Skocz do zawartości

Days Gone


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, darkos napisał(a):

Mogli by zrobić wydanie Days Gone na PS5. Chętnie znów wbiłbym :platinum: .... :(

 

Ecg8-G80-Xk-AA-Wct.jpg

A nie było jakiejś łatki na ps5? Bo wydaje mi się, że jak z rok temu ogrywałem na PS5 to śmigało to kozacko? No chyba, że po prostu lepszy sprzęt sprawił, że chodziło to lepiej.
Jeśli nie było to nic już do tej gry nie dołożą.

Odnośnik do komentarza

Odświeżam sobie gierkę tym razem na PC, o dziwo chodzi bardzo przyzwoicie na moim leciwym kompie z gtx 1650.

W zasadzie nie napotykam żadnych zauważalnych błędów, moze jakieś drobne graficzne glitche ale to pierdoły.

Już zapomniałem jaki dobry klimat ma ten tytuł i przyznam że wciągnąłem się po raz kolejny, a może nawet mocniej niż za pierwszym podejściem. 

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Minęło trochę lat od pierwszego przejścia tej gry na PS4. Teraz skończyłem ponownie na pc. No i mam komunikat:

Sony wy tępe chuje, jebał was pies za skasowanie kontynuacji tej świetnej gry!!!! Ci którzy dali czerwone światło powinni wisieć za jajca!!! Koniec komunikatu

Wiadomo dobry pc robi remaster starej gry, ale jak to świetnie wygląda w pełnym 4k i 120klatkach to aż się dziwię. Gameplay do dziś trzyma poziom i grało mi się świetnie. Postacie, fabuła dla mnie mega, jak już kiedyś tu pisałem. Oj jaka wielka szkoda, że nie ujrzymy sequela bo teraz bend musi robić jakiegoś gassa :frog:

 

Edytowane przez creatinfreak
  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Ok trzy godzinki za mną. Będzie trochę chwalenia i trochę marudzenia. Zacznijmy od marudzenia.

 

Scenki i dialogi to jakiś koszmar. Postaci wygłaszają emocjonalne kwestie bez absolutnie żadnej gry aktorskiej, gestykulacji czy mimiki. Ogląda się to fatalnie i sprawia wrażenie okrutnej niskobudżetowości. Same dialogi to też, póki co, nic ciekawego. Bohaterowie mają kij w dupie, wszystko jest takie poważne i sztuczne. No kurwa The Last of Us to to nie jest. Ale najgorszy jest sam Deek. Aktor wypowiada swoje kwestie jakby grał w Teatrze Telewizji. Te "emocje" i emfaza. Ale najgorsze jest te jego pierdolenie. Szukam motoru i co 10 sek truje, że szuka motoru i jest blisko. 15sekundowe wchodzenie po drabinie i trzy razy zdążył powiedzieć jak to musi nabrać formy i w ogóle przejebane takie wchodzenie. No i te nienawistne sapanie i wyzywanie w obozach bandytów... 

 

No to teraz chwalenie. Gra się po prostu super. Eksploracja jest świetna, bo Oregon jest świetny. Piękny, ciekawy. Przyjemnie się skrada, przyjemnie się strzela. I przyjemnie jeździ. Zastrzeżenie mam do ilości zbieranych śmieci. Zdecydowanie za dużo tego. Będę grał dalej, bo gra ma potencjał na po prostu kawał dobrej gierki.

 

Po tych trzech godzinach widzę jasno, że nie jest to wysokobudżetowa gra 9/10. No po prostu nie, nie ta jakość, nie to dopracowanie. Co nie jest niczym złym, ale obwoływanie gry mesjaszem to raczej mocna przesada, a takie posty tu widziałem

  • Haha 1
  • beka z typa 2
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Faktem jest, że te randomowe momenty, gdy Deek się odpala ze swoimi rantami są czasami z dupy i wywołują tylko solidne "WTF".
Ogólnie Sam Witwer zrobił świetną robotę, a to zwaliłbym na jakiś skrypt, który chyba nie do końca ogarnia kiedy i jak odpalić przygotowaną wcześniej kwestię.

Ale jeśli chodzi o cut-scenki, dialogi w nich czy kreację postaci to Days Gone jest jedną z lepszych gier typu open world pod tym względem - Deacon, Boozer, Rikki, Iron Mike, ta k#rwa Skizzo, babcia Tucker, O'Brian - te postacie pamięta się nawet po tylu latach.

  • Haha 1
  • This 4
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...