Skocz do zawartości

Days Gone


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, smoo napisał(a):

Z wyzwań jedynie te na motocyklu mogą być trudne, reszta to kwintesencja tej gry czyli walka z hordami.


Nie tylko. Jest jeszcze dość wymagająca walka z ludźmi. 
Trudnością dla mnie nie jest raczej konkretny rodzaj wyzwania lecz dyscyplina, pilnowanie się no i wiele powtórzeń. 
No ale może w końcu do tego usiądę. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Kupiłem ostatnio swój egzemplarz i wsiąkłem - kilka godzin za mną. Podoba mi się strasznie ^^ jak zazwyczaj unikam takich gier, ta mnie wciągnęła dość mocno. 

 

Czy ktoś użyczyłby skanu recenzji z PSX Extreme? Chętnie poczytam, co Zgredzi myśleli o tej grze w dniu premiery.

  • Plusik 1
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Znaczy się - survival-horrorów :) a tutaj, o dziwo, czuję się "jak w domu". Historia się rozkręca w odpowiednim tempie, roboty jest od ciut-ciut i więcej. Cały ten świat naprawdę mi się podoba. Zobaczymy, jak będzie dalej, tak z rozgrywką, jak i z chęciami (stałem się raczej casualem już niestety), ale na razie zmierza to wszystko w dobrą stronę. 

Przez ostatni tydzień co wieczór odpalam Days gone i wyłączam konsolę z wielką niechęcią. Czuję w tej grze jakby klimat "starych" produkcji.  

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, tomciozdwola napisał(a):

Znaczy się - survival-horrorów :) a tutaj, o dziwo, czuję się "jak w domu".

Pewnie dlatego, że DG to nie survival-horror, ale tak, gra jest bardzo dobra. Sam dopiero ogrywałem w grudniu i bawiłem się wyśmienicie.

Odnośnik do komentarza

Przecież te wszystkie teksty są non stop od tego samego kolesia (już nie pracującego w Bend) który ma ewidentny ból dupy że Sony nie dało zielonego światła na sequel, a nie dało bo był za niski numerek na MC. A to czy kiedyś zrobią DG2 zależy teraz najbardziej od tego jakim sukcesem będzie następny tytuł Bend, jak okaże się średniakiem który też nie podbije słupków sprzedaży to większa szansa na DG2.

  • This 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Square napisał(a):

Ale DG te słupki podbiło. Ogólnie te 250 milionów na ten nowy tytuł Bend trochę dziwnie brzmi.

DG sprzedało się bardzo dobrze ale oceny miało za niskie a widać że Sony na tym zależy, szczególnie jak to jest AAA. Jak ta nowa gra będzie powiedzmy 80+ na MC i sprzeda się w miarę dobrze (nawet jeśli to by było mniej niż DG) to pocisną te nowe IP, co innego jak okaże się że ocena na MC to ~70 a do tego sprzedaż będzie średnia to wtedy jest możliwy powrót do DG2 (albo zaoranie studia jak będzie kompletna porażka).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Square napisał(a):

Ale DG te słupki podbiło. Ogólnie te 250 milionów na ten nowy tytuł Bend trochę dziwnie brzmi.

Co by nie mówić to koleś jako były pracownik studia jest dosyć wiarygodny. Dziwi mnie tylko że ot tak rzuca takie objęte NDA informacje na twitterze pod własny nazwiskiem. Bo to nie tylko zamyka mu w zasadzie powrót do Sony, ale może mu utrudnić znalezienie innej pracy w innych studiach. 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Square napisał(a):

Nie będę oceniał DG na premierę, bo grałem zaledwie pół roku temu jak już wszystko od dawna naprawione, ale mogliby se dać spokój z tymi średnimi, skoro działają one jak działają.

Ja grałem na premierę, było trochę skopane na premierę, najgorzej dzialajaca gra Sony PS4 era, ale szybko naprawili, pewnie gdyby nie to byłoby 80+ i byłby sequel, po czasie szkoda, ale pytanie co robią w zamian, bo dalej nic nie wiemy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...