Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Ja polecam dostępne odcinki programu BBC Fake or Fortune. W każdym (niezależnym od innych) odcinku dwójka prowadzących stara się potwierdzić, że autorem jakiegoś obrazu jest znany artysta, co znacząco podniesie wartość dzieła. Dochodzenia prowadzone są niczym śledztwa w sprawie morderstw, przypomina to trochę program kryminalny. Oczywiście dokument jest w pełni strawny nawet dla osób nieznających się na sztuce i wręcz umiarkowanie zainteresowanych tematem. 

 

Świetna opcja na godzinkę oglądania, jeśli macie ochotę obejrzeć coś bez trupów i przy okazji dowiedzieć się paru rzeczy.

 

Na YT też jest parę odcinków:

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 17.01.2019 o 22:29, Bjały napisał:

Poletzam z całego serduszka. Jestem po 3 ep. 

Ja już po 5 ep (dzisiaj zacząłem!) i również polecam Sex Education. Świetny, lekki serial. Dużo nie zostało i już powstaje pustka :( Kolejna w tym miesiącu po Atypowym i Sabrinie.

Edytowane przez Brolly PL
Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, blantman napisał:

American crime story Versace po pierwszych 2 odcinkach bardzo dobrze się zapowiada. Wg mnie lepsze od oj Simpsona i do tego Penelope świetnie gra siostrę zamordowanego.  Ten psychol też nieźle. 

Oglądałem w czasie premiery na Foxie. Aktorzy poradzili sobie z rolami a psychol pierwsza klasa, do tego jego scena tańca zostaje w pamięci :D

Odnośnik do komentarza
W dniu 18.01.2019 o 22:36, Brolly PL napisał:

Ja już po 5 ep (dzisiaj zacząłem!) i również polecam Sex Education. Świetny, lekki serial. Dużo nie zostało i już powstaje pustka :( Kolejna w tym miesiącu po Atypowym i Sabrinie.

Ja dzisiaj do 4 siedziałem i obejrzałem całość, totalnie dobroć choć ma sporo klisz i jest przewidywalne to oglądało się super. Wrażliwi na lgbtqi sjw propagande mogą się odwrócić na pięcie i iść oglądać marvelowskie go,wna 

Odnośnik do komentarza

No właśnie też skończyłem. Bardzo dobry serial z tych takich lżejszych, polecam serdecznie chociaż silnym heteroseksualnym mężczyznom może żyłka pęknąć. 

 

Dawać 2 sezon.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek
32 minuty temu, _Be_ napisał:

Kanada taka dobra :fsg:

Ale za to mam fargo, the office, Evil dead, sw solo ;)

 

@red wszystkie niedostępne, piszą ze tylko offline jest dostępne jak się zassało wcześniej 

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, ragus napisał:

No właśnie też skończyłem. Bardzo dobry serial z tych takich lżejszych, polecam serdecznie chociaż silnym heteroseksualnym mężczyznom może żyłka pęknąć. 

 

Dawać 2 sezon.

Przesadzacie. Obejrzałem całość i bawiłem się wyśmienicie, a czuję się hetero. Scenariusz dobry, postacie dobre i wszystko ma swoje miejsce. Jedynie do końcówki i sceny z

Spoiler

Otisem, Meave, Olą i bluzą

mam zastrzeżenie. Kopiuj wklej z każdego romansidła. Relacja

Spoiler

Adama i Ericka

też nagła i jakby wycięta z kontekstu (liczę na rozwinięcie w drugim sezonie). Za to relacje Erica z ojcem, Jean, trójkąt Meave, Otis, Jackson bardzo przemyślane. Tylko Ola (niby pierwsze role, a mam wrażenie, że już gdzieś widziałem ten krzywy nos) i gej Flash do zaorania. Pierwsza to tylko przeszkadzajka pomiędzy Otisem i Meave, a drugi to przeciwwaga dla reszty, który kompletnie nic nie wnosi. 

Czekam na drugi sezon.

 

Odnośnik do komentarza
38 minut temu, Orzeszek napisał:

Ale za to mam fargo, the office, Evil dead, sw solo ;)

 

@red wszystkie niedostępne, piszą ze tylko offline jest dostępne jak się zassało wcześniej 

No tak ale faktycznie Ty wchodzisz chyba z zagramanicy to moze jakies blokady regionalne, tak jak czasem jest na YT z Polski. Dunno.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...