Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, chris85 napisał:

@selene @tukan

Ten Netflixowy HDR jest taki sobie, natomiast UHD wygląda coraz lepiej widać to chociażby w

Ogółem wczoraj przeglądając ofertę to jest bardzo mało kontetntu z HDR a jeszcze mniej z UHD.

 

Ale taki Dracula F. Coppoli w UHD to :banderas:

 

Wjechał też Apostoł w UHD. Nóweczka produkcja netflixa i wygląda super ale nad fabułą to ktoś specjalnie nie rozmyślał XD Zapowiada się jak The Wicker Man albo Osada więc cool ale później to festiwal żenady. Btw trailer w sumie pokazuje najlepsze smaczki, w filmie te sceny są niewieel więcej rozwinięte. :f

Odnośnik do komentarza
W dniu 14.10.2018 o 10:32, Faka napisał:

I jak, oglądał ktoś już ten nowy horror - Nawiedzony dom na wzgórzu? Warto? 

 

W dniu 14.10.2018 o 10:57, Grabek napisał:

Jestem po pięciu odcinkach, dla mnie okejka, jest klimacik

To dobrze, bo się przymierzam pomimo natłoku seriali jak zawsze :kaz:

Odnośnik do komentarza

Fajny ten serial. Też brakowało mi czegoś w tych klimatach z dreszczykiem. Nie jest to serial roku (do ostrych przedmiotów chociażby mu daleko) ale 3 odcinki w weekend obejrzełem i chce więcej. Serial ma klimat. Aż zachciało mi się w końcu tego residenta 7 odpalić :P  Takie 8/10 na razie ale to ocena po 3 odcinkach :) 

Odnośnik do komentarza

IMO Hill Hause świetne, klimatyczne i co ważne ciągle czuć to napięcie. Z każdym odcinkiem zyskuje, a piąty rzeczywiście miażdży...

 

 

po finale z szubienicą i "krzywą szyją" miałem ciary wszędzie, wow. Mocno creepy był też ten "długi" co przylazł po kapelusz 

:[

Edytowane przez Wiolku
Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, El Loco Chocko napisał:

 

Gwoli przypomnienia, UHD tylko na Edge. Reszta to max 720p albo 1080p.

Akurat w dobie smart tv chyba mało kto ogląda netflixa na komputerkach, w wielu telewizorach piloty mają nawet dedykowany przycisk, ale co prawda to prawda, 4k tylko na edge.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Wiolku napisał:

IMO Hill Hause świetne, klimatyczne i co ważne ciągle czuć to napięcie. Z każdym odcinkiem zyskuje, a piąty rzeczywiście miażdży...

 

  Pokaż ukrytą zawartość

po finale z szubienicą i "krzywą szyją" miałem ciary wszędzie, wow. Mocno creepy był też ten "długi" co przylazł po kapelusz 

:[

 

 

No mi również pięknie wchodzi, zostały 4 odcinki do końca już :(

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Bielik napisał:

Akurat w dobie smart tv chyba mało kto ogląda netflixa na komputerkach, w wielu telewizorach piloty mają nawet dedykowany przycisk, ale co prawda to prawda, 4k tylko na edge.

 

Oczywiście. Aczkolwiek, dla ludzi jak ja, którzy nie maja TV a tylko porządny monitor 2k, to dobrze wiedzieć imo.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...