Skocz do zawartości

AGD małe, duże i średnie


WisnieR

Rekomendowane odpowiedzi

Padła pralka Bosch po 12 latach, co brać teraz? ktoś może szukał ostatnio?

Zaczęło się, że zablokowały się drzwiczki na zakończeniu prania, otworzyłem jakoś i ułamałem część rączki, myślałem że to przez to, skleiłem złożyłem krzyczy że nie może wystartować prania bo drzwiczki można otworzyć w czasie prania (zamek z elektromagnesem nie trzyma zapewne), zamówiłem nowy zamek ale dalej to samo, tyle ze podłączyłem go na krótko i w ręku miałem ten haczyk bo uszkodziłem jeszcze to koło później.
Można niby zamówić całe koło i złożyć, ale jak znowu się zatrzaśnie to już nie zwrócę tego, pewnie programator zwariował z tymi drzwiczkami tam majster powiedział przez tel. 50% szans że będzie działać, więc chyba lepiej kupić nową co?

Odnośnik do komentarza

Mi jak coś sie zepsulo to po naprawie za 300pln po 3ms znowu cos jeblo wiec kupilem nowa i mam już 8 rok samsunga ecobubla i stara potrafi po kilka prań dziennie zrobić więc intensywnie użytkowane i tylko co jakiś czas trzeba filtr wyczyscic. Forumek pewnie poleci lg

Edytowane przez benito82pl
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zaczynam robić risercz odnośnie odkurzacza pionowego, na tą chwilę w grę wchodzą 2 marki, albo Dyson albo Samsung. Wiem, że tutaj ludzie mieli Dysony i raczej chwalili, a miał ktoś Samsunga? 

 

Podszedłem dziś do RTV Euro AGD i można było obmacać V15 5gen, niestety nie mieli żadnych wysokich modeli Samsunga, wiem, że to przede wszystkim ma odkurzać, ale chciałbym żeby to było też dobrze wykonane, a ten plastik V15 to taki trochę PS5 vibe, przetopione jakieś kubeczki plastikowe, dość tanio to wygląda jak na nie tani odkurzacz. 

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Podepnę się do zapytania kolegi, ale w temacie odkurzacza warsztatowego do domu.

Mam Dyson V8 Absolute i na co dzień sprawdza się w zupełności, ale szukam dla niego wsparcia - by co jakiś czas dokładniej podziałać przy generalnym sprzątaniu. Dodatkowo sprzęt musi być na tyle pancerny, by wytrzymał ogólnopojęte drobne prace remontowo-warsztatowe w domu.

Any ideas? Jakiegoś Karchera brać?  

Odnośnik do komentarza
W dniu 10.08.2024 o 13:44, sprite napisał(a):

Którego dysona miałeś? xd

Chyba v7 przez dość długo ale miał problem. Nie wciągał lupek słonecznika po seansie. Zona zakazała mi dłubać w salonie albo sprzątać po sobie :reggie: Miele podobnie z tym ze bateria jeszcze słabsza była.

Naprawdę trzeba jechać i testować wszystko na własną rękę bo no inaczej kupujesz kota w worku. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Też się podepnę do pytania o odkurzacz bezprzewodowy. Mam od lat Philips SpeedPro, ale to jest tak słabe, że chwilami wręcz bezużyteczne. Nie wiem, czy coś się z czasem popsuło, ale badziew nie jest w stanie wciągnąć nawet najmniejszych drobin żwirku, a niekiedy i z samą kocią sierścią ma problem.

 

A głównie na tym mi zależy, bo przy dwóch kotach muszę odkurzać niemal codziennie, a nie zawsze mi się chce składać normalny odkurzacz. Chciałbym coś podręcznego, ale jednak musi mieć to trochę mocy.

Odnośnik do komentarza

@Suavek, wiadomo, że każdy chwali to co ma, ale porównywałem pracę swojego Dysona z konkurencją od Samsunga, Phillipsa znajomych, no i Dyson zasysa najmocniej.

Tylko też trzeba pamiętać, że tymi odkurzaczami bez kabla odkurza się inaczej, musisz najechać szczotą dokładnie w miejsce, które chcesz wyczyścić, nie ma nawet minimlanego bocznego zasysania jak przy tradycyjnych. Też mam sierściucha i u nas się sprawdza Dyson + co jakiś czas generalne odkurzanie tradycyjnym (ale, że stary tradycyjny zaraz kipnie, to idę w odkurzacz warsztatowy jako support).

Docelowo na nowym lokum będzie grany zestaw: Dyson + Roomba + od święta Karcher (czy coś podobnego)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No ja wczoraj nabyłem drogą kupna, Dyson gen5 detect absolute, w sumie spoko to odkurza, z dywanu ładnie syfu wyciągnął, nie sądziłem że aż tyle tego będzie, bo roomba w miarę regularnie jeździ, także spoko, potrzebowałem czegoś dodatkowego do roomby i jestem zadowolony. :lapka:

 

A co do myjących odkurzaczy to wydaje mi się, że one są wszystkie gówno warte, kup zwykłego mopa od Viledy i bezprzewodowy odkurzacz. 

Edytowane przez Wooyek
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Czy mógłby ktoś polecić jakąś sensowną maszynkę do strzyżenia? Nie za miliony. Taką co to faktycznie te włosy z głowy będzie ścinać, a nie głaskać? Bo moja po ok 10 latach wyzionęła ducha, kupiłem jakiegoś losowego philipsa z dolnej półki cenowej i do niczego się on nie nadaje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...