Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

1. Dezaktywować konto na starej ps4

 

Robi się to z pozycji www czy konsoli ??

 

Można przez www (dezaktywuje wtedy wszystkie konsole jakie są przypisane do konta [PS4, PS3, PSV, PSP]) ale można to zrobić raz na pół roku) albo przez konsolę - można robić to bez problemu kiedy się tylko chce.

 

 

Ostatnie pytanko przed sprzedażowe :) kiedy w takim razie przywrócić ustawienia fabryczne konsoli aby wymazać dane na niej?

1. Backup do chmury

2. Dezaktywować konto (www lub z poziomu konsoli)

3.Przywrócić ustawienia fabryczne w celu wymazania danych

4. Spakować do pudełka i sprzedać ??

 

Samo przywracanie ustawień fabrycznych nic nie da - profile zostaną. W PS4 to się nazywa inicjalizacja PS4 (ostatnia opcja w ustawieniach bodajże). Dopiero po tym dysk będzie wyczyszczony.

 

Dobra mam -> Ustawienia domyślne (nie kasuje profilów)

Aby przywrócić ustawienia domyślne systemu, wybierz pozycję icon_settings.png (Ustawienia) > [inicjalizacja] > [Przywróć ustawienia domyślne], a następnie postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie.

 

Zainicjuj PS4 (to robimy jak chcemy wyczyścić dysk)

Zainicjuj PS4

Aby wykonać inicjalizację oprogramowania systemu PS4™ oraz usunąć wszystkich użytkowników i ich dane, wybierz pozycję icon_settings.png (Ustawienia) > [inicjalizacja] > [Zainicjuj PS4], a następnie postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie.

 

 

 

Czyli, jak kupie sobie pro, następnie odpale konsole i ustawie swój profil psn, to nie wystarczy? Jak dezaktywowac profil na zwykłej ps4?

Wystarczy jak używasz swojego konta podstawowego, na nim tylko gry kupujesz etc. Ale jak nie aktywujesz konsoli jako podstawowej to gdy masz PS+ nie będzie działać automatyczne wgrywanie saveów na chmurę w czasie uśpienia i automatyczne pobieranie gier (np. kupionych przez www). I chyba coś jeszcze ale nie pamiętam. No i na innych profilach na tej konsoli w gierki nie pograsz bez aktywacji.

 

Wcześniej wkleiłem jak aktywować PS4 - robisz tak samo tylko zamiast Aktywuj naciskasz Dezaktywuj :dynia:

 

Edit - sorry - chyba 10 edyt zrobiłem :/:ogor:

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Ja tam zawsze postulowałem, że 8 lat dojenia jednej krowy to za dużo, ale nie przypuszczałem, że zrobią się z tego 3 (do tego biedne, ubogie w eksy) lata i to jeszcze za pomocą takich półśrodków. Chociaż to,że obecna generacja będzie zbyt słaba było wiadomo od czasu ujawnienia jej specyfikacji.

 

 

Właśnie mi się przypomniało, że zakładałem się z kimś z forum o to, że generacja nie wyrobi, nie pamiętam z kim, ale pewnie już go nie ma. Szkoda, bo za wygrane pieniądze kupiłbym Pro.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

:D ja pierwszy raz od 10 lat nie kupie konsoli na premierę . Czekam na rozwój sytuacji. Jak Skorpio za rok okaże się tak samo słaba konsolą jak to tutaj to trzeba będzie kupić lepszego peceta a ps4 zostawie sobie do eksów. Dla tych 2-3 gier ekskluzywnych nie będę kupował prosiaka. Nawet jeżeli ulepszą grafikę to nie warto (multiplatformy od dawna na ps4 nie ogrywam) .   Wiadomo coś o grach poza lutym w nastepnym roku? Jakieś eksy w lato lub na jesieni?  

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Może nie uogólniłem i nie sprostowałem, miałem na myśli jak przykładowo unboxing konsoli, kultura pracy czy oczywiście jak wyglądanie granie na takim PRO, takie konkrety etc ale jak widać, jeszcze i tak trzeba poczekać na więcej takich szczegółów, bo póki co nic takich nie ma, a parę redakcji już na bank dostało swoje kopie, szkoda tylko, że embargo do 7 grudnia trzymają.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Nawet jeżeli ulepszą grafikę to nie warto (multiplatformy od dawna na ps4 nie ogrywam) .

 

No wiadomo, że nie warto skoro multiplatformy ogrywasz na XO to raczej grafika Cię nie interesuje :cool: ale spoko też tak robię wole jednak cisze pod czas grania 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...