Skocz do zawartości

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy


Ma_niek

Rekomendowane odpowiedzi

A ja zadam takie pytanie: Czy gdziekolwiek było mówione, że ta trylogia będzie exem na PS4? W końcu marka należy do Acti, więc istnieje szansa, by ta trylogia wyszła na inny sprzęt... Prawda? :dog:

 

Tak, marka należy do Acti. Ale to Sony publikowała 3 pierwsze części, więc akurat do nich prawa ma japońska korporacja. Zresztą wersje z PSX są ekskluzywne dla PSN, więc... sam sobie odpowiedz. Nie po to Sony dogadywało się z Activision w sprawie powrotu Crasha, aby wrzucać to jeszcze na jakieś Xboxy. ;)

Odnośnik do komentarza

Ja biore pudelko z pocalowaniem w tylek. Boze jaki byl moj zawod jak po pierwszych plotkach dowiedzialem sie, ze Crash bedzie tylko dodatkowa postacia w jakims syfie ala Skylanders.

I jak sie za(pipi)iscie ciesze, ze to w koncu wyjdzie w takiej a nie innej formie. Co moglbym sobie zyczyc ponadto? Basha bo bawilem sie przy nim jak nigdy! Swietna imprezowa gierka z masa smiechow i hihow. Ale kto wie...

Odnośnik do komentarza

 

A ja zadam takie pytanie: Czy gdziekolwiek było mówione, że ta trylogia będzie exem na PS4? W końcu marka należy do Acti, więc istnieje szansa, by ta trylogia wyszła na inny sprzęt... Prawda? :dog:

 

Tak, marka należy do Acti. Ale to Sony publikowała 3 pierwsze części, więc akurat do nich prawa ma japońska korporacja. Zresztą wersje z PSX są ekskluzywne dla PSN, więc... sam sobie odpowiedz. Nie po to Sony dogadywało się z Activision w sprawie powrotu Crasha, aby wrzucać to jeszcze na jakieś Xboxy. ;)

 

 

Akurat Sony nie posiadało wyłącznych praw do pierwszych trzech części ponieważ prawa również posiadało wówczas Universal Studio (należące później do Vivendi) to raz, dwa po przejęciu przez Acti praw do marki Sony ma do tej pory wyłącznie prawa do dystrybucji cyfrowej i portowania oryginalnych trzech części na swoje platformy bez zbędnego proszenia się.

Nie posiada jednak prawa do marki aby pierwsze trzy tytuły lądowały wyłącznie na ich konsole, tym bardziej że N Sane Trilogy to remake, który nie wyszedł na PSX'a. Jedynie aby był to ex na PS4 to Sony musiałoby maczać palce przy produkcji tej gry i być jednym z oficjalnych wydawców na cały świat. W skrócie musiałaby być powtórka rodem z MGS Twin Snakes na GaCka (który nigdy nie wyjdzie poza platformy Nintendo bo posiada część praw do tego Remake'a a Silicon Knights już nie istnieje). Ja jestem bardziej niż pewien iż gra wyjdzie na X'a i Steam ale po kilku miesiącach lub po roku, ponieważ Activision nigdy nie bawi się w gry na wyłączność, co najwyżej w czasowe exy.

Edytowane przez chrno-x
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Możecie mi zazdrościć, nigdy w to nie grałem, więc przestanę być Crashowym prawiczkiem w końcu :D

Ja też jakoś rok temu chciałem nadrobić trylogię Crash'a na Vicie, ale jak zapowiedzieli remaster to postanowiłem poczekać. W sumie szkoda, że remaster nie wychodzi w cross-buy'u, bo patrząc na grafikę to nie wygląda ona na taką, z którą VITA nie dałaby sobie rady (oczywiście w rozdzielczości, którą oferuje VITA, a nie 4k ;) ). 

 

I w sumie jak już ujawnili cenę, pudełko, gameplay to mam nadzieję, że na samą premierę nie będziemy musieli długo czekać.

Odnośnik do komentarza

Nowa część Crasha? No tylko jakby wróciła pod skrzydła Sony.

Blant ale czemu tylko nostalgia? Przecież to nadal zaje bista platformówka, broniąca się w 100% gameplayem (o ile nie zepsują tego, a po tym co pokazali to wsio wskazuje, że nie). No chyba, że nie lubisz tego gatunku ale to nawet nowa część by nie pomogła.

Odnośnik do komentarza

Nowa część Crasha? No tylko jakby wróciła pod skrzydła Sony.

Blant ale czemu tylko nostalgia? Przecież to nadal zaje bista platformówka, broniąca się w 100% gameplayem (o ile nie zepsują tego, a po tym co pokazali to wsio wskazuje, że nie). No chyba, że nie lubisz tego gatunku ale to nawet nowa część by nie pomogła.

mam wszystkie części na vite i przeszedłem w lato 2 lata temu po prostu remastery to dla mnie golenie po najniższej lini oporu. Smutne że nowego crasha nie zrobią. 

Odnośnik do komentarza

Gdzies tam masz racje blant ale ilu jest takich jak ty? Ja nie pamietam z gry juz zbyt wiele, nie gralem od... huh trudno ogarnac. I dla mnie w sumie taki remaster ktory wlasciwie jest pewniakiem i bedzie calkiem grywalny( i gowniakowi pokarze :)) to opcja lepsza od niepewnej nowej czesci. Ta tez z checia przyjme ale w swoim czasie ^^

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...