Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 13.09.2019 o 14:53, sprite napisał:

Ja polecam mocno mini serie od twórcy Homeland - The Spy(2019). Świetna(prawdziwa)historia o izraelskim szpiegu Eli Cohenie z dobrym suspensem(wciąga od pierwszego epa), piękną stroną audio-wizualna(montaż i te szarobure zdjęcia :banderas:) i pierwszej klasy aktorstwem(Sascha Cohen pozamiatał). 6 odcinków praktycznie pękło na jednym posiedzeniu. Overall pierwszorzędne kino szpiegowskie i mocna 8 bez zająknięcia. Oby więcej takich rzeczy na Netflixie się pojawiało. 

Obejrzałem pierwszy epizod i jestem zadowolony. Kolejny serial, który wygląda jak produkcja HBO. 

Odnośnik do komentarza
Top Boy :fsg:
Crime drama o kilku ekipach handlarzy prochami we współczesnym Londynie. Jakoś tak dziwnie wyszło, że nie miałem jeszcze okazji obejrzeć ani Breaking Bad ani The Wire i ostatnio szukałem czegoś mocnego, ale w bardziej skondensowanym wydaniu. Good stuff.
Angole w robo powiedzieli mi że ten serial to tak naprawdę 3 sezon i żeby w pełni obczaić fabułe wpierw trzeba obejrzeć top boy summerhouse

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, ZakOnIck napisał:

ten serial to tak naprawdę 3 sezon

No bo tak jest, ale ja po obejrzeniu tego najnowszego nie mam wrażenia, że bez obejrzenia poprzednich wiele straciłem. Bardzo spójnie poprowadzono tu akcję i przedstawiono sylwetki bohaterów, więc nawet bez znajomości poprzedniego serialu ogląda się to świetnie. Aż strach pomyśleć co się dzieje w Summerhouse, bo na pomidorach ocena to 100% :obama:
https://www.rottentomatoes.com/tv/top_boy/s01

Odnośnik do komentarza

When They See Us  :obama::obama:

O gurwa jak mnie to zniszczyło. Takiego ładunku emocjonalnego dawno nie widziałem na ekranie. Już od 1. epizodu kop w ryj (te sceny przesłuchań), a 4. to jakiś je.baniutki majstersztyk budowania napięcia (te sceny w izolatce). W ogóle cała obsada dzieciaków to pierwsza liga i jak ich dobrze poprowadzą agenci to jest materiał na bardzo dobrych aktorów. No mocna rzecz po prostu, Netflix umie w te klocki. 

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem całość The Spy. Serial spodobał mi się o wiele bardziej od wyżej wymienionego Jak nas widzą, który momentami jest strasznie irytujący. 

Netflix chyba zaczyna ogarniać dupe i idzie w kierunku, które już dawno temu obralo HBO. Serial trzyma w napięciu, świetne zdjęcia i kolorystyka, dobra gra Borata, a na deser jego przepiękna żona.  Szkoda, że całość zamyka się tylko w 6 epizodach. 

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

Disney + i Apple TV + zaraz wchodzą na rynek, więc postanowiłem sprawdzić jakie seriale oglądam na Netflixie i czy warto przy nim zostać:

 

Brooklyn 99 - serial na licencji 
 

Suits - serial na licencji, który też niedługo się kończy 

 

BoJack Horseman - zapowiedzieli dwie części ostatniego sezonu (druga pojawi się w styczniu)

 

La Casa De Papel - od sezonu trzeciego to serial Netflixa. Wiadomo, że będzie sezon 4, ale nawet jeśli go nie obejrzę to nie przejmę się za bardzo 


Final Space - tytuł na licencji.. nadal nie wrzucili drugiego sezonu i nie wiadomo czy Adult Swim udostępni licencję Netflixowi skoro mają udostępniać produkcje na HBO Max 
 

Rick i Morty - ta sama sytuacja co z Final Space 

 

The Chef Show - program kulinarny Netflixa, który prowadzi Jon Favreau (ten z Marvela)


You vs. Wild - interaktywna produkcja Netflixa, którą prowadzi Bear Grylls

 

Czas rozłąki z Netflixem zbliża się wielkimi krokami..

