Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego exy na zwykłym PS4 a multiplatformy na GTX-ie 1070 i kręconym 6600K. Sony Santa Monica czy Naughty Dog nie dadzą dupy i wycisną WSZYSTKO z tego 1,84 terafanka. Wątpię, żeby twórcy first party robili jakieś gigantyczne cięcia w grafice, poza podwyższoną rozdzielczością. Zresztą - wszystko zależy od sprzedaży Pro.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Outlast II

 

Outlast II (PS4) na PS4 Pro otrzyma cienie znacznie lepszej jakości, do tego dużo lepsze filtrowanie tekstur i bogatsze w detale modele świata i postaci.

Oczywiście gra będzie także wspierać rozdzielczość 4K i HDR jak każda gra na PS4 Pro, ale nie zdradzono czy będzie to natywne 4K czy może stosowany przez deweloperów checkerboard rendering polegający na zaawansowanym podbijaniu rozdzielczości przy minimalnej stracie w jakości obrazu.

http://www.pssite.com/news/52922/wiemy-jak-outlast-2-skorzysta-z-mocy-playstation-4-pro.html

 

Poza tym potwierdzono, że NBA 2K17 będzie chodzić w natywnym 4K.

Odnośnik do komentarza

Dobra, miałem dylematy, obiekcie, mieszane uczucia ale.... Możecie nazwać mnie for the frajers ale po wczorajszych targach stwierdzam, że kurna, to hobby trzyma się ze mną odkąd pamiętam i narasta we mnie jeszcze bardziej, gram bo lubie, uwielbiam to i postanawiam w grudniu zakupić pro i vr. Mam ps4 od premiery i zagrywam ostro, tak będzie też dalej, nie ma się co ograniczać, zaznaczę, że nie chodzi o kasę bo ta akurat jest ale o dylematy, teraz ich już nie mam, to rozrywka, która mi sprawia tyle frajdy, że nie będę na nią żałował (Żona chce mi na uro kupić vr, nie będę jej bronił). Także jestem przekonany i pewny decyzji :)

Odnośnik do komentarza

To troche zastanawiajace z tym dolozeniem ram i nie jest to taki jak pozostaly szybki DDR5, tylko jakis wolniejszy na sama obsluge systemu/aplikacji w tle. Czyli takze dodatkowy (uwolniony) 1gb ramu DDR5 na gry. Ale jak oni tego dokonali zastanawial sie ktos jesli produkcja trwa juz od kilku miesiecy, nie wierze ze zaczeli produkowac wczoraj skoro za 20 dni premiera.

- albo konsola wiele miesiecy temu miala juz dolozony ten ram (ale wtedy wspomnieliby po oficjalnej preznetacji prasie, a podali ze jest 8gb)

- teraz by nie dolozyli, gdy produkcja trwa juz od paru miesiecy

- dodatkowy ram byl dolozony juz w czasie projektowania konsoli, ale mial miec inne zastosowanie i uwolnili te zasoby teraz w sofcie? to wydaje sie chyba najbardziej prawdopodobne.

 

Moze ktos czytal cos wiecej na ten temat, bo w sumie ciekawostka:)

Odnośnik do komentarza

To się nazywa marketing Fanek. Nie dopuszczać do sytuacji w której media przestały by pisać o konsoli. Całkiem możliwe że większa ilość RAM'u będzie miała jakiś wpływ na nagrywanie rozgrywki (dłuższe nagrania albo w lepszej jakości/wyższej rozdzielczości).

Odnośnik do komentarza

Kampania reklamowa PS4 Pro jest w tej chwili niezauważalna lub w ogóle jej nie ma. Sony nie publikuje żadnych spotów reklamowych jak w przypadku PS VR lub choćby Uncharted 4, co jest bardzo dziwne. Nie ma żadnego większego hypu na nowy model konsoli w Internecie ani TV (w TV nie widziałem ani jednej reklamy) tak samo jak na youtube. Może jeszcze skupiają się na VR i ruszą z marketingiem od listopada? 

Dodatkowo człowiek wypowiadający się o Pro - Mark Cerny, który zupełnie się nie nadaje do reklamowania tego sprzętu przez swój techniczny bełkot i enigmatyczny sposób przekazywania informacji. No bardzo słaby marketing póki co, nie poznaje Sony.

 

Tak czy siak o konsoli się mówi, ale myśle Kyo, że jedna wzmianka w wywiadzie o dodatkowym 1gb ram to słaby marketing i nie o to chodziło w tym przypadku.

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Fanek jest embargo na ps pro, tydzień temu byłem na wgw i było ps pro sztuk 3-4, nie można było tego fotografować (ale widze w sieci bez przypału ludzie wrzucali gameplaye z horizon zero down) nawet pada nie można było dotknąć tylko siedzieć na kanapie i patrzeć jak pracownik/hostessa gra. 

 

Just sony things. 

 

Stawiam na agresywną walkę cenową pro vs xbox w tym roku.

Odnośnik do komentarza

Orzeszek - embargo na marketing swojego produktu nałożone przez siebie, nigdy o czymś takim nie słyszałem :D

To co pisze Czezky brzmi rozsądnie i dość prawdopodonie.

 

Jak myślicie w grudniu beda jakieś promocje typu konsola + jakaś gra czy kiepsko?

Ja swoja plejke kupiłem 6mscy po premierze, jak to było na premiere PS4 ktoś pamięta? to też był listopad.

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...