Skocz do zawartości

Days Gone


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

Lol, recenzja IGN i GameSpotu - jakby ktoś jeszcze szanował któryś z tych scierwowatych serwisów...

 

Poza tym recenzje mnie nie odstraszają. Za długo czekałem na tego typu grę, a moralnie wątpliwe decyzje podejmowane w grze jeszcze bardziej pozytywnie mnie nastawiają. 

 

Na Metacritic spodziewałem się średniej 80/100 jak już wszystkie spłyną , wiec mam nadziej że urosną, ale i tak nie tym się kieruje podczas wyboru gry. 

 

Musze zobaczyć recke Easy Allies i ACG - jedyne które mnie interesują. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Voytec napisał:

Lol, recenzja IGN i GameSpotu - jakby ktoś jeszcze szanował któryś z tych scierwowatych serwisów...

 

Poza tym recenzje mnie nie odstraszają. Za długo czekałem na tego typu grę, a moralnie wątpliwe decyzje podejmowane w grze jeszcze bardziej pozytywnie mnie nastawiają. 

 

Na Metacritic spodziewałem się średniej 80/100 jak już wszystkie spłyną , wiec mam nadziej że urosną, ale i tak nie tym się kieruje podczas wyboru gry. 

 

Musze zobaczyć recke Easy Allies i ACG - jedyne które mnie interesują. 

 

ale denial xd

 

no ale masz reckę ACG - "wait for a deep, deep sale" xd

 

 

Odnośnik do komentarza

@Figaro

 

Jakbyś oglądał filmik to wiedział byś, że ACG powiedział że "że będzie sporo osób, które będą mogły chcieć poczekać na większą przecenę, ale gra ciągle wygląda lepiej niż wiele innych dużych tytułów, zwłaszcza tych z 2019. Sony wie jak robić gry, ale tutaj po prostu nie jest to ten sam poziom dopracowania co w innych tytułach od nich"

 

Także ten.

 

Podsumowanie od ACG:

EpdVN6E.jpg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
30 minut temu, oFi napisał:

Gra idealna do plusika. 

 

Hah dokładnie! Zatem pewnie z rok czy półtora trzeba będzie poczekać, tak jak to było z Conanem. 

 

Gameplaye i recki oglądałem i w sumie to DG mi nawet podchodzi ale.. tak jak w przypadku np ME:Andromedy poczekam na znaczący spadek ceny (albo wspomnianego ps plusa).

Odnośnik do komentarza

Pomijajac beke jaka przed chwila wybuchla po reckach chcialbym zaznaczyć że takie dying light imo to 8+/10 jesli chodzi o feeling i fajna mechanike walki.  Oczywiście gralem juz w complete edition więc nie wiem co sie dzialo w dniu premiery w tej grze(oceny na poziomie dej zgon na mc do dzisiaj). Bo tutaj widze ze gierce najbardziej sie oberwalo za tragiczne bugi, które nie wiadomo jakim cudem przeszly kontrole jakości Sony (policja sobie sama mandatu nie wlepi - taka dygresja). 

 

Guwno burza juz wybuchla, ale czy przełoży sie to na sprzedaż? Zombie wciaz modny temat, więc myślę, że gierka swoje zarobi. 

Edytowane przez oFi
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Cedric napisał:

 

Podsumowanie od ACG:

EpdVN6E.jpg

 

Dla mnie sense of exploration i world to duży plus. Zawsze lubię zwiedzać ciekawie zaprojektowane mapy, to dla mnie jeden z najwazniejszych czynnikow w open worldach, wiec nawet w takim State of Decay czerpalem przyjemnosc z grania. Do tego lubie setting z zombie, wiec mysle ze pomimo 7/10 dam grze szanse i jutro wezme swoja sztuke.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...