Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

wygląda lepiej niż życie

 

odnośnie powrotu Marstona to chyba małe na to szanse, swego czasu aktor podkładający mu głos mówił że nie chce wracać do branży gierek

 

http://www.polygon.com/features/2013/6/19/4406600/small-town-man-John-Marston

Odnośnik do komentarza

kurde próbuje doszukać sie wskazówek co do czasu gry

 

pierwsze lampy elektryczne jako oświetlenie na ulicy zaczeły sie pojawiać w 1880 roku, więc w prequelu jak najbardziej mogą już istnieć

 

jeden wyjątkowo porkętny argument jaki mi przychodzi do głowy to bizony - w RDR mogliśmy je powybijać, czy rockstar pokazując bizony coś sugeruje? niestety to mega domysły i równie dobrze mogą nic nie znaczyć

eh kurcze

Odnośnik do komentarza

niby tak, dlatego mowie że to mogła by być pokrętna sugestia R* albo kompletnie nic..

 

 

jeszcze jedna rzecz - w scenie z psami widać ceglane budynki, w RDR były takie chyba tylko w black water o ile pamiętam, a scena z psami pokazuje raczej jakąś wioche a nie "miasteczko" - jeśli tak to większa popularność ceglanej zabudowy może sugerować jednak sequel

ale to znów tylko domysły

Odnośnik do komentarza

Mi się wydaje, że Yano może być na dobrym tropie z tymi bizonami - w jedynce była to co prawda opcjonalna sprawa, ale wybijając je wszystkie dostawaliśmy pucharek za wybicie całego gatunku, jakby to były ostatnie bizony na ziemi.

Tutaj biegnie ich całe stado, jakby R* chciało nam tym coś przekazać :)

 

Oczywiście, że to tylko domysły, ale fajnie tak czasem coś porozkminiać :)

Odnośnik do komentarza

no wiem wiem. pewnie analizy wypłyną niebawem i teorie nie z tej ziemi.

czekam na te analizy, o ile nawet nie chodzi mi o teorie nie z tej ziemi tylko o jakiegoś typa co sie zna na tamtym okresie i wypatrzy wśród

- budynków

- lamp

- lokomotywy

- broni

czy czego tam jeszcze

element który przykładowo powstał po 1910 roku , to by sporo wyjaśniało

Odnośnik do komentarza

Może zajadę nerdem ale: świetne efekty świetlne i dymu, jest błoto (psy były u(pipi)ane), są efekty cząsteczkowe, mega draw distance, widać dużo fauny. No jest dobrze. W tak krótkim czasie pokazali od cholery szczegółów. To jest właśnie R* - oni nie wykładają wszystkich kart od razu. Będą sączyć powoli. Na trailer fabularny przyjdzie czas.

 

Edit: i na 100% będzie śnieg :D

Bez podjarki grafika bo taka jakosć jak na trailerze to pewnie tylko na PSPro i Skorpionie. 

Odnośnik do komentarza

Nie chce sie powtarzac wiec nie bede wypisywac jak ten trailer mnie zachwycil. Bedzie cudnie. Zauwazyliscie jak pieczolowicie zostala przygotowana animacja tego gryzonia ktory cos sobie upolowal (scena w lesie)? Mam nadzieje ze to nie jest specjalna animacja pod trailer.

 

Jedno jest pewne, o kolejnym GTA uslyszymy w 2018. Wiadomo ze R* nie chce odwracac uwagi od RDR.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...