Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 22.10.2016 o 14:23, Janusz Gamingu napisał:

Mógłbyś rozwinąć.

 

Pomysł był fajny i o ile w trakcie gry sprawowało się to wyśmienicie tak z fabułą sobie nie poradzili imo. Każdy bohater dostał za mało czasu antenowego, z żadnym się jakoś nie "zżyłem" 

W sumie to może być wina tego że fabuła w v jest mierna i oprócz Michaela pozostała dwójka to słabi bohaterowie :pawel:

Odnośnik do komentarza
W dniu 22.10.2016 o 14:50, Pawcio napisał:

Pomysł był fajny i o ile w trakcie gry sprawowało się to wyśmienicie tak z fabułą sobie nie poradzili imo. Każdy bohater dostał za mało czasu antenowego, z żadnym się jakoś nie "zżyłem" 

W sumie to może być wina tego że fabuła w v jest mierna i oprócz Michaela pozostała dwójka to słabi bohaterowie :pawel:

 

no to na bank zrobia znowu zle, bo generalnie robia chuyove gry.

 

ktos w ogole pamieta/wie ze w Red Dead Revolver tez sterowalismy kilkoma bohaterami?

Odnośnik do komentarza

Fajnie gość w analizie wyłapał kilka szczegółów. Ja czuję, że w kwestii online to będzie taki kolos jak GTAV.

R* we wspomnianej grze zajarzył ile z tego trybu można natrzaskać kasy więc skłaniałbym się do takiej właśnie tezy. Aczkolwiek to dobrze bo jeśli chodzi o RDR to im więcej tym lepiej i ciekawiej.

Odnośnik do komentarza

Ja akurat Trevora nie uznaję za pełnoprawnego bohatera serii - to po prostu ucieleśnienie sposobu gry większości osób, które grają w GTA - taki chodzący "Rampage mode".

 

A RDR2 ma być jeden bohater, bo w kilku się nie wczuję... Ciężki temat, bo jeśli nie będzie to młodszy John, to wtedy inny protagonista będzie miał problem - JM oprócz aparycji, świetnego głosu i ciekawej historii, miał także bezbłędne poczucie humoru - szorstkie, ale błyskotliwe, może nie poziom Geralta, ale taka jego bardziej surowa wersja jak najbardziej - ciężko będzie im napisać taką fajną postać, zwłaszcza że GTAV nie nastraja zbyt optymistycznie pod tym względem.

Odnośnik do komentarza

coś czuje że znów będzie kilku pełnoprawnych protagonistów i trochę obawiam się o tego jakość. mimo wszystko ten pomysł w gta v sprawdzał się znakomicie pod względem wiarygodności wykonywania misji.

biały kolo w stylowym garniaku, robiący burdę bronią białą w dzielnicy haitańczyków, albo prawilny chłopaczyna z osiedla bawiący w cyngla Yakuzy, to nie było raczej za dobre połączenie.

 

w settingu dzikiego zachodu sam Marston spokojnie pasował do wszystkich powierzonych zadań.

 

Odnośnik do komentarza

Niby tak ale dla mnie historia Johna jest zamknięta i nawet jeśli to będzie prequel o jego gangu to wole go w roli postaci pobocznej. 

I tak powinno być. Sam Marston wspominał bodajże Bonnie, że gang nauczył go czytać i był praktycznie rodziną. Sam Dutch kierował się altruizmem i był przecież wzorem dla Johna. I to on powinien być jedynym protagonistą. Powinni pokazać jak z ideologii Robin Hooda zmienia poglądy na ciemną stronę mocy i kończy tak jak kończy. 

Odnośnik do komentarza

3 bohaterów to jedna ze słabszych stron GTAV. Ja wiem, chcieli dobrze, szanuję za chęci i starania, no ale nie wyszło. Scenariusz, motywacja bohaterów, a także ich wiarygodność się przez to niestety mocno rozmydliły. Jeżeli tutaj znowu będzie mnogość bohaterów, to będzie mi smutno, bo źle to wróży kolejnemu gta.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...