Skocz do zawartości

Transformers Cinematic Universe


Rekomendowane odpowiedzi

Cytat jednej z recenzji na IMDB: "Many humorous elements of the 2 prequels are not anymore present". :sweat:
Czyżby wreszcie film o gigantycznych robotach skupiał się na gigantycznych robotach, a nie żałosnej i ofensywnej komedii? Nie no, to już pół sukcesu, aczkolwiek w cuda nadal nie wierzę. Pewnie akcja znowu skupi się na reklamie samochodów i walce z nierozpoznawalnymi szarymi kawałkami metalu.
Odnośnik do komentarza

Ja wszędzie widzę 29.06.

 

Cytat jednej z recenzji na IMDB: "Many humorous elements of the 2 prequels are not anymore present". :sweat:

Brzmi zachęcająco. Pewnie skoczę na to do kina za jakiś czas, kiedy sale kinowe przerzedzą się trochę z napalonych małolatów rozrzucających wszędzie popkorn i kitrane po tornistrach butelki z piwem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Widzę, że na planie jest normalnie jak u Von Triera, dyskusje o artyzmie:

 

Tak, jest w nim coś kobiecego, ale działa na mnie - mówi LaBeouf, a w jego historii pojawia się coraz więcej niecenzuralnych słów. - Czuję coś, gdy go słucham... Ale Mike nie chce słuchać "Brandy Alexander", kiedy dokoła są rakiety i kręci się 50 kolesi z wojska... Biorę go na stronę i mówię: "Mike, dla mnie to jest bardzo ważny moment w filmie. To jest sedno całej mojej postaci, jej punkt przełomowy. Mi się to nie podoba, koleś". Nagle dwóch kolesi chce się zabić nazwajem... Leci jad.
Odnośnik do komentarza

dobra, pierwsza fala entuzjastycznych opinii minęła. teraz już wiadomo, że przez pierwsze 90 minut praktycznie nic się nie dzieje, podczas ostatniej godzinnej sekwencji inwazji na chicago z trudem można odróżnić jednego robota od drugiego, a john torturro desperacko usiłuje być zabawny (z marnym skutkiem). chyba nie trzeba nawet pisać, że du.pa stathama to jeszcze większe drewno od fox.

 

czyli bez zmian.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...