Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mówio, że Amazon się obesrał ze wszystkich konsol, nie ma co liczyć na kolejny rzut przed świętami. Liczę, że Polscy gracze, mają na ten sprzęt wywalone tak jak 90% tego forum. Bo drugi raz biegać nie będę xD

 

To moze choc nie sprawdzi sie powiedzenie "preorderzy to frajerzy".

Odnośnik do komentarza

Jezu jaki placz konsolomaniakow bo typ nie dal filmiku z wyciagania konsoli z pudelka, ktorą za pare godzin bedzie zas.rane pol jutuba.

 

Nie chodzi o unboxing bo to nikogo, tylko o testy ciepło i kultura pracy konsoli + różnice w 1080p.

Gość po prostu nie słowny, wczoraj logował się na forum i też 0 wytłumaczenia, napisał by jak normalny człowiek, że nie udało się jednak zrobić testów czy nie dostał konsoli wcześniej.

 

Jeśli dobrze licze embargo schodzi dziś o 16.00 czasu pl.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj tej informacji nie otrzymasz. Otrzymasz ja za rok, półtora kiedy twórcy będą/nie będą wykorzystywać jej moc.

 

Zresztą,dopłata ze Slimki do Pro to dwie giereczki na premiere, wiec o czym my tu ku.rwa rozmawiamy?

 

Mimo wszystko liczę, że te patche dodane na premiere PRO do starszych gierek wniosą coś wartościowego dla posiadaczy ekranów z FHD. Bo jeżeli nie, to dopłata w cenie dwóch gierek na premiere z mojej strony jest mało opłacalna. Nie musi mnie różnica rzucić na kolana, trochę lepsze tekstury, lepszy framerate i jestem content. 

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem pierwszy "wow" będzie na premierę Horizon.

 

Co do Prosiaka to miałem brać na Horizon ale teściowej popsuł się TV. No to ja bohater, mimo że mam dość świeży ekran postanowiłem kupić nowy TV z dobrym HDR i 4k, a obecny TV oddać teściowej. Jak już mam taki TV to fajnie byłoby dostarczyć mu jakiś materiał.

Odnośnik do komentarza

Balon, Ty to Pro kupuj śmiało bo masz 4k. Ja swój fhd brałem w czerwcu i mam zamiar zmienić na Bravie 4k dopiero w przyszłym roku. Pomyslalbym o Pro gdyby kręciło mnie VR. Ale to koszt łącznie prawie 4 tys. więc póki co odpada. Teraz czekam na konkretne info odnośnie Switcha.

Edytowane przez Nemesis
Odnośnik do komentarza

Odnośnie PS VR to pamiętam wypowiedz jakiegoś dev, który mówił że na Pro gry będą tylko nieznacznie się różnić od tego co oferuje Oculus czy HTC.

 

 

Jak tak sie towar rozchodzi, to chyba nie ma co liczyc na promocje w grudniu. Moze wezme wczesniej. 

 

 Ja myślałem o black friday pod koniec listopada, ale chyba na Pro nie będzie promek w takim odstepnie czasu, ta konsola sama się rozejdzie. Zaraz jeszcze hype skoczy po pierwszych reckach

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

To wszystko trzeba samemu zweryfikować bo to co dla jednego będzie duża różnica dla drugiego nie wystarczy i zacznie się wylewanie smutow. Horizon może pozamiatac z nadchodzących premier.

 

A jak to sam zweryfikujesz przed zakupem? ale masz rozumowanie. "Horizon może pozamiatac" od strony graficznej tu nie ma żadnego MOŻE, widac jak to sie rusza po zwykłych filmikach YT na zwykłym PS4.

 

Od DF na pewno dostaniemy porównanie Tomb Raider 1080p, co dużo wyjaśni w kwestii możliwych różnic graficznych w przyszłości przy innych tytułach. To pewnie będzie swojego rodzaju "benchmark" bo nie każdemu wydawcy będzie się chciało tyle dłubać.

Na tych screenach z Titanfala już niezle widać, że Supersampling z 1800p do 1080p fajnie działa i nie jest to kolejny chwyt marketingowy.

 

Najbardziej chyba jest ciekaw różnic w BF1 czy ustawią stałe 1080p i fps będzie betonowy, ale patch na Pro pewnie wrzucą dopiero 10 listopada.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...