 

 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, funditto napisał:

Disney + i Apple TV + zaraz wchodzą na rynek, więc postanowiłem sprawdzić jakie seriale oglądam na Netflixie i czy warto przy nim zostać:

 

Brooklyn 99 - serial na licencji 
 

Suits - serial na licencji, który też niedługo się kończy 

 

BoJack Horseman - zapowiedzieli dwie części ostatniego sezonu (druga pojawi się w styczniu)

 

La Casa De Papel - od sezonu trzeciego to serial Netflixa. Wiadomo, że będzie sezon 4, ale nawet jeśli go nie obejrzę to nie przejmę się za bardzo 


Final Space - tytuł na licencji.. nadal nie wrzucili drugiego sezonu i nie wiadomo czy Adult Swim udostępni licencję Netflixowi skoro mają udostępniać produkcje na HBO Max 
 

Rick i Morty - ta sama sytuacja co z Final Space 

 

The Chef Show - program kulinarny Netflixa, który prowadzi Jon Favreau (ten z Marvela)


You vs. Wild - interaktywna produkcja Netflixa, którą prowadzi Bear Grylls

 

Czas rozłąki z Netflixem zbliża się wielkimi krokami..

 

 

Smutne że tylko to oglądasz

 

 

Btw south park na Netflix the best of i sobie obejrzałem ponownie  make love not Warcraft xD. 

 

 

Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, Masorz napisał:

Karwa fa, jestem zaraz na początku 4ego sezonu.

A nie, jednak 3 odcinek 5 sezonu xD

Muszę znaleźć info kiedy kasacja, bo jak nie zdążę to trza będzie torrentować resztę.

 

Cholera, źle zrozumiałem, serial się tylko kończy a nie będzie kasowany :pawel:

@funditto po Suitsach od razu startuje spin-off o Jessice Pearson jakby coś.

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Masorz napisał:

A nie, jednak 3 odcinek 5 sezonu xD

Muszę znaleźć info kiedy kasacja, bo jak nie zdążę to trza będzie torrentować resztę.

 

Cholera, źle zrozumiałem, serial się tylko kończy a nie będzie kasowany :pawel:

@funditto po Suitsach od razu startuje spin-off o Jessice Pearson jakby coś.


nie miałem na myśli usunięcia z netflixa tylko, że w tym roku wskakuje ostatni sezon. Kwestia roku może półtora jak wylądują ostatnie odcinki na Netflixie. Mogę zawsze na miesiąc wykupić, żeby obejrzeć kolejny sezon 

Odnośnik do komentarza

Jak ludzie się będą ociągać z Disney'em, to powiążą ściśle fabuły kinowych MCU z tymi serialowymi i w ten sposób trzeba będzie obejrzeć seriale by zrozumieć w pełni o co chodzi w którejś tam z kolei części Avengers :) Podobnie mogą zrobić ze Star Wars. Mają narzędzia, by zmusić ludzi do zakupu abonamentu.

 

HBO Max z kolei ma licencje na Dr Who. W sumie mógłbym kontynuować, bo akurat skończyłem w momencie zmiany w nowego doktora (ale nie tej baby, co jest teraz, tylko poprzedniego).

 

Mimo wszystko Netflix, pomimo straty 30 procent na akcjach, ma armaty by się obronić przed tą nawałą VoD. Mają kilka flagowców i idą w pełnometrażowe kino, w dodatku dojrzałe i z myślą o nagrodach. Poza tym mają świetny marketing lokalny. Mogliby tylko dorzucić więcej kasy w niego, bo jest masa ukrytych pereł w serwisie, o których dowiadujemy się z jakiś serwisów lifestyle'owych że w ogóle są. I w ogóle na Netflixie nadal klęska dobrobytu.

 

Korzystam obecnie z Netflixa i HBO GO. Kusi czasami Amazon Prime, którego losów jestem ciekaw po wystartowaniu zmasowanej konkurencji ;)

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...