Skocz do zawartości

Days Gone

Featured Replies

Opublikowano

Chodziło za mną drugie przejście ostatnio więc pewnie wezmę.

  • Odpowiedzi 3,6 tys.
  • Wyświetleń 411,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Najpopularniejszy posty

  • Nie oczekuję, że Ty to zrozumiesz, bo jesteś właśnie jedną z tych osób, o których pisał @ASX - nie umiesz wyrażać swojego zdania w sposób w miarę neutralny, tylko musisz operować przejaskrawionymi skr

  • No dobra, na chwilę obecną gra jest naprawdę dobra. To zdecydowanie najlepszy setting-postapo jaki widziałem. Nie ma absolutnie żadnych atomówek (czy innych badziewi), a sam świat i tak leży w komplet

  • Ja mam fundamentalnie inne zdanie, na różnych płaszczyznach.  Po pierwsze, uważam, że branża gier i tak jest za mało przejrzysta jeśli chodzi o kalendarz wydawniczy. Osobiście życzyłbym sobie znać w p

Opublikowano

To kolejna gra, która w ogóle nie potrzebuje remastera. Na ps5 wygląda nadal kozacko.

Opublikowano

Mam wersję na PC, czy wiadomo czy będą jakieś usprawnienia graficzne w tej wersji, których wcześniej nie było na PC? 

Opublikowano

@ASX na razie jest mowa tylko o dodatkowych trybach i obsłudze DS.

Opublikowano
1 godzinę temu, ASX napisał(a):

Mam wersję na PC, czy wiadomo czy będą jakieś usprawnienia graficzne w tej wersji, których wcześniej nie było na PC? 

image.thumb.png.0082ce7e0b4a9ec6fc32c1d289e5e49a.png

 

Graficzka lepsza na PC? Tam za bardzo chyba nie ma co poprawić, suwaczki w prawo i heja.

Opublikowano

Po skasowaniu tego GaaSa nie był bym zaskoczony gdyby w Bend został kliknięty panic button z napisem "Days Gone 2", premiera za 5 lat :CoolStoryBro:

Opublikowano

No dwójka miałaby szansę się odbić, bo DG po latach to kawał super szpila.

Opublikowano

Podpiąłem lapka pod tv 4K i nie wiem jak to działa ale te gry nagle mają rozdzielczość 4K. Gram właśnie w uncharted i jest 60 klatek. Days gone też tak gram. Zapominam że to laptop, a nie konsola Sony.

Kolejny karny kutas dla Sony. Który to już?

Opublikowano

Chyba tak było z horizonem, że przed ulepszoną, druga wersja, ta stara znikała z shopu (no tak naprawdę pewnie się niczym nie różniła poza napisem remastered).

Opublikowano

Pierwszy odruch - ale po co? Dlaczego? 

 

Drugi odruch - wygląda kozacko. Jak się dobrze sprzeda to może Days Gone 2 nie jest takie nierealne. 

Opublikowano

Mam tak samo. Po co to? Pewnie niektóre bolączki które miał oryginał dalej zostaną bo "to tylko upgrade za 10 dolców" 

Opublikowano

Ciekaw jestem różnic graficznych no ale w styczniu w to grałem na PS5, wygląda i rusza się dobrze nie ma się czego wstydzić ta gra. 

 

 

Opublikowano

Plusowa wersja chyba nie będzie mieć tego upgrejdu za 10$ (lol), ale pudełkowa już tak. Dobrze sie składa, bo pudełeczko za grosze od dawna w kolekcji, a ten szpil jeszcze przede mną!

Opublikowano

Ogra się kolejny raz najlepszego exa poprzedniej generacji. :banderas:

Opublikowano
39 minut temu, grzybiarz napisał(a):

Chyba tak było z horizonem, że przed ulepszoną, druga wersja, ta stara znikała z shopu (no tak naprawdę pewnie się niczym nie różniła poza napisem remastered).

OG znika, ale kupując Remastera masz dostęp do obu, a różnic było sporo.

 

Tutaj dodają nowe tryby, a w grafie na PC pewnie nie będzie jakichś zmian. Na PS5 powinno być ładniej, ale raczej mniejsza różnica niż z HZD.

Opublikowano

Ja teraz wróciłem do HZD Remaster i szału jakiegoś dużego nie ma, jak podobnie będzie w DG to jak dla mnie nie warto, ale czy nie sięgnę to się nie zarzekam :kratoswoke:

Opublikowano

Widzę że największym plusem to chyba będzie pełne wsparcie dla dualsense teraz, nie powiem coś by się przydało żeby fajnie zrobili. Po graniu w ASTRO pierwsze godzinki tutaj były bardzo smutne na motorku a mogą fajnie pada wykorzystać. 

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.