Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

pytani do tych co mają 4k tv i netflixa w cenie 53 zł z opcją ultra hd. Czy seriale netflixa z tą opcją mają hdr?  Bo zastanawiam się czy nie dopłacić tych 10 zł i sobie prawilnie z hdr oglądać. Właśnie zmieniłem internet na chacie i wreszcie spełniał normy co do oglądania w 4k :)

Odnośnik do komentarza

pytani do tych co mają 4k tv i netflixa w cenie 53 zł z opcją ultra hd. Czy seriale netflixa z tą opcją mają hdr? Bo zastanawiam się czy nie dopłacić tych 10 zł i sobie prawilnie z hdr oglądać. Właśnie zmieniłem internet na chacie i wreszcie spełniał normy co do oglądania w 4k :)

Blant jaki miałeś net wcześniej i na jaki zmieniłeś, że daje teraz radę? Bo też się zastanawiam nad zwiększeniem neta ale nie wiem czy max od mojego dostawcy mi styknie na 4k z hdr od Netflixa.

 

Funditto, a co to za gatunek i do czego byś to porównał?

Odnośnik do komentarza

 

pytani do tych co mają 4k tv i netflixa w cenie 53 zł z opcją ultra hd. Czy seriale netflixa z tą opcją mają hdr? Bo zastanawiam się czy nie dopłacić tych 10 zł i sobie prawilnie z hdr oglądać. Właśnie zmieniłem internet na chacie i wreszcie spełniał normy co do oglądania w 4k :)

Blant jaki miałeś net wcześniej i na jaki zmieniłeś, że daje teraz radę? Bo też się zastanawiam nad zwiększeniem neta ale nie wiem czy max od mojego dostawcy mi styknie na 4k z hdr od Netflixa.

 

Funditto, a co to za gatunek i do czego byś to porównał?

 

25 mb  ale faktycznej prędkości mam 10-15 mb/s i to już wystarczy. tyle że 4k czasem wolniej się wczytuje. Jak full hd w sekunde to 4k kilka sekund buforuje ale po zmianie kolorków już wiesz że hdr:D

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

pamiętaj że mało jest faktycznie z hdr. Masz dużo 4k materiałów ale BEZ HDR :D Ja na początku myslałem że net mi zamula i nie ma hdr ale potem odkryłem że 3/4 materiałów 4k jest bez. Wpisz w netflix hdr a tam ci wyszuka wszystkie z tym ficzerem. Dla mnie iron fist naprawdę robi robotę ale jest to trochę szarawy serial lepiej widać efekty na santa clarita diet

Odnośnik do komentarza

Odpaliłem te 'Powody' i rzeczywiście wciąga, chociaż pierwszy i czasami nawet drugi odcinek odrzuca klimatem sztamponowej, amerykańskiej gimbazy w flashbackach, ale im dalej tym lepiej. Ciekawe postacie, fajnie prowadzona narracja no i całkiem niezła intryga, chce się iść do przodu. Mi też to troszkę przypomina Life of Strange ale bez żadnych nadprzyrodzonych elementów.

Edytowane przez Homer S
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jeśli miałem netflixa na 2 miesiące za darmo od tmobile, to mogę na tym koncie skorzystać jeszcze z darmowego miesiąca po przypisaniu karty płatniczej?

 

Nie jestem pewien, ale jesli na danym urządzeniu korzystałes z darmowego miesiąca to już raczej nie będziesz mógł. 

Odnośnik do komentarza

Odpaliłem te 'Powody' i rzeczywiście wciąga, chociaż pierwszy i czasami nawet drugi odcinek odrzuca klimatem sztamponowej, amerykańskiej gimbazy w flashbackach, ale im dalej tym lepiej. Ciekawe postacie, fajnie prowadzona narracja no i całkiem niezła intryga, chce się iść do przodu. Mi też to troszkę przypomina Life of Strange ale bez żadnych nadprzyrodzonych elementów.

 

Naprawdę przypomina Life is Strange? To bardzo dobry omen.

Odnośnik do komentarza

 

Odpaliłem te 'Powody' i rzeczywiście wciąga, chociaż pierwszy i czasami nawet drugi odcinek odrzuca klimatem sztamponowej, amerykańskiej gimbazy w flashbackach, ale im dalej tym lepiej. Ciekawe postacie, fajnie prowadzona narracja no i całkiem niezła intryga, chce się iść do przodu. Mi też to troszkę przypomina Life of Strange ale bez żadnych nadprzyrodzonych elementów.

 

Naprawdę przypomina Life is Strange? To bardzo dobry omen.

 

Kompletnie nie przypomina, nie wiem skąd te porównanie. Ot, historia z klimatem i mnóstwem niedopowiedzeń, które z każdym odcinkiem układają się w całość. Znając życie na końcu będzie jakiś mindfuck :)

Trzeba jednak przyznać, że potrafi trzymać przy ekranie, 4 odcinki za mną, nawet żonę wciągnąłem.

 

Edit:

właśnie uświadomiłem sobie, że przeczytałem "Stranger Things" zamiast "Life is Strange", cofam więc to, co napisałem. "13 powodów" jest dość podobne do wspomnianej gry.

Edytowane przez Andreal
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...