajemy od razu całej mapy, gra odpowiednio nam dawkuje atrakcje.

 

Gram już długo i myślałem że widziałem wszystko, a tu proszę, potrafią zaskoczyć. Z początku kręciłem nosem na fabułę i Dikona. Wydawało mi się to wszystko popłuczynami po TLOU. A jednak polubiłem bohatera i jego historię ,która nawet zaskoczyła mnie w pewnym miejscu. Strasznie jestem ciekaw jak to się skończy.

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Kolejny dzień w Syfie, kolejne błędy:

Snajper stracą mnie z motorku, który magicznie odskakuje jakieś 100m w do tyłu. Podbiegam do niego, podnoszę, wsiadam i... patrzę jak siła nadprzyrodzona przenosi mnie razem z nim w miejsce, gdzie trafił mnie strzelec. 

 

Zamiast przeszukać zwłoki Deacon zamienił karabin na jakąś wiatrówkę, do której było kilka sztuk amunicji. Odzyskać swojej pukawki  nie mogłem, bo ta zniknęła. 

 

Zbugował mi się generator przy punkcie NERO, którego nie mogłem odpalić, bo nie było interakcji. Powrót do obozu i przespanie się naprawiło ten problem. 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...