Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Konsolowosc właśnie umarła na dobre.

Lepiej już złożyć pc, tu i tu takie same bawienie się ustwieniami.

Wlasnie... ja poczulem lekki smuteczek jak zobaczylem ten screen.Wajchy z ustawieniami graficznymi zawitaly do swiata konsol ktory tak bardzo kochalem wlasnie za to, ze tego nie posiadal :/

Nie ma co tu sie wyzalac bo to ogolna wina graczy.Ja wysiadam z tego pociagu w ktorego wsiadlem w 94(jak nawet nie troszke wczesniej) i obecna generacja ps4/xone zegnam rynek ,,konsolowy,, i jak nastapi kolejna ,,generacja,, przesiadam sie na PC.

aSYMQW1.gif

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ale jakie kur.wa wajchy z ustawieniami?

 

Macie do wyboru po dwie opcje w zależności od tego jaki TV posiadacie, ja tu nie widzę do wyboru ustawień  low/medium/high/ultra, pierdyliarda rozdzielczości, ustawień cieni, typu aliasingu i innego gunwa z PC żeby mieć 3FPS więcej we frapsie.

Odnośnik do komentarza

 

Konsolowosc właśnie umarła na dobre.

Lepiej już złożyć pc, tu i tu takie same bawienie się ustwieniami.

 

Ta zwłaszcza w takim Niohu na PC c'nie.

 

 

Niezły konsole gejming nam zgotowali, trochę się zrzygałem.

Czemu? Przecież ludzie tego chcieli?

 

 

 Ja nie chciałem. Ja gram w 2016 roku w 720p i jest ok. 

 

Swoją drogą to ktoś od nioha popisał się niezłym skilem. Opcja 4k i w trybie action masz taką samą rozdziałkę, jak przy HD? Nie bardzo umieją w reklamę.

Może to jest to słynne custom 4K

 

 

zwykłe skalowanie z 1080p

 

No spoko ale ja nie pisałem tylko o Tobie a wiekszej części społeczeństwa grającego w gierki dla dzieci.

Odnośnik do komentarza

Wygląda na to, że w Londynie (wczoraj - dziś) pokazali wszystko za zamkniętymi drzwiami tylko dla prasy, strasznie ciekawy jestem Days Gone. Znalazłem tylko jakieś nagrania z VR GT Sport, ale nic ciekawego, może do północy ktoś coś wrzuci na YT.

 

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

1 gra moze chodzic pod wzgledem graficznym/wydajnosciowym  na 4 rozne sposoby..mi to wystarczy.

Przeciez juz za czasow ps2 byly takie ustawienia w paru grach. Wlasnie w slasherach. Byly ustawienia czy chcesz gierke w 50hz czy 60hz itp. A teraz wielkie sr.anie i pieprzenie o tym ze na konsolach jak na pc.

 

Typy dostali kknsolke za psi pieniadz na premiere i teraz sie s.raja ze na pc ladniej. Gdyby konsola kosztowala tak jak kiedys ponad 3k to 90% z was pewnie by 5 lat po premierze dopiero dotknelo pada. Typowe polaczenie wiecznie niezadowoleni co by sie nie dzialo. To jak moi poje.bani klienci ktorzy narzekaja ze wiedzmin 3 nie wyszedl na xbox 360 z gorsza grafika.

 

Tak jak pisal kobik, czasy sie zmienily i trzeba sie dostosowac. Byscie kur.wa polowy gier nie zobaczyli gdyby nie aktualizacje i patche, albo z rocznym opoznieniem jak to sie kiedys zdarzalo.

 

Biedactwa teraz beda w komputer grac bo tam jest tak super i fajnie, kupia sobie supcio karte graficzna w cenie ps4 i beda mieli fenomenalna roznice pomiedzy ps4 bo geraltowi sie bedzie kucyk ladniej bujal. Tez bym pomyslal o pc ale jak sobie pomysle ze nie zagram w the last of us 2, bloodborne czy god of wara to na co ja tam bede czekal? Na jakis syf pokroju kantera albo symulator kozy? Smieszne jestesta

  • Plusik 7
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Śmieszni są ludzie którzy bronią tego raka, dymanko po całości się uskutecznia i jakieś półgeneracje po trzech latach, ustawienia graficzne i plotki o płatnych patchach, jak można w ogóle to akceptować i jeszcze cisnąć tych, których to irytuje?

 

Ach, z przyjemnością to kupię. (pipi)ać graczy.

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

Cale szczescie mozesz przesiasc sie na pc gdzie nie ma ustawien graficznych, co chwile wypuszczane sa lepsze karty graficzne, dymanie wydawcow gier z zawyzonymi wymaganiami sprzetowymi , sa darmowe patche i w chu.j lepsza grafika bo wydajac dodatkowe 4 tysiace masz 60fps w wiedzminie. Wow ale czad ale dymaja tych konsolowcow

Zreszta kur.wa jak ci sie nie podoba to kup sobie wedke

Plotki xD przypomniales mi typow ktorzy przychodza do m ie i mowia ze mie kupia xone bo na niego ponoc nie mozna gier uzywanych kupowac

Odnośnik do komentarza

Idź robić CW do CW. Co mnie obchodzi PC. Gramy na konsolach, dyskutujemy tu o konsolach to chcę mieć spokój od takiego pier,dolenia, proste chyba? Już i tak jest to dosyć spier,dolone. Patche, aktualizacje systemów, instalowanie gier, w ciągu 10 lat to wszystko się tak spier,doliło, że jak mnie spotka combo update systemu + gry kiedy chcę sobie pyknąć 30 minut w jakąś gierkę to mi się odechciewa grać na cały dzień i wolę sobie jakiś serial odpalić.

 

Nie byłoby patchy to niczego bym nie miał albo roczne obsuwy? Nie byłoby patchy to by k,urwa musieli się przyłożyć i zrobić grę dobrze a nie łatać ją potem 17 razy zanim pozbędą się wszystkich bugów. Aha, i dobrze wiedzieć, że gry się już nie spóźniają, wcale xd.

 

Skąd ten rage kabi? Wdech, wydech.

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...